Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

womenne
3. aug 2010

aha to som po škole robila aj ja asi polroka a stačilo mi,strašne nedocenená a slabo platena praca 🤐

mukky
3. aug 2010

@vinifera veru,más pravdu,chudák stara babka tá co musi zvládať ☹

womenne
3. aug 2010

Na to že je to kaviaren je otvorena cez tyžden nejak dlho nie? 😕 my sme mavali cez tyžden do 22.00 ale cez ikend do 03.00 takže 18 hodin na nohach to bolo strašne.

mukky
3. aug 2010

@womenne o malom ti radsej písnem do ip,ale ved som ti odpisala minule,ci som zabudla? 😨

bejbypd
3. aug 2010

nedocenená áno...slaboplatená...no mám 600 eur v čistom plus tringelty od desať az dvadsať eur denne...plus materská,nesťažujem sa zatiaľ...mám kolegov ktorých zbožňujem a vďaka ktorým je ten deň ˇv práci krajší 😵 ale áno som niekedy príšerne unavená,že padnem ako hruška ,áno odrobím v priemere 220 hodín mesačne,ale mám pocit že v momentálnej situácii som na výber veľmi nemala...

bejbypd
3. aug 2010

no dlho, ale sme priamo v centre a ľudia cez prázdniny no je im to skrátka jedno...18 hodín je moja bežná pracovná doba...mukky napíš prosím aj mne do ip čo je so savierkom naozaj ma to zaujíma samozrejme ak chceš 😉

womenne
3. aug 2010

Tak to pekne stuplo ja som robila za necelych 9000.- 🙄 ale to bolo pred 5 rokmi.ale ked maš fajn kolektiv tak sa da.V predchadzajucej praci som mala aj ja fajn,aj šefovia boli skvely tu pracu sm milovala takže nebolo čo riešit,len potom sa už nedalo dochadzat takže ta.Teraz stale hladam chcela by som v kancli,najlepšie v stavebnictve to ma desně baví🙂

mukky pisala si že ma iba problem s kako.

bejbypd
3. aug 2010

Hm trochu stúplo 😉 Tak ti prajem aby si si čo najskor v tejto sprostej dobe našla čo najlepšiu prácu,ktorá by ti hlavne vyhovovala aj keď viem že je to ťažké 😒

mukky
3. aug 2010

@bejbypd ved ty si v sukromnej teme uz dávno...

womenne
3. aug 2010

Dakujem 🙂 idem ja konečne žehlit 😖 naobed som to nestihla snad teraz 🤐 Pekny večer prajem

bejbypd
3. aug 2010

áno ja ani neviem 😲 no idem kuk teda...lebo už mám len chvíľku času...

vieraj
3. aug 2010

prosim vas, co Ciech treba aky doklad pre dieta. dufam, ze ziadny 😎
my sme u mojich rodicov, N zacala lietat po dvore ako sarkan, ale za dve ruky, alebo horko tazko za jednu. nmozno sa do konca tyzdna aj sama odvazi. uz nas vsetkych bolia chrbaty, ale no co neurobis pre dieta...
mm robi opravy, tak som slamena, ci on? 😀

vieraj
3. aug 2010

@bejbypd ahoj, my sme sa tu tusim este nestretli. obdivujem ta veeelmi ako to vsetko zvladas. a ked si poratas vsetky eurace, tak to mas krasny zarobok. tak nech sa dari 🙂

vinifera
3. aug 2010

No tak som všetko vyupratovala a volala mi Kvetka s ktoru ideme že ideme až vo štvrtok ... fasa. Ešte aj poistku musím meniť. Ale tak snád už vo štvrtok sa vyberieme.

zuziiiicek17
3. aug 2010

@vieraj do ciech netreba nic 😉
@vinifera hlavne ,ze pojdete ,to je hlavne

tweetinkapp
3. aug 2010

dobry vecer babulky 😉
@vinifera zaujimavy sposob cistenia kocika 😀
a to u doktora sa stalo aj mne, ked bol Adamko este malinky...tak plakal celu noc strasne ako nikdy predtym, tak som sla na pohotovost...tam tiez cely cas reval..tam povedali,ze to bude bud brusko alebo usi...a plakal aj tak este do druheho dna. teda ked som ho polozila...spala som posediacky s nim na rukach, este aj rano plakal a dosli sme k doktorke a on vysmiaty jak leco 😅. tiez doktorka na mna cumela, ze co panikarim..ze asi ho len trosku bolelo brusko 😅
@nikollette krasne nechty 😉 . pre mna su aj take jednoduche obrovske dielo, lebo ja by som to asi nedokazala 😅

tweetinkapp
3. aug 2010

@bejbypd ahoj. asi si ma uz nebudes pamatat z prilis mladych maminiek, lebo k nam si uz nezavitala davno 😅 . Obdivujem ta teda, ako to vsetko zvladas 😉

zuzka1.
4. aug 2010

dobre ranko,

aky krasny den,

@vinifera zase to presunuli?to mohli dat tomu chlapcovi aj na pockanie spravit as, da sa tusim do 3 dni, ale stoji neviem kolko euracov . Uz vies kam to idete presne?ci len to, ze dole na juh pri Makarsku.?
kedy budes robit objednavku??

@bejbypd
@bejbypd ahoj kocka, vidim, ze sa ti dari. Kde prresne to robis?na vas smer obcas vybehneme, ze by sme prisli z muzom na kafe.
krasne si to napisala, inteligentne zeny ako sme tu, nepisu provokujuce a urazajuce prispevky. 😉

leelo vcera romantika, ci??

my sme boli vcera s mm v kine, na Pustny kvet. Najlepsi film, aky som dlho nevidela, perfektne, uzasne, potom mekac, skok na drink a domkov. krasny vecer 😵 😵 dokonca som ozelala aj nakupy 😝

vinifera
4. aug 2010

@zuzka1. Púštne kvet som videla asi pred mesiac. Veľmi dobrý film. Teraz som si ešte aj objednala knihu z netu. Tak si ju beriem an dovolenku snád bude čas čítať. Objednávka neviem kedy sa bude robiť ale isto ti dám vedieť. A nič bližšie o dovolenke neviem. No lebo šak vidíš ani sa poriadne nevie kedy sa ide. Ešte aj poistku som musela meniť. Lebo už sme mali s malým vypísanú poistku do HR a musí sa to prepísať lebo sa posunuli dátumi 🙄 A kedže ideme až vo stvrtok tak nejdeme jedno auto ale 3 ...Čo sa pozbierali nazbierali ...

zuzka1.
4. aug 2010

@vinifera no ved aspon bude partia 😉

akurat som pozerala na nete knihy, ci dostanem aj u nas v meste. Ja som bola z toho vlemi hotova. ta sa chystam na knihu.

bashenka
4. aug 2010

Dobrééé ránko ... 🙂 Ja som včera ráno nedovolila malej odísť z izby pokial neodloží dudu do postielky..že ju tam počká...aspoň aby sme mali nejaký pokrok a potom aj v noci odučím len to bude ťažké ... Tak trucovala riadne ..ani za svet nechcela odložiť ale ja som na tom trvala a ked už vážne videla že ju z izby s dudou nepustím tak hysterka malá s nervami hodila dudu tatovi a odišla chvílu bola odudá, potom zabudla :-P .. A dneska si so sebou radšej priniesla 4 a už bola v kuchyni :D ... tak som jej pekne povedala nech ich okamžite odnesie do izby hajať tak zlatáá v pohode odniesla žiadny truc
😉 teraz pije mliečko sme vstávali o deviatej...ešte vybehneme aj vonku kým nezačne pršať.
@vinifera knihu na dovču?? .. Myslís že budeš mať na nu čas? .. 🙂 Aby som aj stihla tak peknú dovolenku prajem aj malému 😉
@zuzuka1. O čom bol film? Len tak stručne...si mi urobila teraz chuť na kino 😝 a to my do kina ani moc nechodíme ... nevydržím sediet niekolko hodín ... a ešte na tom istom mieste 😀

zuzka1.
4. aug 2010

pozri na you tube su trailery, pozri pustny kvet, alebo desert flower 😉 je to uzasny film, vini potvrdi.

my sme dudi vyhodili, jednu sme mu dali co mal, mm odstrihol kus z nej, taku nechcel. tak mal smoluu. asi 3 dni sme rozpravali, ze kupime novu a preslo ho to.
nemame ju vyse 3 mesiacov.
zato plienky 🙄

bashenka
4. aug 2010

Odstrihnúť sa aj ja chystám 🙂 Plienky my nemáme ale na noc aano ... tohto neviem ako sa zbavíme lebo stále má mokrú plienku cez noc.

zuzka1.
4. aug 2010

@bashenka pekna foto.
ako ste odnaucali od plienok, nejaky speci psosob?ci?

zuziiiicek17
4. aug 2010

@bashenka jej peknučká fotka 😵
My našťastie s dudou problém mať nebudeme ,keďže ju mal v puse asi raz.No som zvedavá na plienky 😖

@zuzka1. musí to byť krásny film 😵

bashenka
4. aug 2010

Zuziiii to je super... ani mu ju nedávaj 😉 ... naša strašne vrešťala ked bola malá a pomáhala len duda takže si na nu zvykla...
S plienkami tak klasicky... trvalo jej to dosť dlho ved aj teraz niekedy ešte nestihne pribehnúť že má ocikané gaťušky 😅 ale tak pochopila to rýchlo že kde má cikať len jej sa nechcelo ... už som aj písala dáávno že ako sme to zmákli 😉
Ešte v zime presedela niekolko hodín v kuchyni somnou, ja som zatial poupratovala a ked sa vycikala tak veelke ovácie boli a rýchlo pochopila že sa mi to lúbi ... ale boli aj dni ked tam sedela strašne dlho a už som si povedala že stačí ...obliekla som ju a utekala do izby a hned na posteli mláčka 😀

mukky
4. aug 2010

ahojte,

dnes je super ochladenie,nech je takto az do septembra,len bez dazda

mukky
4. aug 2010

ideme na 14 dní do chorvatska,pozajtra na nakupy do madarska,pekne zakoncenie leta a v oktobri snad este niekde letecky do tepla 😅 ,koli malému..

@bashenka ked si pisala vcera ze mate ochladenie som myslela ze zajtra bude,ale uz v noci bola burka riadna

mukky
4. aug 2010

@bashenka aj tamta fotka v´bola pekna,take vlasy& by som chela mat...ja sa neviem dovolat akurat kadernicke,asi maju dovolenku,ale ved vravela minule ze budu robit tak neviem..

bashenka
4. aug 2010

@mukky A chceš sa ostrihať alebo zafarbiť?? Ja mám doma osobného kaderníka čo farbí vlasy 😝 chudák priatel ho tak buzerujem pri tom 😀 ...ja si jednoducho neviem urobiť čas na kaderníčku. Juuuj to máte dobré sa tešíš?? ... ja by som ani nespala ... my tento rok k moru asi nepojdeme a tak som sa tešila... stále pracuje skoro nikdy nemá volno teraz má tu dovolenku chvíločku tak beháme kade tade ale dneska som tuuu 😝 zasa mi ho svokor ukradol...
U nás otras počasie... ja chcem teplo a kúpať sa ... 😒