Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

cestovatelkaandrea
31. mar 2010

No Niki myslim, ze na tvoju postavu dost dobre 😉

nikollette
31. mar 2010

NO nebola by som si až tak istá 😅
Nemám nejakú vycvičenú, vyšportovnaú postavu...

mukky
31. mar 2010

spala som prdlajs 🙄 😀 ked som si sla lahnuť malý sa zobudil a pokakal 😝
idem variť...

nikollette
31. mar 2010

Mukky, už nebudeš môcť tak ponocovať 😀

cestovatelkaandrea
31. mar 2010

aj ja sa snazim menej ponocovat. tak max. do pol noci, len vynimocne dlhsie. nas prdus tiez menej spava cez den a rano o siestej je hore ako taka sova.

nikollette
31. mar 2010

Uf nášho našťastie ešte do doobednajšie spanie drží 🙂

cestovatelkaandrea
31. mar 2010

to mas stastie Niki, nas drobec spi cez den uz len raz a to len 1.5 hodinky. inak je hore od 6-20. niekedy zalezie do postele o 19 ale to je teraz pomenej, lebo je svetlo.

nikollette
31. mar 2010

No ved aj náš cez den v podstate už iba raz, aj to len v poslednej dobe ani nie hodinu 😒
Ale aspon dobre spí v noci 😉

adal
31. mar 2010

Ahojte, prajeme príjemné prežitie veľkonočných sviatkov 🙂 babám veľa vody, vodky či ...

nikollette
31. mar 2010

Ahoj adal, ďakujeme 🙂 Vám takisto...
my vypadneme na celý den niekam, ja tento sviatok neznášam 🙄

adal
31. mar 2010

ani ja, neboj 😉 my ideme od piatku do nedele na chatu, snáď bude dobre 🙂

nikollette
31. mar 2010

Tak si to užite...
Ešte ked sa ti narodí drobček, juj to budeš mať každý rok ale šibačov 😅 😉

mukky
31. mar 2010

ja budem sama doma v nedelu,mm má dennu a v pondelok nočnu a v piatok chcu prist na navstevu svokrovci 🤐
mm mi uz volal z parndorfu,zajtra idu do budapešti jazdiť na ten okruh,mám o neho strach...

mukky
31. mar 2010

adal aj tebe pekné sviatky

peknučký scrap 😵

nikollette
31. mar 2010

Rodičia majú dve deti - dvojičky. Jedno riadneho pesimistu a druhé veľkého optimistu. Na narodeniny chcú rodičia deti vyskúšať. Pesimistovi vykúpia obchod z hračkami a optimistovi dovezú do izby fúru konského hnoja. Z izby pesimistu sa ozýva plač.
- Toľko darčekov, všetci mi budú závidieť, hračky sa budú kaziť a bateriek koľko ide do nich.
Z izby optimistu sa ozýva smiech. Keď prídu do izby, optimista sa prehŕňa v hnojí a vraví:
- Toľko hnoja, tu musí byť niekde koník 😀

nikollette
31. mar 2010

Chlap v krčme pije pivo,príde za nim dievča a pýta sa:
-Prečo to piješ?
chlap na to-lebo som z toho nesmrtelný ved pozri
chlap sa rozbehne vyskočí z 8 poschodia oprasi sa vráti sa do baru a povie
-vidíš nič sa mi nestalo teraz ty.
dievča sa napije piva, vyskočí a zabije sa
Barman na to:
-superman ty si iná sviňa ked sa ožereš. 😀 😀 😀

nikollette
31. mar 2010

Medved zakázal zvieratkám srať v lese.
No zajac nevydržal a vysral sa v lese.
IDe okolo medved a zajac rýchlo hovno zakryl labkami.
Medved sa ho pýta: "zajac, čo to tam máš?"
Motýla, odpovedá zajac...
Medved na to, ukáž...
Zajac otvorí labky, a povie: "aha uletel, ale aké hovno stihol vysrať" 😀 😀 😀

nikollette
31. mar 2010

Redakcia znameho časopisu hlada noveho redaktora ktory ma dobre styky...pride jeden chlapik a redkator s aho pyta:"ako sa volate?"..-"ja som Toni"..-"a preizvisko?"..-mna šeci poznaju ako Toniho"..." skym sa tak poznate?"
"hmmm napr s Gašparovičom"..a tak idu do prezidenstkeho palaca a vidiaho SBS-kari a kričia..."ahoj Toni ako samaš?.dlho sm ta nevideli..čo tu robiš?"."aale mam sa dobre.prave som prišiel pozrit Ivana🙂"..zavolaju ho a ked Gašparovič pride vravi "ahoyToni ako sa maas...dlho sem sa nevideli.to treba to zapit!" tak idu pit ešte pokecaju a uz idu toni s redaktorom preč a redaktor si tak vrvai...-noo ša gašporoviča pozna vela ludi aj on pozna vela ludi-"Toni a skym sa ešte poznaaš???".. "s Obamom"...tak kupia letenky a idu do bieleho domu a ked SBS-kari vide atomy zase spustiaa"..Hi Toni..how are you...what are you doing here?..."..zase zavolaju obamu a ked uvidi toniho nadšene si podaju ruky,.obama poleje..zase ked odchazaj redakltro si hovori..-šak noo aj obama pozna vela ludii tak čo-..."toni a skym sa ešte poznaš??"..."s papežom" tak zase len kupia letenky do vatikanu a pridu tam a zase to iste..švajčiarska garda vidi toniho zviataju sa a pytajhu s aťčo tu robi..ked toni zrazu vravi "počkajte idem za papežom zakivam vam z toho okna".. redaktor čaka a zrazu papeža s tonim vidí ako v okne a kyvaju o dušu...ako tak toni pozera z toho okna kde stal redkator vidí tam sanitku..rychlo sa tam ide pozriet a najde redaktora s kyslikovou maskou..a pyta sa "čo sa vam stalo?" a redaktor "no že sa poznaš s gašparovičom je vpohode...aj to že sa poznaš s obammom sa da zvladnut..dokonca aj to že sa poznaš s papežom by som prežil..ale to že za mnou prišiel jeden japonec a pyta sa ma že kto je ten starec v bielom vedla Toniho tak to už bolo na mna moc" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Sorry za chyby, nepísala som to ja, iba som to skopírovala 😉

zuziiiicek17
31. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ten posledny super a ten superman tiez 😀 😀 😀 😀

nikollette
31. mar 2010

Cavte, ja ôlen poprajem pekný pvečer...
my ideme pozerať filmík...
som pridala moje foto do albumu, v tom overale čo mi dnes prišiel 🙂

Ok, idem ja offík...

zuziiiicek17
31. mar 2010

Uf,no ty si kooočka 😉 nechapem z coho ty chces schudnut 😀 velmi pekna si v tom overale naozaj 🙂
Inac,vsimla som si komentare co mas k albumom.A neviem ci sa mi to len zdalo ,ale niekomu zase kole oci,ze davate malemu tolko darcekov.Je to pri fotke z prvych vianoc.Ze tolko darcekov na prve vianoce,na pol roka a na rok,ci sa niekto vyzna v tom chaose. 🙄 🙄 🙄 🙄
Nechapem co sa do toho kto stara.Ja keby som mala za co,tak tiez by som dala malemu asi setko na svete ,mne sa to paci.Je to predsa kazdeho osobna vec,co a kolko kupi pre svoje dieta 😠

mukky
31. mar 2010

dobré ránko sa praje 😎

mukky
31. mar 2010

to mám najradsej také suchtárky ako nikoll ked chcu chudnuť 🙄 😀

zuz niki je už na také reakcie zvyknutá,a ju nerozhádžu sa len cudujem ze este rimelka nedokvitla,že niki? 😀 😝

mukky
31. mar 2010

nikdy nic dobré v tv nejde a teraz idu 3 dobre filmy naraz 😠
spinkáte? 😀

mukky
1. apr 2010

wolfka veru že tie dnešné baby nič nevydržia a chodia spať so sliepkami 😀 😝
idem hají,dobru nocku..

bejbypd
1. apr 2010

Dobre rano baby 😀 Mukky ale ja aj vstavam so sliepkami 😀 Kazde rano budik na siedmu lebo kym mala spinka ja este cvicim,sprchu si dam a co to poupratujem 😎 Niki krasny je ten overal a co ty chces chudnut sak si polovica zo mna a mas krasne vysportovane nohy a ani brusko nemas 😉 A komentare nekomentujem uz sa caka len na spiralu 😀 Minule ma zase vytocila v nejakej teme tak som jej napisala ze by naozaj mala vyhladat psychologa,ze je nevychovana a drza a podobne,ale ziadne nadavky lebo by ma vyhodili z konika 😀 ja som vcera polku dna stravila na danovom ale vsetko vybavene len vecer som bola uz strasne unavena tak som isla aj skorej hajat.Dnes ideme na navstevu k svokrovcom bo tam prisla depkova starsia sestra aj s malym oni byvaju v prahe tak dosli na prazdniny.Maly je asi jediny na koho sa tam tesim 😝 pekny den kocky a ozaj vtipy paradne,fajnovo som sa zabavila 😀

zuziiiicek17
1. apr 2010

Ahojky,ja tiez tak skoro vstavam,i ked nie z vlastnej vole 😒 Michal si zas raz povedal,ze vstane o siestej....oci mam pomlcky
Inac,tu rimmel som si uz vsimla v nejakych temach.Ona je fakt taka ,ze sa do vsetkych navaza ? To ju potom lutujem.Nie je dobre mat taku povahu 😀 Mala uz nejake reci na vasu adresu ?

mukky
1. apr 2010

bejyby no bože,ja som vstala o 7.30 a zaspala asi o 4.hod tu som 😝 😀 😀 😀 /srandujem 😀 /
malý vstáva teraz vacsinou od 7.15-7.30,pred zmenou času o 6.30 obcas 😝 ,co je vlastne aj teraz po starom..
my už sme dali prať,dnes bude dlhý den 😝,aj by som začala pratať ale malý tak dlho v klietke 😀 nevydrží,tak len najnutnejšie porobím a pockám na zajtra na mm ked bude s ním.ideme aj na nákup,este nemám nič kupené okrem vajíčok..
výzdobu este tiež nemám,a popravde ani ju nejak nemám rada a hlavne sa mi nepáči taká prečačkaná,na každom rohu vajce a nejaká blbosť,dám jeden košícek a asi koniec 😀

dnes je pracovný den,alebo nejaký sviatok? 😕

mukky
1. apr 2010

dnes som zapla skor net,zvyknem až ku káve,ale malý sa hraje,teda lieta a navarené mám,idem ranajkovať výživu a malý bude mat uz desiatu nastruhané jablcka s vločkami
už si zapol tv 😝 ..
malý sa nudí,budem sa s nim musieť pohrať ale rada by som do sprchy..

mukky
1. apr 2010

zuz páči sa mi ked sa volá po mene Míchal,viac ako Mísko,tak aj Daniel,viac ako Danko,a aj Richard sa mi páci viac ako Riško 😀
no len ked su deti malé tak sa musí aj zdrobneninkami 😀
mojho mm dedo bol Michal mám ten pocit,ale volali ho asi Miháľ..