Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
16. jún 2010

ja kuraciu mám velmi rada...bud na cibulke alebo vyprážam v cestícku 😅
mm má rad aj bravcovu tu ja neeeeeeeeeeeeeee a uz vobec by som neujedla pecienku s ryzou...len s chlebom, alebo opekanými ci hranolkami,alebo v placke zemiakovej

v jedalni skolskej nam davali bravcovu a ryzu,ble 😝

lenka_66
16. jún 2010

@mukky jooj ze pises a kolko moze byt otvorena? ja stale vyhadzujem bo nema kto dojest.a nechcem mu davat take co uz je viac otvorene.

leelo
16. jún 2010

ano, presne tak, vsetko pomaly, v malych davkach.
ale aj brokolica spenat su ok. niekto tvrdi, ze aj so spenatom opatrne,ze viaze toxiny. ale to radsej potom uz ani nevychadzat z domu 😎

ta fotka bola taka cb myslim, mukky bez mejkAPU a so zasnenym pohladom. mukky, tolko tych fotirk snad nemas, ze si zabudla na tuto 🙂

leelo
16. jún 2010

ja som citala, ze hovadziu pecen je dobre davat. snad to niekde predavaju 😒

mukky
16. jún 2010

@janac1974 inak aj mojmu S sa urobili presne asi 4 dno spať ale nie flaky ale vyrazticky na tom mieste pod plienkou 😕 😕 po 2 dni ich mal ale sudocrem nam velmi pomaha,ten pouzivame od narodenia...

S opat uz 2 dni nekakal 😔 ,evidentne mu nieco robí zle a dnes dokonca nemal vobec varené a aj tak nekakal tak ci to nebude mlieckom 😕

kupujeme stale v Madarsku Milupa Um a nic sme nemenili 😕

leelo
16. jún 2010

mukky, na prednaske tomu venoval dr.dost casu - napr. tomu ako vyrobcovia UM vzdy pridaju do svojich produktov nieco, co sa prave zisti, ze je v MM. zlozenie totiz nie je komplet objavene, al e co tam zatial nasli - to je ina sleha 🙂
dobre bolo, ze zlozenie MM a pomer jeho jednotlivych zloziek sa pocas dna meni a teda ked vyrobcovia vravia, ze ich UM je vytvorene na obraz MM, tak otazkou je, na ktore MM sa ponasa? - na to z 10.00, 12.00, 16.00 alebo 21.00?

no a asi nemas docitane, ale pisala som tu dnes o tom, ze vo svete existuju um do 7, 13, nad 50, 60, 80 rokov. proste chore

janac1974
16. jún 2010

mukky ☹ moze to byt aj mlieckom...ale slivky osvedceny recept...skus

mukky
16. jún 2010

leelo Tota fotka,či? 😀 😕

leelo
16. jún 2010

mukky, nedavas malemu zelezo?

leelo
16. jún 2010

@mukky nieee, este pred tym si ju mala. uplne nenamalovana, jemnucka, tehoska, ale brusko nebolo vidno

mukky
16. jún 2010

@lenka_66 citam tam kde mam niečo pochopiť 😀 o com ste tocili so zuzicek? 😕 😀

lenka_66
16. jún 2010

@mukky a pije dost? este mozes dat kyslu kapustu .alebo toto je sirup bez navyku http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/dup...

mukky
16. jún 2010

😀 😀 😀 @leelo vsade som namalovaná

lenka_66
16. jún 2010

@leelo ,
@mukky ja uz viem asi ktora .

lenka_66
16. jún 2010

baby , stary uz ma 1/2 hodky vypnuty nb a divne zazera.aj si z nudy zapol program vestenie liva.a nadava ze ake psychiatricky su na svete.

mukky
16. jún 2010

joj nestihacky vy stihacky 😀

slivky viem ze pomahaju a veru som dnes na to zabudla ale su tam asi tie malé hovadá 😔 😔 😔 tak to ja nemozem ani vidieť 😲 😲 😲
a stavy kupovane som este nedavala,poznáte ma 😔 ale viem ze hipp ma slivkovu

zuziiiicek17
16. jún 2010

@mukky 😀
ja som inac predchvilou zaspala pri booku 😅

mukky
16. jún 2010

@lenka_66 pozdravujem manzela 😀 😀 nech dojde k nam a da si s mojim mm vino 😀 😀

mukky
16. jún 2010

ci pána mariu ta jaka fotka 😀

leelo
16. jún 2010

@zuziiiicek17 ty si zrela do postele. idem aj ja. dobru noc vsetkym

lenka_66
16. jún 2010

@mukky a tepla voda nepomoze?
a uz vypol telku 😝

zuziiiicek17
16. jún 2010

no asi hej 😀 ale to bude aj tym ,ze v tej posteli som 😀
ale tych 10 minut vydrzim ...polnoc je moj cas

lenka_66
16. jún 2010

@leelo dobru ,

@mukky total abstinent a nefajciar.no na degesov , gay , a psychiatriu bude rad nadavat 😀

mukky
16. jún 2010

sce nekukali vcera šla na joj nova časť dze pridze toten herec Hudak do profesionalov a hra tam vyhodnara 😀 😀 😀 šak on i je vyhodnar 😀 ale ta jak patreli na noho šicke 😀
dneska abo na jutre kuknem esti raz bo videla mi len dakus 😀

ale ta toten boborovsky povedzel ze neroizumie co on rozpráva 😀 😀

lenka_66
16. jún 2010

@zuziiiicek17 a ja musiiim vydrzat 😝

leelo
16. jún 2010

mukky, ja ti rozumiem. som dobra, vyzenila som tuto schopnost 😀

lenka_66
16. jún 2010

mo nic idem aj ja tak dobru .sak este v kupelke sa zdrzim

janac1974
16. jún 2010

muky neboj sa sliviek...prekroj,uvar a prepasiru,alebo rozmixuj duzinu,malo by to pomoct...
mne nosili slivkovy kompot do porodnice,ked som uz bola po porode...

leelo
16. jún 2010

vlastne vy tu zostavate paricka z vychodu teraz, no zbohom, idem ja 😀

zuziiiicek17
16. jún 2010

@mukky ja som sa tiez nasmiala na tom 😀 a ako cez zuby rozpraval 😀