Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

janac1974
26. jún 2010

ahojte...

@bashenka hned by som isla do Eurovei...v BA je vela moznosti,kam ist...tu v BB je len ESC 😒
dnes som bola s malym v meste od 16...boli sme na ihrisku a potom sa prejst do parku,nachodil sa chudacik
a domov sme prisli o 20tej...

bashenka
26. jún 2010

janac1974 ahoj 😉 ... tak malý musel teda rýchlo zaspať 😉 ... moja už spí konečne strašne vymýšlala dneska ne a ne v kočíku a len utekať ... takže ja som si aj zabehala a zničená som.

janac1974
26. jún 2010

@nikollette ako vam bolo super 😉 raz za cas sa treba odreagovat,mna dnes kamarat volal na vatru,
ze u nich na dedine robia...ale to chlapi vymysleli,aby mali pricinu pit 😀

bashenka
26. jún 2010

Aj ja by som sa už rada odreagovala 😀 😀

janac1974
26. jún 2010

@bashenka...mno... ja som tiez len bezala cely cas za malym...kocik sme nemali so sebou...
takze som znicena viac ako on,lebo som ho aj nosila,ked bolo potrebne...zaspal asi o 22

janac1974
26. jún 2010

@bashenka a nechodite nikam s tp?myslim tak,ze bez malej...niekam si sadnut

janac1974
26. jún 2010

rozmyslam,co idem varit zajtra...asi vyprazim rybu pangasius a zemiakovu kasu k tomu...

bashenka
26. jún 2010

Janac1974 aj sme chodievali... ale teraz ked je Laura troška väčšia tak sú s nou kopec starostí ... a večer sme už takí zničení že sa nám nikam nechce... a na druhej strane mne sa to neoplatí si ísť niekam sadnúť na "pivo" lebo to ma nebaví ... a na druhý den by som bola zbytočne z toho unavená .... keby som už mala niekam ísť tak asi zatancovať si 😝 ...ale to zas nemá rád on ... 😅 takže ani tak, ani tak 😅 a vy čo?? Ty si naposledy bola na diskotéke s dcérou 😀

bashenka
26. jún 2010

Tiež rozmýšlam čo variť ... tú rybu robievam Laurinke jedno z mála čo ako tak spapá 😎

janac1974
26. jún 2010

jaaj to som bola hej,ale ju hladat...som tam bola ako spion,takze to bol viac adrenalin 😀
vcera som ju pustila si zatrsat...prisiel po nu jej priatel,ze jeho sesterka oslavuje
mali V.I.P.miestnost,tak som ju pustila,na skusku...prisla domov OK,ale trpla som celu noc...

janac1974
26. jún 2010

dnes som piekla zemiaky nakrajane na hranolky a na to som poukladala napacovane
vykostene kuracie stehna...bolo to super a v jednom pekaci,takze som ani vela roboty nemala...
som to mala pripravene,ze budeme grilovat,ale nikomu sa nechcelo,tak som to vyriesila takto...

zuziiiicek17
27. jún 2010

Dobré raánko 😵
Miško sa hra s miskami a hrncami a ja papám tuniaka 🙂
Včera som si stiahla nejakú relaxačnú hudbu pre babätká a poviem vám ,že Miško v noci pekne hajal ,ale ja som pri tom ani zaspať nevedela 😀

aj ja už by som niečo grilovala alebo opekala 😝 mňamky .ale s Miškom ťažko večer 😒 ale tak snáď niečo vymyslím .

zuziiiicek17
27. jún 2010

No čo je ??? kde ste všetky ??
Mimochodom ,zablokovali ďalšiu výmyselníčku 😅 Písala do témy : Zomrelo mi dieťa 😔
Ja nechápem ako si môže niekto vymýšlaťo takých veciach 😔

mukky
27. jún 2010

caute,
malý sa dnes na 4-tý den vykakal ☹ s plačom ☹ a po sirupe a pred chvilou druhy krat a uplne voda,vsetko prekakal aj plachtu ☹ ,už zaspinkal od vyčerpania čo od rána tlačil a nešlo ☹ ,rýchlo zaspinkal aj bez rozprávky

zase to tak zle vyslo cez víkend nekakal ako minule ☹ ,zajtra volám dr ako dalej,mozno mm zoberie paragraf a pojdeme uz zajtra s autom k tej známej,ak nebude moct tak v utorok

mm som cakala do 3.30 z nočnej,lebo len 9 hodín robil tak skor prisiel..este aj meskal dostal defekt 🙄 ,
a 4.30 som este nespala čo som tak rozmýslala nad S 😔 a on to cítil a posadil sa a pozrel sa na mna,sme proste prepojení,asi citil nepokoj v spánku a to sa stalo uz viac krát a to som sa vobec nevrtela

v noci som mu varla drvený aj celý kmin a dala mi piť tu vodu v spánku aj cez den,aj mliecko do tej vody,nech aspon ho brusko nebolí,aj som mu s gelikom masirovala...

BABY AKE STE TO SPOMINALI TIE PROBIOTIKA?

mukky
27. jún 2010

@zuziiiicek17 ahoj,kde si to citala? 😕

som super vyspatá 😝 ,neviem naco som cakala mm 🙄 ale ma prebrala uplne kava 😕 😕 čudo prečudo..ale pojdem zalahnut ked aj chlapi spia..S vstal 6.30

poobede musime ist na nakup,sa snazim setriť 😀 tak uz nenakupujem casto a uz nemám ani plienky,ani toaleták 😀 ,mlieko,kyslu smotanu/moja babka mi vcera poslala plenu kapustu tak dnes nevarim 😅 / a
servitky mi treba,lebo S zakazdym ked kýchne mi jednu vyberie 🙄 a akože fuka ale nikhaj nič 😀

mukky
27. jún 2010

juj aj do DM musim zajst mu kupit gélik na zubky,uz dosiel...vsetko dochádza,nerobím zásoby ale aspon prasule su v kešeni 😀

womenne
27. jún 2010

@mukky to je mi luto že sa trapite s bruškom ☹ aj my sme to mali obaja ale najviac Sebinko pomohlo nam pit aktiviu napoj+ jogurty a potom probiotika Nutrolin skus sa spytat v lekarni lebo my tu v čr mame ine ktore nedostat napr. na SVK.Inak ešte je dobry Espumisal to sme davali ked boli ešte mimča.No a potom tie rasove čaje ale to už davaš,dufam že mu to čoskoro prejde. 😉

Niki super fotečky,malyje strašne zlatunky🙂

mukky
27. jún 2010

a este máme 2 druhy boršču 😀

ale ja tak len poskromne jem ale musim povedat ze ten caj co pijem na odburavanie tuku a aj ten druhý na chudnutie pomáha,čakám mrchu a inokedy mám 1 kg navyse v tieto dni a teraz nič 😅 ,aj pizzu som jedla neskoro 2 krat a vaha hore neskocila na druhý den,len minimum nejake 30 dkg a nie 1 kg ako inokedy 😉

mukky
27. jún 2010

@womenne dakujem si zlatá,dakujem aj za malého 😅
@womenne a aké ste mali problémy vy s kakom a kolko nekakali,a co dr na to?

a ako sa máte?

womenne
27. jún 2010

@mukky prepač som obedovala 🙂 mame sa fajn,chlapci su školkari velmi sa im tam pači aj čeština im už ide,aj ked nikovi menejchodime na lokopediu.Maly sme niečo podobne ako ty nemohli sa vykakat Sebko aj 4 dni nekakal,nepomahali slivky ani pomarančove džusy nič,nakoniec som skušala tu aktiviu napoj ata zabrala,ešte je fajne kysle mlieko dat ale to neviem či tvoj može.Inak potom su glycerinove čipky na kakanie+ten espumissal ale ak by to pretrvavalo dlhšie asi by si si mala zajst na vyšetrenie.A naši v poslednej dobe kakaju tiež strašne tvrdo ich to bolí ked tlačia.A to im stale davam aktivia jogurty ale ked cez zimu uživali probiotika tak kakali normalne tak skuste najskor tie.

bashenka
27. jún 2010

@mukky ... chudáčik... vyskúšaj tie probiotiká dophilus ...stoja nejak 11 eur a pomožu uvidíš .. tie ostatné by som ani nekupovala...

bashenka
27. jún 2010

Zuziiiicek17 - Už si preč Zuzinkaa?? 😉 A ako na to prišli že si vymýšlala? ...tiež nechápem koho také niečo može napadnúť ..

zuziiiicek17
27. jún 2010

@bashenka Ta zenska mala na MK dva nicky a neviem presne ako jej nato prisli ,ale je to aj vteme zablokovani uzivatelia
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/zablokovani-uzivatelia/
je to to predposledne ...ja nechapem takych ludi 😔

zuziiiicek17
27. jún 2010

@mukky je mi luto ,ze sa trapite ,ale veru radsej chodte k tej doktorke ,aby si si bola ista ,ze to nie je nic vaznejsie ,takto si len prinasas stres ,ktory prenasas na maleho 😉

nikollette
27. jún 2010

Ahojte...

Malý hajá, ale o chvílu sa zobudí, a pojdeme papať. Teraz sme sa vrátili z BA, tak tradične ako každú nedelu, nejdem ani rozpisovať. Vidím že vy píšete o 106 😅
Musím vás už dočítať, už som nejak mimo MK 😕

zuziiiicek17
27. jún 2010

@nikollette kludne sa rozisuj ,ja tu ceeely ces cakam kedy konecne niekto pride 😅

bashenka
27. jún 2010

Čautee.. My sme pred chvilou prišli zo ZOO... boli riadne stresy, malá mi stále kdesi utekala ..ja chcem mať kludné dieťatko:-P ...teraz sa kúpe a za pol hodku aj pojde spať, dneska ešte nehajala. A ja konečne klud..😉

zuziiiicek17
27. jún 2010

Ja som rozbita strasne ato som dnes v podstate ani nic nerobila 😒 ani vonku s malym -prvykrat s nim bola babka ,lebo mne sa totalne nechcelo 😅
Ja som bola tak v riti z rozhovoru s MP ,ze som uz nemala na nic chut ... vkuse mi pise ,ze bez nas uz nemoze zit atd a ja jemu stale dookola ,ze ja potrebujem ,aby som bola zabezpecena a aby som vedela ,ze mi partner neklame ...ale proste teraz ani jedno z toho necitim 😖

leelo
27. jún 2010

ahoj zuzicek a vsetky ostatne mamicky 🙂

zuziiiicek17
27. jún 2010

@leelo cawky 🙂
aky si mala den ?