Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
14. apr 2010

tak dakujem a jasné na to kolko má rokov vyzerá super 🙂 ja mám 22

zuziiiicek17
14. apr 2010

Mukky ,uz som si vsimla,citam vo velkom 😀 dakujeeem 😉
My sme dnes lenosili do deviatej ,a taka som leniva ,ze som upratovala tak pomaly ako asi nikto 😒

vevusiatko
14. apr 2010

mukky no na fotkach je pekna ale davnejsie boli fotky kde bola menej namalovana a tam sa mi nepacila...tu je fakt pekna 🙂

mukky
14. apr 2010

ktora nenamalovana zena je pekná?? 😕 😀
inak mám uz 3 dni nové motto 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
14. apr 2010

😀 mukky 😀 😀

mukky
14. apr 2010

adi 😀 😀 no tak ok,vyzeras ako loren 😀 a tá je pekna stale a ten dekolt 😀 ,taký ani ja nemám 😀

petka ja som ti tipovala trosku viacej,ale mne tipovali vzdy viac a teraz menej 😀

vevusiatko
14. apr 2010

a ja sa ti na koho podobam 😀

zuziiiicek17
14. apr 2010

super motto 😀 prawdive

cestovatelkaandrea
14. apr 2010

ale ja som ju strelila len tak. ja sa nepodobam na nikoho, ja som univerzalna jednotka 🙂 tazko napodobitelna 😀

vevusiatko
14. apr 2010

dobre motto a pravdive...idem si to hodit na facebook teda ak mozem 😀

mukky
14. apr 2010

malý pozerá rozpravku 😔 ta sa mu velmi paci,takmer ani nedýcha...tak mozem troskui konikovať..
navarene drobec má,tatao neviem ci nieco bude chcieť navarene,zavolam a zistim...ja mám velku chut dať si na obed na chlieb s maslom a majkou paštetou,alebo pečenovou ale tu neviem ci máme a k tomu papriku,paradajku a uhorku,mnam 😀 a k tomu horuci čaj s citronikom,to ma tak lobcas chytí toto jest,...detská nostalgia 😵

mukky
14. apr 2010

vevu no možeš,čo už 😀
alebo ti tu hodím este jedno?? 😀
ja milujem mottá a citaty,tu sa vyžijem riadne 😀

vevusiatko
14. apr 2010

hod kolko len chces 🙂

mukky
14. apr 2010

Chlapi sú ako dlažbové kachličky – stačí ich dobre uložiť a môžeš po nich šľapať celý život!

Chlapi sú ako bankové účty – bez hromady peňazí produkujú len malý výnos.

Chlapi sú ako mixér – potrebuješ ich, aj keď nevieš na čo presne.

Chlapi sú ako čokoláda – sladkí, jemní, ale väčšinou sa ti hneď nalepia na zadok.

Chlapi sú ako káva – tí najlepší sú bohatí, horúci a dokážu ťa udržať hore celú noc.

Chlapi sú ako reklama – nedá sa im veriť jediné slovo.

Chlapi sú ako počítače – zložití a majú slabú pamäť.

Chlapi sú ako kopírky – potrebuješ ich na rozmnožovanie a to je tak asi všetko.

Chlapi sú ako natáčky – horúci a stále ti skáču do vlasov.

Chlapi sú ako štátne dlhopisy – trvá to dlho, kým sú splatní.

Chlapi sú ako vysoké opätky – chodí sa v nich ľahko, keď zistíš ako na ne.

Chlapi sú ako horoskopy – vždy ti hovoria, čo máš robiť a vždy sa mýlia.

Chlapi sú ako parkovacie miesta – dobre sú už obsadené a tie, čo zostali sú nemožné.

Chlapi sú ako snežné búrky – nikdy nevieš, kedy prídu, koľko „padne“ centimetrov a ani ako dlho budú trvať.

Chlapi sú ako ojazdené autá – ľahko dostupné, lacné a nespoľahlivé.

Chlapi sú ako novorodenci – najprv sú rozkošní, ale nakoniec sa aj tak unavíš upratovaním ich bordelu.

Chlapi sú ako preháňadlá – možeš sa z nich posrať

cestovatelkaandrea
14. apr 2010

mukky nedrazdi s tym jedlom. ja dnes nejem ☹ a ked vidim co tu pises, tak mi skruca brucho

petka035
14. apr 2010

mukky fíha 😅 skôr mi menej tipujú a donedávna mi ani alkohol predať nechceli 😝 ja robím malej zemiaky s cviklou,ale nejaká je mäkká tak neviem či je dobrá 😕 a ja budem mať niečo dietne,asi si objednám šalát 🙄

petka035
14. apr 2010

adi a to pomáha tieto lunárne dni?

mukky
14. apr 2010

Sociologické výskumy potvrdili, že najobľúbenejšou ženskou fantáziou sú dvaja muži naraz. Jeden varí a druhý upratuje.
Neviem, čo videli ženy na mužoch, keď ešte neboli peniaze.

Správny muž má také vyšportované brucho, že keby nemal pohlavie, spadli by mu trenírky.

Gentleman je muž, ktorý si pamätá deň a mesiac narodenia ženy, ale rok nie.

Keď Boh stvoril muža, pravdepodobne iba žartoval.

Muži ani netušia, koľko rozumu musia vynaložiť ženy na to, aby popri nich vyzerali hlúpo.

cestovatelkaandrea
14. apr 2010

Petka opytaj sa ma tak o dva -tri mesiace. Ja dnes takto dietujem prvy krat. ak to bude pomahat budem vrelo odporucat.

mukky
14. apr 2010

adi más dnes post?ani ovocie nepapas?

pet no ja sudim len podla toho ako tu vyzeraju niektoré nase dievčatá,ako dievcatká 😀
napr.bejby
😀 😵 také dievcatko zlaté malé 😵 aj nikoll je dievcatko..

no ale fotky skreslujuaj,nie?ale bud spokojná,vyzerás pekne 😉

petka035
14. apr 2010

aha,no zajtra budeš mať o kilo menej,lebo sa telo bez jedla odvodní,ale ja by som to potom do dalšieho splnu aj dvojnásobne dobehla 😀

petka035
14. apr 2010

mukky dík 😉

mukky
14. apr 2010

adi ja som teraz hodila recepty do mojej temy na delenu stravu pre zuzku,tá začala tusím predvčerom...
ja som pri nej schudla...
je super ze tam jes a nehladujes,teda aj clovek nie je nervozny,to je zaklad uspechu

cestovatelkaandrea
14. apr 2010

mukky ja sa ale tej delenej stravy trocha bojim. moja teta do drzala rok vyslovene striktne a potom ked presla na normalnu kombinovanu stravu tak pribrala takmer na 100kg. co je pri jej vyske cca 170cm strasne vela.
inak par receptov si mozem kludne z tej delenej stravy vyskusat, ved v podstate take aj jem a ani neviem ze je to delena strava.

inak to nie je take strasne nejest. chvilkami hraju cigani v bruchu ale potom je to ok. pijem vela vody, cajika zeleneho a na obed si dam stavu z pomarancov. mozno aj poobede. svokra takto schudla 6kg za pol roka. ono ked schudla kilo a pol za ten den tak potom do nasledejuceho dna diety uz pribrala tak mozno iba pol kila nazad... vraj ma ten mesiac na to nejaky vplyv. no ale ved uvidime.

petka035
14. apr 2010

mukky hodíš mi link na tú tvoju tému 🙂 dakujem

cestovatelkaandrea
14. apr 2010

petka neodvodnim sa, lebo pijem strasne vela vody. akurat z tej vody a cajov mozno vytlacim z criev vsetko co tam sedi, lebo ked normalne jem tak malo pijem.

petka035
14. apr 2010

a ja si idem práve zacvičiť 😝

zuziiiicek17
14. apr 2010

Mukky ,inac nevies kde v KE najdem nejake capacky pre drobca ??? bola som v tescu aj v babetkove a nic nemali 😖