Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
26. mar 2010

Ide môj herec (teda patrí medzi mojich oblúbených, tipovo 😅 ) na markíze 🙂
Vin Diesel 😎

mukky
26. mar 2010

ahojte,
bejby dík 😀

nikoll ideme na ostrov Krk.nejde mi ukazať ten link,uz som to písala,od nás z mesta /už je to nás známy 😀 /tam vlastní dom velký a ostatné prenajíma
uz máme vyplatenu zalohu a ak by malý nedaj bože ochorel vráti nam ju bez problémov,ideme na 14 dní,minule sme boli na 10 dní a málilo sa nám a neboj sa ničoho,je to ako doma 😀 vrelo odporucam aby ste šli,nebudes lutovat ze ste boli na dovolenke

my máme ford mondeo combi,nikoll na obrovské nákupy ako stvorené 😀 /nech p kupi comíčko/ 😀

mukky
26. mar 2010

iste tam pojdeme nakuknuť ked budeme v BA 😎 a budeme mať čas..

nikollette
26. mar 2010

Aj ja som pozerala KRK 🙂
ale kam presne? Apartmán, hotel, alebo?? Kolko vás to víde? 🙂

nikollette
26. mar 2010

Malý tam bol ešte aký drobček 😅 😵

nikollette
26. mar 2010

Rozmýšlam ešte ostrov PAG, pozdlž dlhej piesočnatej pláže.. Vhodný pre mladých a ludí s malými deťmi 🙂

nikollette
26. mar 2010

A kedy idete????

mukky
26. mar 2010

my ideme na Malinsku,malý tam mal rok a mesiac 😎 , kolko nas to výjde musim zavolať mm ak počkáš 😀 a budeme v dome hore na poschodí,obyvacka s kuchynou a spálna,wc a kupelna samostatne,terasa a dole byva len nejaký starsi pán ale on tam mozno ani nebude,vacsinu casu tan nebyva a keby aj on nezasahuje do chodu nicoho,mame samostatný vchod,je to vlastne ako byt
minuly rok sme boli v inom dome a teraz budeme blizsie k moru ale aj minule sme boli 2 minuty autom od nasho miesta a 5 minut peso 😀
je tam detska pláž vacsinou deti a rodicia ale skoro ani nohy a plavali sme v mori takmer vzdy len my 😀

nikollette
26. mar 2010

Aj malinsku som pozerala..
a kedy idete??? 🙂

mukky
26. mar 2010

takze bude nas to stat na 14 dni 19 eur za nás troch na jeden den tak si to vypočítaj a cesta 5.000 sk neviem narychlo v eurách 😀 ,8-9 hodín cesty
svokrovcia chodia na Bašku aj tam je krásne len trosilinku chladnejsie asi lebo su tam vysoke skaly a slniecko skor nevidieť ale boli sme tam na vyletiku a tam kde ideme my je aj NC 😀 a samozrejme korzo s plno restikami aj to si treba zistit segra boli ma makarskej aj s nasimi vtedy ked aj my len menej dni ale neviem presne cast a tam bolo pusto a korzo daleko

mukky
26. mar 2010

v auguste

nikollette
26. mar 2010

Tak v pohode cena 😉

mukky
26. mar 2010

bejby uzite si vyletík 😵 😵
aj my sme boli predvcerom na vyletikuv inom meste a bolo super aj v restike sme boli,bolo krasne slnečno a teplucko aj na chate sme boli doobedu

zuziiiicek17
26. mar 2010

Ahojte 🙂 Drobec ma dnes ustval uplne+vecer saskoval a kasu som mala az vo vlasoch 😠 no neva,nech aspon spi trosku dlhsie.
Mukky ,vyzera to velmi pekne 😉 ja si budem asi v auguste tak vypekat sunky na zahrade 😀 😀 😀
Nika,pozrela som fotky,maly si ake leharo spravil pri dverach 😀

mukky
26. mar 2010

zuzi ved aj na záhrade je fajn 😵

zuziiiicek17
26. mar 2010

no ved jasne 😀 budem aspon hneda a nie ako minuly rok,mala som opalene iba nohy a ruky 😀 😀 to z toho ako som sa v maji ucila na maturu a potom uz ani to,len som chodila.Teraz tak rozmyslam nad tzym ze som v tehu vsade chodila len peso.Asi by som mala zacat zase

zuziiiicek17
27. mar 2010

Kdeze ste dievcata ? 😀 My uz ideme aj vonku,kym neprsi...

nikollette
27. mar 2010

Ahojky..

My idem dnes na oslavu..
a mozno ked sa bude mp chcieť skocime aj do BA do tej Eurovei. Poschodové NC, kopec obchodov, cca 150.
že vraj lepsie ako avion...
a je tam aj mekáč 😀 😀 😀
A ked nie dnes tak zajtra tam skočíme snád 🙂

Zuzi, no, malý sa už chystal na spánok. Vtedy si vždy nosá vankus a dáva ho na zem, a lahá si naň, a to viem že už ide hajať 😉

mukky
27. mar 2010

ahojte 😎
ja idem hají,poobede pojdeme von a potom do NC 😝 na zmrzku a na prášok a tak ledabolo sa poflákať
nikoll potom daj info aký obchod to je 😀
pridala som nový album 😎
niki ip až vecer

nikollette
27. mar 2010

Mukky pekné fotky 🙂 🙂
aj my máme ten laptop detský 😉
Malý ako tancuje na JAcksona 😀
Aj my sa ideme chystať pomaličky...

ahojte

zuziiiicek17
28. mar 2010

mukky 😀 ozaj krasne fotky.Mne sa pacilo ako malicky spinkal 😀 😀
mne sa vcera stalo nieco hrozne,este terz mi je do placu z toho..Vcera sme sa s babkou hrali s malym,sedel v prazdnej vanicke,ze jak sa bude tvarit ,ked tam nebude voda.Povedala som babke drz ho,zohrejem vodu na kašu.Otocila som sa a zrazu bum a vreskot.Maly sa zosmikol na zem aj s vanickou a pri zemi z nej vyletel.Myslela som,ze babaku zabijem.Plakal asi polhodinu,pozerala som vsade ci sa niekde neudrel,ale nastastie je uplne v poriadku,len sa velmi zlakol.Ja som sa trieasla este cely vecer ☹ ☹ ☹ hrozne to bolo uplne,cely zivot pred ocami.Pravdaze to babka hodila na mna,ze to je moja vina,lebo keby som nesla hriat tu vodu,tak by sa nic nestalo.Mozno je to aj moja vina,ale nie ja som ho mala drzat 😠 teraz sa maly pri mne hra a smeje sa,cize mu nic nie je,aj v noci bol v poho,ale zlakla som sa uplne asi najviac z celeho zivota.
A vy ste aky mali den ?a

mukky
28. mar 2010

zuzicek to mi je luto co sa stalo ☹ ☹ a to bolo z nejakej výšky??hlavne že sa mu nič nestalo...
ja ked sa narodil malý som už v tehotenrstve rozmyslala ako ho budem držať a mala som obavy.ked som aj bola u niekoho a mali babo bala som sa ho chytit aj v perinke no a Savier bol chuducky asi do 3 mesiacov tak som s tým mala problém,bala som sa ze mi spadne i ked v porodnici a doma som ho hned brala aj bez perinky taký inštinkt materský zrazu aj mama sa cudovala 😀 ale potom velmi schudol a bala som sa,mm ho braval kupkat a ja som asistovala..

no a pockaj ked zacne behať ..ten moj vzdy capne a hlavne vonku na detskom ihrisku kde su kamienky a sklo 🙄 vsetky deti sa hraju a savier behá alebo kluše ako kôň 😀 😀 aj minule spadol na hlavku ale este stastie ze akurat tak ze na kapucnu od bundy 😔 a rucky ma poskrabane asi z kamienkov a na ruklavičky uz je teplo
ach jo no tie deticky naše...

my sme vcera prisli domov trosku neskor,okolo 21 hodky,boli sme von,na zmrzke a na nakupoch,malemu som zhanala ciapocku tenku a podarilo sa mi kupiť v H&M a mm si kupil tricko a rifle a drobcovi som este kupila cd s rozpravkou,terazu som mu pustila a nejde ☹ ☹ bol smutny sa tesil a nič ☹ a bloček neviem nájsť zeby som sla vymeniť 😒

mukky
28. mar 2010

aj tvoj malý je rozkošný a dakujem ze sa ti pácia fotky 😀
malý zaspáva posledné týzdne tak ze nozky si vylozí na moju postel 😀

no a na vine bola babka a nie ty,mala ho držať nelám si hlavu...ale stať sa to moze každemu

jonatanka
28. mar 2010

zuzi nevycitaj si to, ja som si tak vycitala ked sa maly obaril, nechala som ho z drahym a utekala do obchodu, drahy si robil kapucino a maly to stiahol na seba pol tvare mal znetvorenej, nastastie nema na to ziadnu nepeknu spomienku, tvar sa krasne vyliecila, ale nespala som poriadne asi mesiac co som plakavala ☹ 😔

zuziiiicek17
28. mar 2010

Nastastie to bolo len tak,ze vanicka sa smykla na zem a on sa niekde pri zemi vykotil,dnes uz sa smeje a vystraja,ale aj tak to bolo hrozne
dnes mi fakt strasne zle od zaludka,asi z toho vcerajsieho stresu.tak si idem lahnut trosku s malym.
A jonatanka,ja ked som bola mala,tiez som sa tak obarila a zostala mi iba jazva na pleci 😉

mukky
28. mar 2010

jonatanka ☹

ja varím zemiačky malému,bude mať so špenátom ked vstane.my budeme mať bryndzové halušky,mm bude robiť ja si len sadnem a nechám sa obsluhovať 😀
šiel cvičiť a s kamarátom na kávu a este na nákup.drobec vykrikuje z postielky aha,aha 😀 lebo už došiel tato a počuje ho 😀
ide spinakť,dnes vstal super,o 9 hod. 😀 takze o 8.po starom no ale siel spať trosku neskor

zuziiiicek17
29. mar 2010

Dievcata,ja som vcera myslela ,ze zdochnem.Bolo mi tak neskutocne zle.Doobeda som vracala a poobede som dostala horucku a zimnicu.
A kde ste zmizli ? Nika sa ani neukazala... 😕
A som zvedava na vini,ako im to ide v nemocke

lenka_66
29. mar 2010

ahojte,

niki nakupovanie ta zmohlo ze ani erdzat nevlazes ?
mukky , no sikovnicek je savier.
zuzik,skoro sa vyzdrav a ten pad hlavne ze je ok.ver budu este horsie

vcera sme boli u svokry som si vypocula ze ako krmim maleho jej deti jedli na 9 mesiace uz vsetko vcetne segedinskeho a kapustnice s hubami.a aby mi dokazala ze marekovi nic nebude dala mu zemiakovu loksu nie s prazenym ale spalenym maslom.a to som este pocula z kuchyne ze mu so svagrinou davaju asi vianocku.no penila som.

vevusiatko
29. mar 2010

ahojte baby 🙂 Niki kde si?? MUkky???
aky bol vikend??
Lenka to iste mam aj ja u svokrovcov.... 😉

mukky
29. mar 2010

ahojky,ja som len nakukla,idem ku kadernicke a rychlo dopijam kavu,potom nakuknem,poobede ideme do mesta,je krasne 😎