Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
8. jún 2010

@mukky tvoja ip tak nevyznievala 😖
mne miso zere nervy ...ma stvrty zub ,ale idu dalsie.ja na neho nemam trpezlivost 😔
Ale predchvilkou sme sa nahanali ,teda on mna,tak mam zodrate kolena 😀

bejbypd
8. jún 2010

hou hou aké tu hádky vybavovačky 😀 čo toto čo toto?počuvaj ma teta mukky už prestať revať a stresovať,všetko je v pohode,kým vyrastie bude ešte milióntisíckrát chorý...ale zase ja som macocha taká riadna takže ja aj choroby beriem easy,dosť som si ich ako dieťa prežila nakoľko moje priedušky ma zradili každé dva mesiace a moj krpček bola chora všeho všudy trikrát a takmer vždy so 40 horúčkami 😔 jasné že som aj poplakala a potom take it easy...proste je to normálne a bežné že dieťa je choré,ale mukky je taká naša maminka strašne moc milujúca a citlivá tak to chápem,že sa veľmi veľmi bojí,ale v podstate sme každý iný...ja som mala dnes voľno tak sme si s malou užili krásny dník aj s ocinkom..musím ho baby pochválit tak neuveritelne mi zacal pomahat psychicky ma podporuje,ked padam na drzku od unavy za tri dni cez vikend som odrobila 67 hodin 😝 V piatok som bola od desiatej doobeda do stvrtej rana,v sobotu som o osmej otvarala a zatvarali sme o tretej a v nedelu sme robili harky do pol tretej rana..robota ma naplna volne dni s malou si uzivam,unava je sice strasna,ale moja psychika je vo vybornom stave 😵 a vy co kocky,nikol co je s tebou?ako sa ma maly?vini?šak som nemala poriadne ani čo dočítavať...iba som niečo postrehla,že niki sa nechystá pracovať-šťastná to žena,ale zase mňa by doma mrle zožrali a cítila by som sa absolútne nenaplnená,ak viete ako to myslím,ja som človek čo sa potrebuje sebarealizovať...ale ako vravím každý sme iný..to nebolo v zlom 😉 a už ani neviem čo som chcela napísať,tak píšte vy 😀

mukky
8. jún 2010

@zuziiiicek17 ved som ti 2 krát pisala ip že sa nehnevaám tak esťe nechápem ako ti to mám napísať

mukky
8. jún 2010

@bejbypd ja nerevem a som rada že sa ti darí 😅

bejbypd
8. jún 2010

mukky ale ved ja som zo srandy myslela,nieze sa nahnevas este aj na mna 😉 naozaj ved ja viem ,ze si citlivy človek len som chcela odlahcit vzniknutu situaciu,ale asi sa mi to nepodarilo...

zuziiiicek17
8. jún 2010

ahojte ,co sa to tu deje v poslednej dobe ,ze sem nikto nechodi? petka,leelo,vinifera,niki,vevusiatko atd kde ste ?

bejbypd
8. jún 2010

si ma prehliadla??? 😀

mukky
8. jún 2010

@bejbypd nemam casu teraz velmi pisat ale ak tu budete este za 30 minut tak dojdem..a ziadna situacia tu nevznikla a nerobte z toho drámu..

ja mozno tuším preco tu baby prestali chodiť a mozno to tak nie je..

bejbypd
8. jún 2010

Ta čo sa stalo ja neviem človek sem pár dní nepríde a zrazu nikto,šak sme tu nemali nijakú ďalšiu s patdesiatimi nickmi nevšimla som si nič nejaké napatie alebo čo nechápem...

bejbypd
8. jún 2010

A ak sem kvoli niečomu prestali chodiť,tak prečo to sem aspoň nenapíšu ten dovod,neverím že nás nečítajú 😒 tak myslím,že pre tie čo by zaujímalo prečo sem nechodia alebo čo je s nimi by sa patrilo aspoň niečo napísať ☹

petka035
8. jún 2010

Ahojte ja by som aj chodila ale nestíham 😝 chodím aj do oktobroviek 2009 a tam tiež toho dosť popíšu tak nestíham tolko diskusií zrazu.malá sa začala staviať,som spotená ako myš 🙄 stavia sa o sklenený stolík,včera spadla dva krát, raz dozadu a krčnou chrbticou priamo na hrací bubon a druhý krát si skoro rozťala obočie,mala uplne červené opuchnuté viečko a biele v strede 😒 Dám ju nabok a ona sa naštve,rozreve a hned je nazad.okrem toho doma nespíme,tak dva až tri krát denne von kočíkujem. tak toť moje výhovorky 😅

bejbypd
8. jún 2010

Peti som rada ze ste teda ako tak relativne v pohode..ja len ze vzdy rada citam co pisete aj ked teraz nemam vobec cas pisat,ale ked ho mam tak napisem a tu sa nedozviem nic ine len ze ta a ta ma ip,tak niekedy vlastne celkom ani nechapem naco je uz tato tema,ked komunikujete v podstate vacsinou cez ip...a potom z nicoho nic baby prestanu chodit a ja chapem ze vonku je krasne a travite cas vsetky s drobcekami,ale ja osobne by som si rada precitala ako sa Vam dari vsetkym...

petka035
8. jún 2010

Bejby mna občas poteší,že tu toho neni napísané vela a nemusím pol dna dočítavať 😅

petka035
8. jún 2010

Mukky na Teba mám otázočku,teda aj na ostatné?aké prvé topánočky,ale len na doma ked sa stavia. lebo v ponožkách sa jej šmýka a aj v protišmykových.ale aj konkretne značku by som uvítala

bejbypd
8. jún 2010

peti mna ani nie lebo su dve temy,ktore ma vzdy rozveselili alebo mala som co citat,ludia,ktorych som rada citala a toto je jedna z nich tato tema..o.k idem ja tak sa majte krasne a dufam ze sa mate dobre,mna cakaju dva dni sichty,zajtra idem na siedmu..tak sa drzkajte aj s drobcekami,dufam ze ste vsetci ok...A este pozdravujem aj adal dufam ze luky aj brusinko posluchaju 😵

petka035
8. jún 2010

aj ja už idem.dobrú noc 😵

mukky
8. jún 2010

malý zacal teraz vymenovávať písmenká ktoré pozná a to už spal 😀 😀 😕 ,sa tu rehlíme 😀

zuziiiicek17
8. jún 2010

peti ,bejby dobru nocku 😵
mukky a ake uz pozna ?

mukky
8. jún 2010

@zuziiiicek17 zacal aa,ee,oo,a este nejake tam komolil ale uz je ticho 😀

zuziiiicek17
8. jún 2010

a DEM 😀 ale to je slovo 😀

mukky
8. jún 2010

@zuziiiicek17 ako vieš? 😕 😀

zuziiiicek17
8. jún 2010

ved to je jeho oblubene ,ci ? 😀

mukky
8. jún 2010

@petka035 my sme mali z deichamnu,stoja asi okolo 20 eur,máme dvoje také topanocky,vlastne prvé a druhe ale uz obe su nam male...predavaju sa v takej tusim zltej krabici bären-shuhe su ohybne cele,ako myslím tým aj podrázka a su aj kožené tusím

mukky
8. jún 2010

@zuziiiicek17 hej 😀 dem 😀 dobre si pamatáš 😀
takze sa miško teší tým pohárikom skladacím tak som rada 😅 ,neskor odpisem

petka035
8. jún 2010

mukky dakujem,pozriem to,lebo mám na mysli len také na doma, nie na von 😉

petka035
8. jún 2010

a idem ja, budem sa snažiť ale viac zapájať. pa kočky 🙂

mukky
8. jún 2010

@petka035 my sme ich nosili aj doma

zuziiiicek17
8. jún 2010

@mukky ,hej ,sa s nimi aj kupe 😀 a potom sa z nich chce napit 😀 ale aj cez den sa mu to paci buchat o seba.o niekolko mesiacov mozno aj skladat bude

petka035
8. jún 2010

@mukky super, tak pozriem, lebo som z toho jelen, niekto povie, že s klenbou, niekto,že nie,že dieťa si ju má najprv vytvarovať a podobne 😒

zuziiiicek17
8. jún 2010

my mame doma koberce cize prve topanky moc neriesim a potom cez leto bude na travicke bosi bezkat ,ak uz bude vediet