Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
3. máj 2010

JJa nelichotim,ved si kočka 😉
maly uz stihol hodku a pol plakat 😒 teraz je prisaty..som hladna ako vlk ...urcite to je zubok.uz vidno opuch a aj hnacku mal

lenka_66
3. máj 2010

vini, ja ani nespim ked cakam balik 😀 a lehota na prevzatie je 18 dni? sak za ten cas by som aj peso k tebe dosla 😀 .

zuzi , nech uz su tie potvory (zuby) von.

slenecink tiez pre mna o nicom ee

vinifera
3. máj 2010

Tak slnečník nám tiež prišiel ku kočíku. Ale nakoľko ho považujem za nepraktický tak som ho niekam neprakticky založila a vôbec netuším kde 😅
No Lenka keď peši prídeš tak ti hádam nejaké obliečky aj darujem 😀

mukky
3. máj 2010

hej kočka,len na fotke mozno sa ti zdá 😝 realita je ale uplne,uplne iná 😝
zuz tak iste zubky,podla mna ti ani dr nic nedá,prípadne fenistil alebo trifed sirup ale to skor keby bol zahlieneny...na odpuch sliznice
zuz ak su to zubky uz mozno zajtra bude dobre,davaj mu papať iba to čo ma rád..posielam pusku

lenka ako sa ti paci kociar?aj ja som maturovala s tym plastom na neho v bráne 😀 ale je super,nikde nic nepremokne..

babky idem kuk poistovnu,potom prídem na chvilu,musim dnes vela pokukat 😀

mukky
3. máj 2010

zuz zle som to napísala,ani na fote nie som kocka 😀 ale som najkrajsia hadam pre krpceka a to ma teší 😉

mukky
3. máj 2010

juj a pridala som do mojej temy detské receptíky uz som sa na to chystala davnejsie...ci som ich uz len nedavala?

lenka_66
3. máj 2010

vini , 😀

mukky , tak ja som to vzdala bo bolo tam vela ludi .na nohy som mu dala svoju mikinu zvysok pod strechou.az teraz vecer som to nasadila .nech uz netraposim 😀 .uz mohli o kusok plastu viac nech aj ja don vlezem 😀

lenka_66
3. máj 2010

mukky hod link bo nevidim 😎 pre oci

zuziiiicek17
3. máj 2010

Som znicena ...hlava mi ide puknut 😔 Neviem co s nim robit .Teraz je pri babke ,lebo ja uz fakt nemozem pocuvat ☹
Dnes to bude zleeee

vinifera
3. máj 2010

Zuziceeeek vydržžžž.

zuziiiicek17
3. máj 2010

Snazim sa ,ale ja na toto asi nie som stavana ☹ Sice ,ked som prezila svoj 44hodinovy porod ,tak uz prezijem vsetko 😀
Plac prestal ,asi drieme ...

lenka_66
3. máj 2010

zuzi , posielam kusok sil .snad dorazia 😵

zuziiiicek17
3. máj 2010

Dakujem 🙂 Ste zlate vsetky 🙂 Myslim ,ze tento zub budem oslavovat asi tyzden a potom sa budem modlit ,nech dalsi pocka aspon mesiac

zuziiiicek17
3. máj 2010

Idem ja off...rano sa ozvem .Ak budem vladat

lenka_66
3. máj 2010

zuzi , malemu bostek daj 😵 .chrustik uboleny

mukky
3. máj 2010

zuzicek drzte sa a dobru nocku

mukky
3. máj 2010

ja idem o chvilu malému navarit polievku na zajtra,nech máme zajtra fajront ..

mama.wolfka
3. máj 2010

trošku dočítavam zasa 😀 ale už nie tak veľmi dozadu, tak idem aj popísať 😉

ku kúpaniu ... Samko sa už dlho dlho len sprchuje, nie že by mu vadila vaňa, ale takto je to rýchle a pohodlné, máme takú protišmykovú ... (neviem ako to nazvať) do vane, tam stojí, mamka poumýva čo treba šup šup a hotovka
ale nemá rád vodu na hlave a tvári, pri umývaní hlávky si aj poplače, lebo sa bojí, keď mu ide voda do tváre, hlavu nezakloní, takže aj keď sa snažím, aby mu nešlo, tak mu ide voda aj po tvári a bojí sa chúďa

mukky spomínaš, že malý neotvorí ústa, aby si spočítala zuby, ako mu potom čistíš zúbky, to si nechá?
my sme donedávna nie pravidelne ☹ ale už sa snažím pravidelne každý večer, a keď zabudneme, tak ráno
buď si ho posadím na práčku, aby nebehal a vykefujem 😀 alebo vo vani po sprške

inak akurát sme sa dnes s mm dohadovali večer v posteli, že koľko má zubov 😀 mm, že keď vyjdú aj spodné očáky, tak bude 20, ale sa mi to nezdalo, tak som počítala a veru ich bude len 16, ale keby ste nás počuli, tie myšlienkové pochody nahlas a prepočty, no sranda

zuzka1.
4. máj 2010

ahojte,

my sme boli vcera na nakup vecer, som si kupila super slamenak, par handier pre nas vsetkych troch a jedlooooo.
mm ide dnes vecer do Belgicka, pride vo stvrtok, tak budeme sami.
u nas je kupkanie, teraz to Samik vola plavanie velmi oblubene od malinkata malicka. Lubi aj vlasky umyvat, aj tvaricku a pdoobne, klop klop klop-

Zuzicek ako malinky,??snad uz lepsie, som na Vas myslela, aj ke dsom nepisala-.

zuziiiicek17
4. máj 2010

Dakujem Zuzka 🙂
Malemu je uz konecne lepsie ,rano mal teplotu len 37.5 cize vpohode 🙂
Trosku zacal soplit .Teraz neviem ci od choroby alebo od zubkov.Lebo aj minule mal sopliky ,ked mu siel zubok

mukky
4. máj 2010

ahojte,
zuzicek sa teším že malému je už lepšie 😅

ja som si teraz sadla,malý vstal 6.40 celkom dobrý čas a 😝 ž na to že nad ránom poplakaval a budil sa,tak som mu dala trosku mliecka okolo 3.hod.este asi par krát sa zobudil a potom uz spinkal..ale vstal nie velmi vyspatý

som sa snažila povysávať,ale stihla som som len kuchynu a aj to s malou dušičkou lebo malý pri mne neostane a sla som nakuknuť do obyvačky a katastrofa skoro 😝 malý stál na gauči,jednou nohou a druhou na stoličke na jedenie,uz nejak divne bol vytočený len,len že som prisla...
tak vysávanie je v rici 😠 😀 ,dala som aspon prať a popratala blbosti čo sa dali...idem papať jogurtík a urobiť si kávu a malemu chlebík s maslom a pažitkou,k tomu acidofilné mliečko

zuziiiicek17
4. máj 2010

mukky ,mamicka ...sprav aj mne chlebik 😀
Drobcek hajka hodinku,tesim ,konecne bez placu 🙂 K dr sme nesli.Dnes ma opucnute dasienka ,ale ked uz ,tak mam pocit,ze idu dva naraz 😖

vevusiatko
4. máj 2010

Ahojte...my sme cela rodina chora....Draganka uz treti den sopli a my vcera s chlapom sme isli umriet tiez soplime hrdlo nas boli ani dychat sa mi neda 😠 Draganke to uz nastastie prechadza....
Zuzii to budu len zubky potom, neboj sa 🙂

Mukky pekna foto 🙂

zuziiiicek17
4. máj 2010

zaujimave.som este nevidela decko co po bitke poslucha...a ak ta len zo strachu my miska bit nebudeme
vsak ?ev,prajem skore uzdravenie 😉
mukky ,kde trcis s tym chlebikom ??? 😀 😀 😀

vevusiatko
4. máj 2010

ak uz robis urob aj mne 😀

vevusiatko
4. máj 2010

zuzi dakujeme 😉

zuziiiicek17
4. máj 2010

mukky na nas kasle 😢 😀
vev aj teplotujete ?

vevusiatko
4. máj 2010

zuzi nie nie mala ma na vecer asi trosku zvysenu ale inaki nie je to len prechladnutie nastastie 🙂
a co robka malicky teraz??? ja sa idem hrat s malou akuirat dopapala pomaranc

zuziiiicek17
4. máj 2010
mukky
4. máj 2010

som pisala mame meil