Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
2. máj 2010

mukky , no tak skus kupat kazdy druhy den.

vevusiatko
2. máj 2010

aj ja idem bru noc

lenka_66
2. máj 2010

zeby aj ja som sla ?
tak dobre idem dobru noc 😉

vinifera
2. máj 2010

NO fasa ja som spratala žehlenie a nachystala balíky na poštu a všetky ste zdrhli ☹

lenka_66
2. máj 2010

vini , zehlenie sa nespratava bo sa ani nevytahuje 😀

vinifera
2. máj 2010

Inak si sa Zuzka pýtala na nočné kojenie.
No ja som mu nočné kojenie zatrhla keď mal 10 mesiacov. Do 6 mes spával v postieľke a kojil sa 2 x za noc. A potom ako začali ísť zuby tak sme ho zobrali k sebe do postele a bolo to už len horšie a horšie.
V 10. mes sa kojil aj 10 x za noc ☹( Tak som si povedala dosť lebo ani on ani ja sme nespali. Prvý večer reval a reval. Už aj chlap zanho orodoval až mu dám. Dokonca mi aj cicek vytiahol z pyžama a dal mu.(teda môj nie jeho 😀) Ďalší večer to už bolo lepšie. Tretí večer a noc už tak nereval. A to som ho prvú noc aj v kočíku sa snažila uspať (čo inak u nás nie je zvykom - kočík len navonok) aj som ho nosila - čo tiež nerobím. Aj vo vajci uspávala čo inak tiež nerobíme. No nezaberalo nič.
Po tretej noci už bol kľud. Teraz dostane max 2 x za noc. Jeden cicek druhý cicek a je kľud. Ale bol to boj preveliký. Ale všetci sme prežili.

vinifera
2. máj 2010

Lenka chlapovi by som ani nemusela žehliť - lebo keď to natiahne na tých svojich 136 kg tak je to aj ožehlené. Ale musím malému veci zvnútra žehliť - kvôli tomu ekzému. Sa tým ničia baktéria. Inak by mi to bolo šumááá fuk 😀

lenka_66
2. máj 2010

jaaaaaaaaaaj som zabudla na tomiho 😔 . prepacia mi moju zabudlivost mlada pani 😀

vinifera
2. máj 2010

Lenka 😀 😀 😀 😀 odpustené 😉

lenka_66
2. máj 2010

ufff , ulava jak svina 😀

zuziiiicek17
3. máj 2010

Baby ja som mala hroznu noc ... 😔
Maly sa mi o jednej zobudil s brutalnym placom ,este som nastvana bola ,ze sa zobudil .Pochopila som nejak ,ze nevie kakat ,tak som mu pomohla ,nech je pokoj .Ale nezdal sa mi ,lebo bol nejaky teply ,tak som mu dala telomer a 38.5 po odpocitani 😔 chudatko ,tolko sa naplakal .Tri hodiny som sa s nim prechadzala ,potom sme si lahli a celu noc bol na mne prisaty ,ale uz mi to nevadilo ,hlavne ,ze aspon hajal 😔 ☹
Ideme teraz ku doktorke ,lebo neviem ci je to zo zubkov ,alebo daco ine

lenka_66
3. máj 2010

zuzi, tak snad len zubky .hlavne vela pite.pomoze kake aj na horucku

mukky
3. máj 2010

ahojte,
zuzkicek juj, ☹,daj potom vediet ako je s Miškom ak budeš mocť ...

ja som pred chvílou vstala 😅 ,/malý sice bol 2 krát za mnou aj buchal na dvere 😀 ale aspon som podriemkávala,malý sa zobudil pred 6.hodkou 😝 ,som bola tolerantná k ožranovi 😀 tak som s ním ostala do 6.45 a potom som ho budila k malému,vyzeral strašne 😀
teraz su von,idem rychlo dačo popratať a do sprchy...

neviem čo dnes,ci ide niekde alebo nie,ak hej budeme opať doma 😝

sunny_face
3. máj 2010

Super Mukky toto som ja urobila mojmu drahemu, ked mala Lucia asi rok. Prisiel z flamu domov okolo pol6 tak som ho pekne o 7 zobudila a musel byt pri malej, kym som ja tvrdo upratovala a varila (samozrejme som to vsetko mala do 2 hodin urobene a potom som si vychutnavala telku, frei a pohlad na mojho zničeneho chlapa 😀 ).
Zuzi skore uzdravenie, mne doktor kedysi povedal, že pri zubkoch taka vysoka teplota nebyva, takže som ťa asi nepotešila, ale radšej ťa na to upozornim, aby si nedopadla ako ja s Luckinou hnisavou anginou.

zuziiiicek17
3. máj 2010

Tak sme sa vratili 🙄 DR ma dovolenku 🙄 Ak bude mat drobec horucku az do zajtra rana,tak idem do nedalekej dediny,kde zastupuje.Dnes by som to nestihla.Aspon ze mu zabera Panadol.
mukky,k ozranovi si bola veru ohladuplna 😅 No som zvedava ako dopadnes.

zuziiiicek17
3. máj 2010

Sunny 😔 to si ma veru nepotesila.
Chudatko ,zaspinkal

nikollette
3. máj 2010

DObré ráno...

Ideme papať, potom nakuknem...
Gorila už zmizla 😀 KOnečne 😀

nikollette
3. máj 2010

Zuzi, to mi je ľúto, snád to budú len zúbky. Ja zase tak viem že pri zúbkocj je to do tých 38,5 teplota...
Náš mával tkiež takú pri zúbkoch.. NO teraz pri angíne, skoro 40 teplotu 😖

Mukky 😅 si ho potrestala 😀

vinifera
3. máj 2010

zuzka tak môj krpec mával 40 °C štandardne ked mu šli zuby. A boli sme aj u doktorky. Ale hrdlo čisté. Aj mu brala krv na zápalové faktory aj moč. Ale všetko bolo v pohode. Takže to bolo tými zubami. A vždy sa opakoval rovnaký scénar. ☹

nikollette
3. máj 2010

NO vidíš, tak to môžu byť aj zuby...
A dokonca vy stre mali "iba" 38,5.. co je pri zuboch ešte fakt v norme...

Ahoj Vini... co robíte?

zuziiiicek17
3. máj 2010

Dakujem 😉 Len viete,misko este taku horucku nemal...tak som sa zlakla a ani netusim ,ktory zubok by to mohol byt..Akurat sa zobudil...to bol ale dllllhy spanok 😀 snad sa to zlepsi.

nikollette
3. máj 2010

Ved uvidíš ako na tom bude dnes.. A nemá nikde naliate dasienko?

zuziiiicek17
3. máj 2010

Mno ma trosicku horne ,ale to len trosku.Mno snad vykukne a bude dobre .

nikollette
3. máj 2010

Ešte nemáte zatial žiadny zúbok že?

zuziiiicek17
3. máj 2010

Uz mame dva dolne ,tie sli naraz ,ale pri tych to bola lahoda oproti tomu co je teraz 😒

nikollette
3. máj 2010

Aha...
Nám tiež dolné vykukli ako nič, ani som o tom nevedela...

zuziiiicek17
3. máj 2010

A horne ako sli ?

nikollette
3. máj 2010

Horné horšie.... 😒

vinifera
3. máj 2010

Akurát mi svokor doviezol malého. Tak si slopol cici a teraz vymýšľa čo by vyviedol.
Ja som bola doobeda na pošte (som sa vytočila lebo sa mi jeden dobierkový balík vrátil naspať že nebol vyzdvihnutý v odbernej lehote - takže som prerobila 5 € na poštovnom ☹ Na obecnom úrade dať overiť podpisy a vo vedľajšej dedine kúpiť psom granule. A na nákup v Lidli. Neviem čo poobede smalým lebo vonku je škaredo. ☹

zuziiiicek17
3. máj 2010

uz nech to prejde a bude fajn 🙂