Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bubush
20. mar 2012

@andreaka11 tak potom je asi rovnake pocasie, aj tu bolo krasne, ja milujem ked zacina hriat to slnko po takej dobe, po zime... 🙂

emmmuska
20. mar 2012

@andreaka11 mi uz od piatku sme cele dni vonku ako psy 😀 ved je konecte tak pekne

emmmuska
20. mar 2012

@bubush ja byvam tiez na dedine a aj tu som sa stretla zo sprostimi recami....jedna mi povedala ked boli moji chalani malicky tak si radi nakladali do aut piesok prach a tak, emma ty mas ale spinave deti. ten jej syn chuda smutne pozeral v bielom oblecku a velkou lopatkou v ruke ako sa ostatne deticky hraju v ,,spine"a on musi za rucicku pekne a poslusne cupkat po asfaltke

bubush
20. mar 2012

@emmmuska boze ved to je caro toho domu ze ma clovek kusok dvora kde sa mozu deti pohrat, co by za to dali iní 😒
my mame este v takom kadejakom stave - nic porobene ale tak co hra sa so zemou a este som jej nekupila ani formicky, kybliky - hra sa s tym umelym v com som kupila muskaty 😀
no ale v bielom oblecku po dedine..chudak chlapec
tak ja malu tiez pekne obleciem ked ideme do mesta ale tu na dvore ma teplaky v ktorych si aj klakne - cize zablatene, no a co - posluzi este 😉

bubush
20. mar 2012

idem hajinky, buvinky 🙂
hmm co zajtra navarit?! zeby parky? 😀 😀

pastelka74
21. mar 2012

@bubush .....my ked sme na chalupe,zvykneme si na rýchlo urobiť tie kuracie nugetky od maggi a kopčisko šalátu,alebo len tak chlebík,rožok...horčica...moje baby to strašne lúbia...páčilo sa mi v jednom príspevku,veta: Je krásne,tak sme celý deň vonku ako psy.....aj dnes budeme ako psy,teším sa stohto počasia...a že mám deti upatlané??...nech!..ved sú vonku a deti nepozerajú na to že toto nie lebo sa ušpiním,pri mojej malej,čím viac piesku a blata...tým lepšie..a hlavne VODA...to je pre nás magnet neodolateľný....prajem vám krásny prvý jarný deň,veľa lásky a slnka...nielen toho na oblohe ale aj v duši.... 😵

zabka8423
21. mar 2012

jasne, ze deti toho nepotrebuju vela. pri malom som aj ja magorila a pri malej som uz vedela co a ako, kopu veci z bazarikov, ved co tie malinke deti - neznicia to oblecko, ked kazdy emsiac rastu. pri druhom som nenormalne usetrila a hlavne som enpotrebovala mat vsetko, ziadne vymozenosti. a tiez sme neboli na tom financne dobre-chvalabohu a malej nikdy nic nechybalo. vzdy pekne oblecena a na von, na dvor jej nebudem davat znackove veci a nove, to je logicke. teplaky nosi po synovi. mame par peknych kuskov, ze ked niekam ideme, ale doma beha v hocicom, co mam po ruke. ak sa nam zadari to tretie, to vyjde este lacnejsie 😀
doranajkovali sme parky 🙂 🙂 dnes sa chystam bud halusky s vajcom alebo cestoviny s vajcom a salat. mnam, milujem to.
no a k tym maminam, no ved vcera tamtie dve na malu ako zazerali, ich deti sa s nou chceli hrat, podavala im loptu a ta mamina hned brala dieta prec, cistila mu ruku, ako keby ta lopta bola infikovana, moje nervy. to je uz chore. a presne, decko smutny pohlad, len po chodnicku mohlo ist, kks strasne obmedzovanie. ved dieta sa na ihrisku ma vybehat krizom krazom a na preliezkach a nie sa prechadzat dokolecka v sterilnom obleceni. fakt des a hruza 😠

simona112
21. mar 2012

@zabka8423 mne sa niekedy až rozum zastavuje keď vidím ako niektoré mamičky bránia svojim deťom hrať sa z druhými. Však predsa na to sa chodí von a na ihriská medzi deti, aby sa spolu pohrali a nie aby po sebe len pozerali. To im môžu rovno doma na balkóne ukazovať rodinné fotky 🙂

andreaka11
21. mar 2012

vcera sme tiez boli cely den vonku, tiez v teplakoch, lebo viem, ze sa budu valat po zemi. hrali sa s pieskom a prachom a po trave behali. cele ruky cierne, tvar zafulana.. krasni boli 🙂 a potom vecer sme isli do obchodu podobnemu baumax a tam deti vyutierali podlahu, zase ruky a tvar cierna 😀
mali by sme byt asi vdacne tym maminam, co nedovolia svojim detom sa krasne detsky vyblaznit... co potom predavaju oblecko v bazariku, tak je 100%tne 😝
takze pri nakupoch, sa musite opytat, ci je mamicka tabulkova alebo netabulkova 😀

zabka8423
21. mar 2012

@andreaka11 toto si zabila 😀 inak to umyvanie podlahy pozname aj my. kam prideme, vsetko im moje deti zadarmo vylaestia 😀 a nemyslite si, ze lestia len male deticky, lestia aj stari capi predpubertalni. teraz je v mode rozbehnut sa a akoze spadnut smykom. ehm 😀 viete v akom stave ma moj syn rifle na kolenach? vsetko osuchane. samozrejme jeho milovana sis to po nom opakuje 😀 vcera maly vypustil vanu a ja kukam, kolko piesku po nom tam ostalo 😀 😀 on mal piesok aj na pipikovi, v zadku, vsade. jezis, to mi pripomenulo mna u mora. heeerecka som si lahla na kraj, na breh, proste poza, nie, lezim na chrbate, podopieram sa na laktoch, cisto ako z reklamy na lacny opalovaci krem a teraz drb vlna, okrem toho, ze som vyzerala ako puca, slana voda v ociach, nose, usiach /neva, vyletela mi aspon mazova zatka z ucha 😀 / no ale toho piesku v plavkach, kokos, som sa postavila a mala som pocit, ze mam h.vno v plavkach, piesku az dve dlane 😀 tak nenapadne do mora a ked som mala vodu po krk, tak som si pod vodou vyberala piesok z plaviek. sak kukali na mna, kde mam ruky a ci mi nehrabe 😀 😀 no to je tak, ked sa vyberiem sama s deckom k moru druhy krat v zivote 😀 😀

andreaka11
21. mar 2012

@zabka8423 no piesok v plavkach nie je nic prijemne. ja som tak lezala na bruchu podoprena laktami, rit vo vode a potom vlna... no ten piesok bol vsade. 😉 inak more dokaze toho viac... odstranenie plaviek z prs, raz dokonca mi stiahlo aj plavkove gatky, nastastie som zdvihla nohy v cas 😀 (to som bola tahana lodou na boarde). no ale nastastie po porode si neodvazim obliect bikiny, tak ma uz ziadne "mile" prekvapenie nepostihne 😎

zabka8423
21. mar 2012

@andreaka11 ja som mala odvahu an bikiny 5 rokov po porode a hlavne po polrocnej drine s chudnutim a posilkou. potom som otehotnela 😀 a teraz uz si urcite bikiny nedam. to brucho je otras natiahnute. keby som schudla, ten flak koze bude vyzerat este horsie. a 3 litre na plastiku brucha nemam. 😠 lenze ono by toho bolo viac na rekonstrukciu - prsia chirurgicky push up, najaka ta liposukcia /rozumej vsade 😀/ , brucho, zuby.. mna by mali niecim vysponovat a zmensit sirku o polovicu 😀

jurkovamiluska
21. mar 2012

http://www.peluskovo.sk/latkove-plienky/navleky...
no nieje jednoduchsie dat teplaciky alebo pancusky???? no jasne, ze nie lebo tieto stoja 9 euro a idem sa pretekat, lebo ich budeme mat prvy a kazdy bude zavidiet, PANEBOZE!!!!!
😀

andreaka11
21. mar 2012

@zabka8423 hovor mi o tom. ja uz 3 mesiace chodim do fitka minimalne 3x tyzdenne a stale mam tolko kil ako ked som zacala. ziadnu zmenu nevidim. kebyze to, co platim za fitko si odkladam, tak mozno by som si za niektolko rokov nasetrila na odsatie tuku 😀 z brucha, zo zadku, z noh, z ruk, z brady, z bokov, co som nesspomenula? potom samozrejme botox 😀 😀 dnes som bola na nieco podobne zumbe - sh'bam, tak som sa rozhodla, ze pondelok fitko, utorok zumba, streda sh'bam, stvrtok fitko a aj v piatok fitko. chcem uz nahodit nejaku suknu a odhalit kusok mojho tela 😎

andreaka11
21. mar 2012

@jurkovamiluska to nemyslia vazne!!!! to uz asi nevedia, co maju predavat. ved odstrihnem chodulovu cast zo zimnych ponoziek a je to to iste!! a ze BumGenius. to by sa malo volat BumKravina

pastelka74
21. mar 2012

@andreaka11 .....ale je to "zábavný kus"do šatníka vášho dieťatka... 😅 😅 ..no môjmu dieťatku to zábavné ani nepripadá...skúsila som staré pančuchy odstrihnúť podľa toho,čo som videla na obrázku.....keby si videla tie otázniky v očiach mojej malej!!!! 😕 😕 ...cítila som sa ako idiot 😝 ...a mám za to vyvaliť skoro 9 eur....

jurkovamiluska
21. mar 2012

a ten moj maly satanik uz spi skoro 3 hodiny, uz mi zacina aj chybat, ale sradna je ta, ze ked je hore chcem aby spal 😀

andreaka11
21. mar 2012

@pastelka74 no to je dost draha zabava 😀 vidis, to je napad, poodstrihovat pancuchace a zacat to predavat. ja budem spokojna aj s 5 eur 😀

andreaka11
21. mar 2012

@jurkovamiluska nooo, uz aj ti moji tahaju 3 hodinu. mozno este pol potiahnu. 😎 ci sa nejdem natiahnut na slniecko

simona112
21. mar 2012

@jurkovamiluska to tak býva. ja som na tom tak isto. tiež keď spia tak by som bola radšej keby boli hore a keď sú hore a vymýšlajú sa neviem dočkať kedy pôjdu spinkať 🙂

jurkovamiluska
21. mar 2012

@andreaka11 aj ja by som hned isla keby nebyvam v panelaku, ja ani nemozem nic zacat robit, lebo ako nahle nieco zacnem hned je hore, niezeby sa mi budil na hluk, ale ako naschval 😅

andreaka11
21. mar 2012

@jurkovamiluska preto ani ja nikam nejdem. na zachod idem iba ked uz naozaj musim. a kebyy som vonku, tak som nervozna, ze kedy sa zobudia a moc si to slnko neuzijem. ved oni vstanu a pojdeme na zahradku

jurkovamiluska
21. mar 2012

no zariekla som, uz sme hore a hned s placom 😀

zabka8423
21. mar 2012

omg to jaka kravina tie navleky? fakt zacinam byt silno presvedcena, ze budem predavat rodinne ochrane kondomy, sterilne, kam sa vojde cela rodinka. a budem to predavat za 199 eur a bude to in 😀 nepoodieraju sa, naprdkaju si svoj bio vzduch a aspon budeme my, ktore dychame ten hnuuuuuuusny cerstvy vzduch sa vediet identifikovat medzi sebou 😀 family steril condoms 😀 muheheeeee 😀

lussy23
21. mar 2012

@zabka8423 smutné☹ Prečo niektoré maminy berú deťom detstvo?☹ Inak dnes ma naštval jeden komentár. že mamy, ktoré dávajú deťom kašu cez fľašku nie sú milujúce☹

zabka8423
21. mar 2012

@lussy23 seriem na vyroky mamiciek padnutych na hlavu. pre mna je mamicka, ktora zakazuje dietatu prirodzene veci chora a nemilujuca.

bubush
21. mar 2012

presne tak - cely den vonku ako psy 🙂 ved konecne je slnko, teplo - celu zimu na to cakame hadam nebudeme zavreti doma
tieto skusenosti este nemam s inymi detmi ze ako pisete ze na ihrisku im utieraju zakazdym ruky a nedovolia sa hrat s normalnymi detmi, zajtra budem tuho pozorovat - pojdem do mesta ....ale len ak budem mat naladu sa vytocit 😀 😀
dnes som malu pozorovala - hlina hlina hlina, vsade na rukach, na tvari, na oblecku a ten blazeny vyraz 😎
dnes sme mali osoh traja z jedneho jogurtu - vzala som ho malej akoze dam jej na olovrant, polku zjedla potom ze ee, tak skoda zahodit, dojedla som ja a napokon sa na rad dostal pes ktory dolizal vsetko do cista lenze to uz mala zavidela psovi a zacala mu brat kelimok z huby, pes nasr.ty ze to je jeho kelimok tak zobral zas malej a takto dokolecka ze aka zabava na tej materskej 😀 😀

ked uz zleziem zajtra z tych lazov do velkeho velkomesta tak pozriem tie znackovie pancuchy co ste sem dali nech sme aj my in, ved 9 evri za taku hovadinu nie je vela, vsak sa mala bude aspon pretahovat s tym spolu s havom 😀
objednavam si jeden family steril condoms FSC chcem vidiet ako to funguje 🙂

emmmuska
21. mar 2012

@zabka8423 co to maju tie chudence sterilne za detstvo?

bubush
21. mar 2012

akurat davaju pocasie a tam take krasne slovo "oteplenie" 😎 jupiii

andreaka11
21. mar 2012

@zabka8423 dobry napad. ako boli moje deti male, tak som hovorila jancimu (moj partner), ze co je dobry napad, tak mopove kolenacky. ti moji sa plazili dozadu, a keby maju mopove kolenacky, tak by boli stale na cistej podlahe 😀 som bola presvedcena, ze to bude hit. a on ma len vysmial. a potom sme boli na dovolenke a kupila som si tam nejaky casopis a tam, ze cinania, ci japonci vymysleli mopove dupacky... som bola nahnevana na neho, ze ma v tom nepodporil 😝