Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
27. apr 2010

Nemal čas ten chalan, keby som to vedela tak mu ho tak dopredu ten comp nedávam...
no co ja viem, aj sa cudujem že sa to celkom dalo zvládnuť 😅

cestovatelkaandrea
27. apr 2010

to co pises Niki je asi zle nastavenie rozlisovania na obrazovke. ak si to dobre pamatam tak musis na ploche kliknut pravym tlacitkom mysi, a potvrdit vlastnosti alebo in english properties a potom nastavit pozadie, alebo screen a tam je rozlisenie. a nastavit tam povodne ake bolo. ked sa s tym troska pohras, tak nakoniec to spravne trafis.

ak sa mylim, tak ti pomoze priatel alebo kamarat o ktorom si pisala

zuziiiicek17
27. apr 2010

A co ste robili cele dni ?

vinifera
27. apr 2010

Ahooojte. Celý den sa to tu snažím zúfalo dočítať. No ale náročné to je lebo malý furt vystrája.
Zasa vstal o 6 tej ráno. Doobeda spal hodinu a pol a celé poobedie som musela kočíkovať a to spal hodinu. Furt by lietal. Keď mu niečo nechcem dovoliť - teda ho odniekal zobrať tak si ľahne na zem. Šuma fuk že je to v strede námestia. Vreští piští.....
Sunny face vitaj !

zuziiiicek17
27. apr 2010

To naozaj robi kazde dieta ? JA som hrozny nervak ,brutalne ma to bude s*at.Vcera v meste jeden otecko tak zmlatil dieta na ulici ...nechapem takych ludi do kelu .Taka ma to nastvalo ,ale nebudem sa miesat do veci druhych 😔

vinifera
27. apr 2010

Zuzka a to som myslela že bude neskôr. Veď máme len rok a dva mesiace. Ke´d ho zoberiem na ruky tak štípe a hryzie.

zuziiiicek17
27. apr 2010

Katastrofa 😖 A ty na to ako reagujes ?
Musi to byt zle ...este k tomu vsetci ludia kukaju ,ze ako si si vychovala decko nie ? 😔
Sa osalime raz vsetky 😀

nikollette
27. apr 2010

Andy dík si zlatá 😵
už som si to vdaka tebe spravila 😉 😵 😵 😵

adal
27. apr 2010

Ahojte 🙂 čítala som len zbežne, akosi nstíham ☹ ja praženicu malému ešte nedávam, myslím že na to je ešte čas 🙂

mukky, ďakujem za pochvalu fotiek, no vzduchovku už máme 😀 aby sme odháňali ten húf čo si písala 😀

Zdravím všetky "netabuľkové" tabuľkové 😀

vinifera
27. apr 2010

No Zuzka zoberiem ho na ruky a tvárim sa že ja tam nie som 😀
Keď má fazu tak ani do kočíka ho neuviažem. Sa tak vzoprie že sa proste nedá. Ale akurát došiel svokor po 2 týždnoch z roboty tak už aj zobral dinga a idem upratovaťťť lebo to tu vyzerá ako keby sa tadiaľto prehnalo stádo opíc.

nikollette
27. apr 2010

Vini, máš to s malým perné 😅

zuziiiicek17
27. apr 2010

Vini ,nie zeby si si konecne oddychla ,ale ides upratovat 😕 Vykasli sa na to aspon nachvilu .Bordel ti neutecie 😀

adal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adal
27. apr 2010

ja by som ho "prihlušila" byť jeho frajerkou 😀

vinifera
27. apr 2010

adal a čo ho viedlo k tomuto tetovaniu? Inak véééľky fešák. Keby nebol na fotke s tvojím malým tak by som povedala že nejaký americký herec 😉
No zuzka bordel neutečie - už na to čakám týžden a furt nič 😀

nikollette
27. apr 2010

Adal pekné tetko prepracované 😉
Tiež by ma zaujímalo prečo práve ten motív?

adal
27. apr 2010

vini, to neviem 😉 a nesranduj že herec ... no inak fešák je, veď priateľka to má ťažké, kde sa objaví tak rozruch a ešte keď bol majster Slovenska na U rampe na korčuliach, no čo Ti budem hovoriť 😒 ale v pohode chalan 😝

a Ty sa nestresuj a nenaháňaj furt, veď robota počká, zdravie je prvoradé ☹

adal
27. apr 2010

oné, chcete číslo že opýtať bo ja neviem 😀

adal
27. apr 2010

a ako to zmažem ? ☹

nikollette
27. apr 2010

Adal daj 😀
Začnem že: Ahoj, videli sme tvoje tetovanie na Modrom koníkovi. Môžeme sa opýtať čo ťa viedlo dať si práve ten motív, ktorý máš? Vdaka 😀 😀 😀 😀

...srandujem.... 😅

nikollette
27. apr 2010

to sa nedá zmazať z fora 😒
Mala si do dať do albumu radšej...

adal
27. apr 2010

no brďo, musím riešiť lebo bude zle - nedobre ...

nikollette
27. apr 2010

Prečo? Ideš to skusiť cez adm. vymazať?

adal
27. apr 2010

no keď sa nedá, tak sa nedá ... 😉 veď je k svetu, či ?

nikollette
27. apr 2010

Nemá sa za čo hanbiť 😉 veru....

vinifera
27. apr 2010

Hehe tiež som chcela napísať že hanbu ti isto robiť nebude 😉
Dožehlila som ! Ufff. Fičím ďalej. 🙂

nikollette
27. apr 2010

Ja pojdem dať vanu, a potom zalahnuť k seriálom. Nejaká som zmorená po dnešenej noci 😝
Tata je ešte vonku s malým. O chvilu dojdu hore, okúpem drobca a ide spať....

nikollette
27. apr 2010

SOm si vykukala telefon... bud mesiac ho asi ideme vybrať.. teda mp pre mna..
Ale je to dotykovka... tak uvidím či sa mi bude pozdávať...

Tento:

nikollette
27. apr 2010

Alebo že by nie... Som si čítala recenzie 😒 a že slabý nekvalitný foťák... hm tak asi nie... 😖

nikollette
27. apr 2010