Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
15. máj 2010

aj ja želám dobrú noc.idem ešte do sprchy pa

misiacka
15. máj 2010

ahojte maminy
mam jednu otazocku myslite ze je zle ked pridam svojmu 2,5 mesacnemu syncekovi mimochodom velkemu jedakovi do UM dve odmerky ryzovej kase nemliecnej.ked som toto zavesila do debaty maminam dokonalym skoro mi zhorel pocitac od tolkych nadavok aka som hlupa leniva ze sa mi nechce vstavat lebo to mu chcem dat na noc. inac vypije mi 200 a o 4 hodinky je hore cez den mi to nevadi ale v noci by mohol vydrzat dlhsie. prosim co si myslite

nikollette
15. máj 2010

maly okupkany uz haja asi pol hodinu.
Ja som teraz vyliezla z vane.. Kukneme s mp film, a tiez pojdeme haji. Zajtra idem asi na tie tetka, ked nic do toho nepride..
Tak sa majte a dobru

zuziiiicek17
15. máj 2010

misiacka ,vsetky sme si tym preslia to mozes byt dokonca rada ,ze ti pospinka tak pekne 😅 vydrz este ten mesiac a pol .Ved to uz nie je dlho .Ale jeho organizmus este nie je pripraveny,to urcite nie 😔 nehnevaj sa

lenka_66
15. máj 2010

ahojte ,

no konecne som docitala vy klebetnice 😀

misicka , aj ked si v teme netabuliek to neznamena ze bezhlavo krmime deti.moj maly je neskutocny jedak.tiez som bola z neho na nervy v tomto smere.a to bol od 6tt na UM. kasu som dala niekedy az okolo 7 mesiaca.a nepozeraj len ze od akeho veku moze ale aj z coho to vyrobili. ja som raz kupila vyzivu jablovu s marhulami a v zlozeni bolo pomarancova a ananasova stava 😉 ale mne chutila 😝

mukky , hehe ze namyslena 😀

mukky
15. máj 2010

ahoj namyslela tak ako dnes bolo u kadernicky? 😀 a co si cely den robila? 😀

mukky
15. máj 2010

misi tu ti nikto nadavat nebude ale prosim ta nerob to..

lenka_66
15. máj 2010

hehe , zivala som tam a sla som z brutal mastnou hlavou.a jej vravim ze aj som chcela vcera umyt no ale co by ona potom umyvala 😀 .a jej odpoved ma potesila ze je lepsie nprist na mastno ako cerstvo umyte.booooooooze milujem ju 😀

inac zvysok dna klasika

mukky
15. máj 2010

😀 😝 😝 😝 😀
ze sa nehanbís 😀
si si mala umyt vlasy vcera 😀
no a co nepozdravila si ju? a uz sa budem opakovat ako papgaj CO SI SI DALA ROBIIIIIIIIIIIT 🙄

lenka_66
15. máj 2010

a mala plny kram tak som nevizvedala o vecne telefonujucej mamicke 😀 .

inac som vas docitavala asi na 3x . a nechala len tak kona a marian mi vravi u nikol je sychravo a muky ma obyvku ako mi v deckej 😀

lenka_66
15. máj 2010

jaaaaaaaaaaaaaj len farba 😀 😀 😀 😀 prepac neako mi nedochadfza

mukky
15. máj 2010

zuzicek ďere 😀

co???mm ti kukal kona? 😀 a kde videl moju obyvku? 😀 aha si ten bordel co som cvakla no super 😀

zuziiiicek17
15. máj 2010

mukky ..ja somtu len inkognito ...ved ja spiiiiim 😀

lenka_66
15. máj 2010

zuzi , ty si namesacna ?

tha cumil obecny to je 😀 😀

a este zuzka ci kto sa pytal - je tu niekto ? a on zahlasil ano ja jablko 😀

mukky
15. máj 2010

hej spíš,babkyn guľomet 😀

zuziiiicek17
15. máj 2010

ALe uz fakt idem..inac to moje hrdlo sa akosi horsi .Uz ani prehltat neviem poriadne 😕

mukky
15. máj 2010

preco jablko?? 😕 😀
ze ho pozdravujeme čumila jedného 😀

mukky
15. máj 2010

tha načo hltáš? 😕

lenka_66
15. máj 2010

zuiz , nevyhovaraj sa .polnoc este neodbila 😀

akoze - je tu niekto ?on si to dal po svojom .tlaci tu niekto do hlavy ?

zuziiiicek17
15. máj 2010

ťapa 😀
Som papala a nemohla som poriadne ani jogurt ...hmmm,este tyzden taky a mozno zase schudnem 4kila 😀
uz tu nie som papa

lenka_66
15. máj 2010

zuzi , no vidis tak co stazujes 😀

zuziiiicek17
15. máj 2010

lenka 😀 😀 😀 😀 😀 jaaaj
a my sme vcera dllho kvakali a ja cez den nehajam ako mukky ani do obeda ako niki 😀 bu nocu

lenka_66
15. máj 2010

mukky , bud taka dobra a daj si nove motto .toto ma uz nebavi 🙄

lenka_66
15. máj 2010

zuzi ani ja nevyspam do nemoty 😀

lenka_66
15. máj 2010

boze sa mi dne s dari s tymi preklepmi 😒

mukky
15. máj 2010

zuzisko nechod 😝
mm mi volal co mame zajtra na obed

kua co ta stve na mojom mote?? ☹ 😠 ok idem zmeniť 😀

lenka_66
15. máj 2010

je uz obkukane 😀

a co mate na obed ?

mukky
15. máj 2010

haha ty sa kukni na svoje 😝

na obed poslušne hlásim budeme mať kuraciu pečienku na cibulke v zemiakovej placke

mukky
15. máj 2010

uz 😀

mukky
15. máj 2010

je tam ale maly chybicka ale nechce sa mi ju opravovat