Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
30. jún 2010

Hm, tie kvetinky tam moc nevidno ajtak 😅

nikollette
30. jún 2010

tu je v nich malý...

nikollette
30. jún 2010

No písala mi baba, že ak si nič nevyberiem z jej ponuky, možem ich poslať spať a peniaze mi vráti. Ešte že tak 🙂

nikollette
30. jún 2010

Baby inak dokedy treba dávať denne Vigantol?

zuziiiicek17
30. jún 2010

@nikollette vigantol do roka pokial viem 🙂
a crossky sa ani mne nepacia,ale mamka kupila Miškovi jedny v Prahe .zlate to je 😵

maatkka
30. jún 2010

nikol pocas celeho 1. roka a v druhom roku pocas zimnych mesiacov... nam dr. predtym ako nam vysadila vigantol kontrolovala aj fontanelu...

nikollette
30. jún 2010

Lebo nám ju nevysadila, teda nič o nej nevravela, o fontanele, ani o vigantole.
A už tam ani nemáme ísť 😕
čiže vravíte že teraz má dostatok D-vitamínu? A zase mu mám začať dávať až na jesen? Do konca 2. roka?

nikollette
30. jún 2010

MP došiel z nákupu a doniesol tepléčerstvé bagetky mňáám, to milujem 😵 😵 už tlačím...
A ako ste sa minule bavili o tom plesnivom jedle, som si akurát tak v duchu vravela, že sa mi to ešte nestalo, aby som kúpila plesnivé, alebo niečo.. A just dnes.. MP kupil jahody a štvrťka uplesnivá 😖

mukky
30. jún 2010

@leelo akurat vcera som pozerala aka je to nevhodna obuv /crocsy/,ortoped bol v jednej relácii a hlavne pre deti a urcite nie na dlhodobé chodenie

som nakukla,lebo som maleho nechala bez plienky a ucila ho na nocnik tak,ze macko usko pride ked si hopas na nocnik a pustala mu tajne z mobilu zvucku 😀 a hopal si ale pred chvilou ako som zapla nb sa postavil a opisal ma 😀 ale som sa tak zlakla ze chudacik sa zlakol 😔

ideme kuk rozpravku kratucku a kupkať sa a do spiša

mukky
30. jún 2010

@nikollette co ja viem podla najnovších študíí sa ma podavat vigantol do 3 rokov

nikollette
30. jún 2010

Akurát som čítala jednu tému a jedna baba m píše že im vychádza mesačne strava okolo 100EUr 😕
Som len pozerala.. A že sú štyria... podla mna je to zázrak 😅
U nás ide strašne veľa na stravu....

mukky
30. jún 2010

musím už íst,idem malemu napustit vanu nech sa trosku vyčlapká ,vecer mozno nakuknem

mukky
30. jún 2010

@nikollette vela ludí na sk musí šetriť a rozmýslať ako na strave usetriť a co variť,bohužial 😔

nikollette
30. jún 2010

Mukky a ty budeš dávať do 3 rokov?

ja som si už vyhliadla Tommy Hilfiger tenisky, a velúrovú súpravku 😵 😵 😵

nikollette
30. jún 2010

Mukky áno viem, ale podľa mňa je to nemožné mať na stravu len 100eur mesačne 😔

leelo
30. jún 2010

@mukky akurat som dopozerala tie test magaziny na kremy a reku ti idem napisat 🙂
zaujimave, hlavne to, ze v prirodnej kozmetike nie su konzervanty, tak je vacsia sanca, ze sa rozmnozia bakterie, co je este horsie ako konzervant.

ja som dnes pozerlala ako testovaci chodili po obchodoch a brali na spachtlicky vzorky z topanok, plaviek a testovacej kozmetiky. juuuj, co tam nasli. no testovacia kozmetika sa mi hnusi, to ani do ruky nechytam, plavky si neskusam a uz vobec nie naholo a topanky som si mozno parkrat nasuchla naboso, ked som neplanovala kupu a nemala som pri sebe pancuchu. tu su v kazdom obchode take zasobniky s pancuskami a kazdy si moze zobrat.
na plavkach nasli take humusy, na kozmetike este vacsie a na topankach samozrejme same plesne a huby. bolo to uz 60% testovanych vyrobkov

leelo
30. jún 2010

@nikollette je to mozne. vsetko sa da. aj vyzit z podpory.
my tu paradoxne este usetrime na strave, tu je vsetko lacnejsie 😅 pritom starostlivo kontrolovane. na sk som vela vyhadzovala, vsetko sa na 2.den pokazilo (ovocie, zelenina), takze aj to boli vyhodene peniaze. tak ale jasneze sa pokazi, ked clovek to casto uz kupuje v stadiu rozkladu

nikollette
30. jún 2010

Tak neviem, neviem. MP chodí na velký nákup týždenne. Vždy v stredu. Minie cca 60eur. A vydrží to tak max. do ďalšej stredy v lepšom prípade. Už utorok zíva chladnička prázdnotou 😕 neviem ako by sa to dalo u nás... asi jedine že by sme nejedli 😅 😅 😀
A to sú len potraviny do chladničky a mrazničky, plus čerstvé pečivo každý den...
A nerátam objednávky pizze, fast foody, reštiku, a malého jedlá.... 😕

leelo
30. jún 2010

@mukky ja zase po tych crocsoch nejako netuzim. nejde mi do nosa ten smrad. ale hlavne - ak nemaju klenbu, tak ich malemu nekupim. sak to este vela vody pretecie, nez budeme toto riesit 😉

@nikollette pekne tenisky, presne podla mojho vkusu. ja nemam nic ani proti kotnikovym, ale mam trojo, dalsie kupovat nehodlam, netreba mi. uz som niekolko podarovala

leelo
30. jún 2010

@nikollette su ludia, co jedia chleba s maslom. a ovocie a zeleninu len detom davaju 😒

nikollette
30. jún 2010

Tiež som už mala nejedny kotníkové...

Tie TH sa mi veľmi páčia, aj tú značku mám rada 🙂
Uvidíme či bude moje číslo. Už som jej písala...

nikollette
30. jún 2010

Leelo, no môže byť ☹ Len je to smutné, že sa niekto musí tak obmedzovať v základnej ľudskej potrebe 😒

zuziiiicek17
30. jún 2010

Ahojte 🙂 bubu uz spiii 😵
ja som strasne hladna a asi si aj daco dam 😔 nemala by som ,ale ked som hladna ,tak sa mi v noci blbiny snivaju 😅 u vacsiny ludi je to naopak ,ale ja stale musim byt ina 😀

pokial ide o tie peniaze ...no my vyzijeme z500 €...ledva a ale da sa .babka ma dochodok cca tych 400 ...a to uz ma pritom v podstate velmi dobry dochodok ...a ja jej davam tych 100 € z tych 85 zvysnych kupim plienky ,kase ,vyzivky obcas ,oblecenie ,hracky a OBCAS nieco aj sebe 😅 no proste som kuzelnik 😀 😀 😀

petka035
30. jún 2010

Ahojte, dočítať nemám šancu 😅 ale pokúsim sa neskor,už mám uspaté,len ešte ma čaká vana a podobne

petka035
30. jún 2010

fú a my ani neviem kolko minieme ale vela 😝 a k tomu leasing,požičky atd.ale šetriť to už je horšie 😔 len príde výplata a už nakupujeme 😅

zuziiiicek17
30. jún 2010

aspon ,ze mate co minat 😅
jujky ,ja sa nudim

leelo
30. jún 2010

@zuziiiicek17 dojdi mi dat doporiadku ksicht. hned ta nuda prejde 😉

leelo
30. jún 2010

@zuziiiicek17 inak robila si s tekutym dusikom? moja naj cast kozmetickeho osetrenia 🙂

zuziiiicek17
30. jún 2010

@leelo hned by som isla .. 😵
ani si neviete predstavit ako mi to vsetko chyba 😔 ale vcera som si povedala ze to musim nejak rozbehnut ,mam cas si pohladat pomaly aj nejaku klientelu a ak budem dobra a budem sa snazit ,tak to zvladnem 🙂

zuziiiicek17
30. jún 2010

@leelo s tekutym dusikom ???? 😕 v kozmetikeee ,??