Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
10. máj 2010

idem aj ja dik a majte sa

mukky
10. máj 2010

nikoll Holandia je najkvalitnéjší,vyhral v teste jogurtov,ale ja nikde neviem kupit biely,len ochuteny ☹
teda snad uz aj ho predavaju len som uz zvykla tamtie kupovat

vsetko naj marekovi k vymesacníku 😅

mukky
11. máj 2010

ahojte 😎

petka035
11. máj 2010

ahojte,ja len na skok,potom sa idem venovať malej 🙂 Leni Marekovi všetko naj 😵 ste tu toho popísali,som musela chytro dočítať ale mm už zazerá 😅 k tým jogurtom ja dávam zvolenský,lebo sabi u nás nedostať a hollandiu tiež len ochutený a to som pozerala už všade, aj v terne čo mi baby z BA radili ale tak v MT terne ju nemajú 😝

zuziiiicek17
11. máj 2010

Dobre ranko 🙂 my sme vstali o pol siedmej 😖
musime ist este ku dr ,ked sa maly zobudi ,lebo mi nechceli nikde predat sirup proti kaslu pre deticky bez receptu 😠

mukky
11. máj 2010

peti ahoj ,co ten tvoj mm stale zazerá? 🙄 😀

zuz ahoj

drobec vstal 6.20 😝 a to zaspal okolo az 22.hodke poriadne,kedze neskoro podvecer vstal

ale mm dosiel z nocnej a kym ranajkoval bol s malým do 7.20 tak som este polezala..

maleho som skusala dat na redukciu,ale sa boji a place ☹ ,detto na nocnik si nesadne bez plienky,iba oblecený 😒
som mu dala dole plienku ale asi to nemá zmysel kedze este do wc ani nocnika nic neurobil tak neviem ci to chápe ze tam treba 😀

cakam ci nezacne piskat a sup na nocnik 😕 ??

dali sme uz aj hava na nocnik,aj hrocha,aj mama si sadla 3 krat na nocnik len savier nie 🙄

petka035
11. máj 2010

Mukky ja neviem asi závidí,lebo on na pc moc nechodí, to by som ja zazerala potom 😀
Savier má asi len také obdobie ale určite ho to rýchlo prejde . sa musíš asi do nočníka vycikať alebo.... aby pochopil 😀

vevusiatko
11. máj 2010

ahojte 🙂 tak my sme uz doma
Ako sa tu mate??
Mukky boli sme v KE 😀 ale len na otocku....teda isli sme v noci na mekac 😀

mukky
11. máj 2010

pet 😀
inak moj mm tiez nechodí na net 😀 ,jedine si k nemu sadne ked ide poplatit učty 😀 to ja neovládam 😀
maximalne pozrie rytmusa videá alebo ked mu nanutim nieco precitat 😀 aj na jeho gmail ja chodím 😝 a obcas vybavujem za neho 😀

mukky
11. máj 2010

vevu ahoj a neodvialo ťa? 😕
bo u nás duje severák 😝

sme chceli robit besiedky pri jedličke v Kysaku a aj inde a teba nikde 🙄

petka035
11. máj 2010

mukky no ved nápodobne,na fb si vždy kukne ale nik mu nepíše 😔 😀 tie hry tam nehrávame, na pokec by skúsil ísť 😠 a centrum si pozrie,zas nič a je vybavený 😅 ja aspon na mk chodím(ale aj pokec kuknem občas 😅 )

vevusiatko
11. máj 2010

😀 😀 😀 neodvialo tentokrat nefukalo.... hehe :D ale naozaj aj minule v tv ukoncovali jednu reportaz 😀

ja som uz tak rada , ze sme doma 🙂

vevusiatko
11. máj 2010

Petka mala je krasna podoba sa na teba 😉
Moj chlap chopdi na net ja sa preto nervacim 😀

mukky
11. máj 2010

inak mne sa zdá ze savierko má už tretí den nejaký hrubší hlások,hádam nebude chorý,ale verím že nie..

ideme papať tuniaka prvý krát tak som zvedavá co na neho povie,majte sa zatial

zuziiiicek17
11. máj 2010

😀 kozy

vevusiatko
11. máj 2010

mnam dala by som si tuniaka 😀

vevusiatko
11. máj 2010

ahoj zuzi 🙂 ako??
mukky bru chut teda

petka035
11. máj 2010

mukky tak nech mu chutí 😉 vevvu dakujem 😵 zuzi to kedy bude už tá besiedka? 😀

zuziiiicek17
11. máj 2010

hockedy ,sa musite zmobilizovat 😀

vevusiatko
11. máj 2010

kto chodi na fb??? zuzi ty hej tusim nie?? poslite mi mena 😀 teda ak chcete 😅 nebudem vas otravovat 😀

zuziiiicek17
11. máj 2010

photos 😀

petka035
11. máj 2010

vevu ja Ti pošlem 😉 zuzi no krásne si mu kúpila,sa aj teší z toho 😵 aký je velky oproti Ninke 😕 ale myslím aj tak,že tak dospeláckejšie vyzerá 😉

vevusiatko
11. máj 2010

kraaaasa 😉 fesak ja chcem blondateho syna 😀 😝

zuziiiicek17
11. máj 2010

Vev ,my sa mame fajne ...som vcera minula penezi ,cize som na nejaky tyzden ukojila svoju maniu 😀

vevusiatko
11. máj 2010

petka dakujem uz som cakala, ze ma kazda odignorujete 😀 😀

zuziiiicek17
11. máj 2010

No sak sa musim pochvalit ...aspon ,ze je pekny po ockovi 😀

vevusiatko
11. máj 2010

zuziii joj zavidim...a do ciech sa kedy chystas? 🙂

zuziiiicek17
11. máj 2010

vev ,tiez som ti poslala 😉

zuziiiicek17
11. máj 2010

Asi 19teho ideme,dufam ,ze mi vydu peniazky na cestu a tak ,lebo mp dostane vyplatu az buduci mesiac

vevusiatko
11. máj 2010

ja by som chcela blondacika ako mas ty alebo mukky ale pri mne a mojom chlapovi nic take nehrozi 😀 😀 😀

dakujem uz som si vas pridala baby 🙂 ked mala zaspi kuknem fotky 🙂 ale teraz sa hrame 🙂