Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
10. máj 2010

zuzi , hotovy lamac zenskych srdc 😎

zuziiiicek17
10. máj 2010

No ,presne 😵 vies ,blondacik ,modre ocka 😀 hotovy frajer

vinifera
10. máj 2010

Uspala som krpca. ufffffffffffff. Cítim sa ako krotiteľka krokodílov. Chlapovi som volala kde trčí. Ten utopil auto v podjazjde kde bolo veľa vody. Fasaaaaaaaaaa

vinifera
10. máj 2010

zuzicek mna by tam rozhodilo asi od zlosti pred tým autobusom. A to ešte v duchu nadávam keď musím kočík nakladať a vykladať z auta sama ...

zuziiiicek17
10. máj 2010

Vini ,no tak to je fakt fasa 🙄

lenka_66
10. máj 2010

😀 tha co uz narobis

lenka_66
10. máj 2010

vini , no pekne skoro dnes.blahozelam

zuziiiicek17
10. máj 2010

Do frasa ,este nespiii!

nikollette
10. máj 2010

Vini, by ma jedblo 😝

vinifera
10. máj 2010

No nafigu je akurát to že ked sa po pol roku konečne opravila moja audina tak sa k nej zasa asi nedostanem - lebo si utopil voyagera. A zas budem bez auta. Ale keby bolo zle tak na dvore ešte stojí luxusný favoriť🙂)

nikollette
10. máj 2010

Ja by som taký favorit nevedela šoférovať 😅
Som raz v živote skúšala, ale nevedela som to ani naštartovať 😀

lenka_66
10. máj 2010

vini , a poistovna aspon zacvaka ?

lenka_66
10. máj 2010

niki , no bud pojdes busom ,peso abo sa ti podari nastarovat 😀

nikollette
10. máj 2010

My nemáme favorita 😀
len raz asi pred 3rokmi u jedneho chalana som zo srandy skúšala, a veru nešlo mi to 😅
a busom s kočíkom si vôbec neviem predstaviť 😕 😒
mne bolo úplne divné ísť busom už asi pred rokom a pol.. som ani nevedela že si sama trhám lístok, a tam čakám ako teliatko, a sofér na mna zazerá, 😀 😀 😀

zuziiiicek17
10. máj 2010

uf ,,zaspal.papal jak tatar 😀 on na bruskua tak cucal 😅
vini,snad sa rychlo opravi

vinifera
10. máj 2010

No buusom som už ani ja dobré tri roky nešla. Chlap ma donútil šoférovať. Lebo vodičák som mala do 18 tky. Ale som nekerovala.
Tak ma zaviezol do susednej dediny na octavii. Nechal ma tam s kľúčami a autom a odišiel. A musela som ísť do práce. Prekonala som takú malú mrtvicu zavolala mame nasadla do auta a odšoférovala .... A teraz mi je jedno či je to favorit alebo mercedes.... Len napr do BA by som nešla - nemám žiadny orientačný zmysel. By som sa stratila na prvej križovatke.
lenka neviem či to pôjde cez poistku - lebo to auto je ešte stále na českých značkách - neprepísané. Ale zasa keby sa nedalo tak tam drahý nečaká na policajtov. No on isto niečo vymslí.

vinifera
10. máj 2010

Tak vraj je jedno že to nemá poistku. Že je tam na vine správa ciest - takže by to mali uhradiť ako spôsobenú škodu. Bud mesto alebo správa ciest. A v terajšom čase sa ani nedala použít iná cesta - lebo je železničné priecestie zavreté. Takže toto bola jediná možnosť ako sa dostať na vytýčené miesto. No a že utopil motor - fasaaaa. Tod nedávno sme tam dávali montovať plyn. grrrr

lenka_66
10. máj 2010

aj marian vletel v piatok do kanala tak mesto cvakne.

zuziiiicek17
10. máj 2010

Ja nemam ani vodicak ,lebo sa bojim 😀 som strachoprd

lenka_66
10. máj 2010

ja som zas z pubertalnej hrdosti nesla na skusky. a pritom som do autoskoly pekne chodila

nikollette
10. máj 2010

Ale máš vodičák nakoniec, nie?? 😀

zuziiiicek17
10. máj 2010

lenka ty si jakaaa rebelka 😀

lenka_66
10. máj 2010

niki , mas dojem ze ak nepojdes na skusky tak ti daju ?

zuzi , ja by sopm ti vedela popisat co vsetko som vyparatila

nikollette
10. máj 2010

No som myslela že si raz nešla, a tom že si išla 😉

lenka_66
10. máj 2010

muukky , tak kde si ??? ten pitomy film uz skoncil

niki , ee nesla

zuziiiicek17
10. máj 2010

na mna isto nemas 😀 ja som otehotnela v 18 s chlapcom s ktorym som bola pol roka 😀

lenka_66
10. máj 2010

zuzi , a v 3 triede na zakladnej si co mala zo spravania ? ja 2 .

nikollette
10. máj 2010

A to čo si urobila??? 😢

nikollette
10. máj 2010

nemal tam byť alčúci smajl, ale tento 😀

zuziiiicek17
10. máj 2010

No je pravda ,ze som mala jednotky same 😀 ale som bola hrrrrooozny zaskolak od osmicky 😀