Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
30. jún 2010

Čaute som KO. Doobeda sme boli v meste. Na obed malý pospal a ja som zatiaľ figu robila. Poobede sa pohral na dvore. A potom sme skočili ku našej účtovníčke. Mala som tam Avon čo posielam kamoške do Nemecka a prišli handry z UK. Polovica neprišla - no super 🙄 Malého som okúpala. Už konečne spí. Trebalo by ten Saigon okolo upratať - ale sa mi nesceeeee. Zajtra ideme na urológiu ☹

zuziiiicek17
30. jún 2010

@vinifera aspon jeden den nic nerob 😉 ty vkuse upratujes atd ...trosku si oddychni ,vyloz nohy a relaxuj 😅
drzim palce na urologii 😉 dufam ,ze mu to nestrhne nejak hnusne 😒

leelo
30. jún 2010

@zuziiiicek17 jasne, tekuty dusik. robia to na lekarskej kozm. na konci sa tym prejde tvar, zmrazi to vsetky zapaly a stlmi scervenanie. po nom som z kozmetiky isla rovno na zur a nikto nic nevidel, face nebol rozrypany

vinifera
30. jún 2010

@zuziiiicek17 No ja dúfam že mu to nestrhne vôbec. Je tam vraj nejaký mladý doktor (jeho otec čo tam robil urologa pred tým už vraj zomrel) tak sa nádejam že to zatiaľ nechá tak.
No stále uupratujem a furt je tu bordel. A nemôžem nájsť dudu. Cez den nepotrebujeme ale vnoci mu ju dávam miesto cicku. Sa mi nechce každú chvíľu vyťahovať 😝 😀

leelo
30. jún 2010

@vinifera ja dufam, ze spis, ked spi aj on. chod si aj teraz lahnut. v noci kojis?

zuziiiicek17
30. jún 2010

@leelo hmmm,o tom som este nepocula ...robila som jedíne s ozonizerom
http://www.perlacosmetic.sk/?5,kombi-ultrazvuk-...
tiez je to dobra vecicka 😉

zuziiiicek17
30. jún 2010

@vinifera no ja som to myslela tak ,ze by bolo super ked mu to nestiahne voec ,ale ak sa nenecha prehovorit ,tak nech to spravi jemne .
Ja neupratujem az tolko a je tu bordel ,takze to mame rovnako .. 😀 a aspon si kus aj oddychnem 😀

leelo
30. jún 2010

@zuziiiicek17 aj to som raz mala, ale dusik je dusik. vlastne kozni lekari tym odstranuju nevy z koze a vselijake bradavicky, len to nechaju dlho posobit, vlstne to vypalia tym dusikom.
na lek.kozm.ti to len tak rychlo prebehnu po tvari, tak sulkaju. inak by ta spalili.

mne tieto lymfodrenazne vecicky ako ozonizer sposobovali vzdy, ze som sa na dalsi den vyhadzala jak nikdy. viem, ze tym sa ta plet zbavovala necistot, ale ja som za postupne zbavovanie a nie take, ze nemozem ist do prace

lenka_66
30. jún 2010

caute spisovatelky 😉 , nedocitavam

zuziiiicek17
30. jún 2010

@leelo hmm,o tom som fakt este nepocula ,ze by sa toto robilo .teda aspon u nas v ke urcite nie .a ak tak to urcite mozu robit ,len dermtologicky .
A ten ozonizer ...no mna to vkuse kopalo a ked som bola tehu ,tak uz som to ani nechcela ani na praxi (aj ked som mala problem s majsterkami )totiz ,do porodu som mala pearcing v brade ,tak to bolo pravdepodobne tym .
ale nikdy som z neho ziadnu reakciu nemala ,prave naopak,plet bola hebka a tonizovana

zuziiiicek17
30. jún 2010

@lenka_66 ahojky ,no to je nm jasne...take voloviny sme rozoberali iba 😅

leelo
30. jún 2010

@zuziiiicek17 ale robi sa to veru u vas, robi. sem chodim na kozmetiku uz roky, teda pokial nie som v nemecku:
http://www.ldc.sk/
a mas pravdu, robia to len na lekarskych, bez lekara by zariadenie dusikpouzivat nesmelo

leelo
30. jún 2010

@lenka_66 cau, kasli na to.
pisalo sa o teniskach, o psoch, o peniiazoch, o KOZMETIKE, LICENI, crocsoch, predkozke atd.

leelo
30. jún 2010

ale ty nam daj nejake tipy na stravovanie deti, leni 😉

zuziiiicek17
30. jún 2010

@leelo pekne zhrnutie 🙂 A LE O TEJ KOZMETIKE SA TU UZ AKOSI VELA PISE ,TAK DUFAM ,ZE TO NIKOMU NEVADI 😕

lenka_66
30. jún 2010

tak citam ale od poslednej strany 😀
ale prd uz teraz pamatam.akurat len tak zhruba ale to uz lelo spisala 😀

lenka_66
30. jún 2010

@vinifera drzim palce .nech aspon s pipikom bude pokoj

bashenka
30. jún 2010

Čaute kočky😉 moja teraz len zahajala, doobeda sme boli na ihrisku sa pohrajkať, pekne sme si potom do pol 5-tej pohajali😀 poobede pozrieť auto aké kúpime, akurát dneska skončili brutálne zľavy 😨 ...A potom sme boli na bicykliku, komáre nás skoro zožrali. Dneska bol riadny hic čoo😉 zajtra sa asi pojdeme kúpať...len ja tým jazerám moc neverím snáď mi tam malá nič nechytí 😉 @zuziiiicek ty sa ako rozpisujes s tou kozmetikou..to aby si aj vytvorila tému mamičky kozmetičky😀 inak ako sa máš? Dneska som na teba myslela ...vieš mám doma fotrovcov:-P

A kým ja niečo na tom mobile napíšem tak vy aj ďalšiu stranu zapíšete alebo zmeníte tému:-P nechce sa mi vstávať z postele k pc...
A tie šlapky gumové sa ani mne moc nelúbia ale malá má také ale už sú jej celkom malé... V eurovei som jej kupila také žabky či ako sa to volá penové s takou velkou kvetinou v predu a vzadu je taká gumička aby jej to držalo nožku...snáď viete čo myslím😀 je to peknéé... Ale zdravá obuv uračite nie.,
A už mi ruka tŕpne tak asi aj stačilo :-P

leelo
30. jún 2010

to ci vadi je jedna vec, ale povedz, ci poznas to zariadenie v ke z linku mojho

lenka_66
30. jún 2010

@bashenka 😀 treba pc do postele dotrepat

zuziiiicek17
30. jún 2010

@leelo nepoznam to ,ale vyzera to skvele 😉

bashenka
30. jún 2010

Lenka_66 nie pc dotrepať, ale treba notebook kúpiť:-P

lenka_66
30. jún 2010

@leelo ja som raz bola v tom centre

leelo
30. jún 2010

@bashenka cau. my sme mali dnes netradicne den, kedy malo spal.
no penove zabky nevadi, ze nie su zdrave, hlavneze su pekne. das ju potom bezkat po kamienkoch a hned ma zdravo na nozky 😉

lenka_66
30. jún 2010

@bashenka aj to je riesenie

@zuziiiicek17 oni su na podhradovej

leelo
30. jún 2010

@zuziiiicek17 moja kozmeticka tam chodi zaucat mlade. ona uz to robi 30 rokov

zuziiiicek17
30. jún 2010

@bashenka ahojky 😵 tak to ste mali pekny den ...az na fotrovcov 😀 si sa znovu zacala hrat na spiona ? 😅
my sa mame celko ok ,ale cely den drobec vrieskal ...nevem co mu bolo 😒

leelo
30. jún 2010

@lenka_66 a co na nich vravis?

zuziiiicek17
30. jún 2010

@leelo fiha ,no tak to si o tom budem musiet viacej zistit 😉

bashenka
30. jún 2010

@leelo presne nad tým som rozmýšlala🙂 ale dneska mi jedna mamička nasadila chrobáka do hlavy, pretože dieťa jej behalo po kamienkoch bosé a ona ho obula že aby sa neporezalo alebo sa jej niečo nezapichlo do nohy 😨 Tak ešte to nemám premyslené či ju nechám😀