Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
6. júl 2010

@lenka_66 nevies ci mas daco poobede?? 😀 z by mala prist doobeda,mm pride po nu do mesta aby sa nemusela tarať po buse,aj tak nevie trafit 😝 😀 ani ja som jeje nevedela poradit spoje 😀 to pomenili a ani nechodím tak neviem

lenka_66
6. júl 2010

@mukky ne ze neviem co a ako bude. sak ma usta sa spyta na spoje 😀 😀 😀
a tu rakovsku ja bars nemusim.trubka obecna

janac1974
6. júl 2010

@mukky tak to ste sa dlho nevideli,verim ti,ze sa tesis..a deticky sa spolu vyhraju...
ale ani ochutnat nedas torticku malemu?
ja som minuly rok dala upiect tortu kamion,jednemu chalanovi,krasna bola a chutna...
pozvala som celu rodinu,vsak miesta sme mali vela,lebo akurat sme boli cerstvo nastahovani
len som mala vela roboty s pripravou jedal...

lenka_66
6. júl 2010

doobeda zalezi ako vstane marek .vydrzi 3-4 hodky a potom taha dlllllllhy spanok

mukky
6. júl 2010

idem si ja vypiť caj na hubnutí 😀 som si kupila dnes 2 druhy,iu mam 5 druhov 😀 som sa stala zavislou 😨

lenka_66
6. júl 2010

@mukky heheh

ja inac rozmyslam ze ak bude teplo na marekove narodky tak dame niekde von opekacku .sak v byte slaken trafen .

lenka_66
6. júl 2010

uz ozaj idem

mukky
6. júl 2010

@janac1974 nedam mu ochutnať 😔
ale rozmyslam ze nejake ovocie so zele snad by som mu spravila,nieco fajn ale aj zdravsie ako plnkovu mastnu tortu 😕
minuly rok som robila obed a boli nasi aj svokrovci ,dohromady 14 ludí
teraz vlastne uz len nasi,segra,teta,babka,spolu 8 dosp.2 deti a mama ze naco obed,ze stacia chlebiky...ale este nemam datum,mm robi cez vikend a naj by bolo keby sa ochladilo

janac1974
6. júl 2010

@lenka_66 chladnicku mame ale je zabudovana v skrini 😀 drevenej 😀 a on sa rad hra s magnetkami

mukky
6. júl 2010

@janac1974 my sme deti videli aj svagrinu pred rokom,ked sme sli do aj z chorvatska,mame to po ceste 😉 ,mali sme u nich zastavku a teraz by sme tam asi cestou spat sli na 2 dni

svokor ide po nich rano a naotocku spať zajtra 😕

mukky
6. júl 2010

@janac1974 dam foto z minuleho roku do albumu 😀

leníííííí pááá ☹

mukky
6. júl 2010

@wandeirra ako je malinkému?? ☹ asi hajate a uz je lepsie

janac1974
6. júl 2010

@mukky to je pravda,mozes urobit tu smotanovo piskotovu tortu s ovocim...
je vyborna,osviezujuca a zdrava

mukky
6. júl 2010

@janac1974 som nad nou rozmyslala 😅 ,ale ze len malemu do misticky urobim s jogurtom,ovocim a s tymi nestle susienkami 😀 miesto piskot

som dala nejake foto ale je rozmazane

janac1974
6. júl 2010

@mukky aky je zlatunky,taky baculaty v tvaricke...a mal dve torticky?
a chcela som sa ta opytat..slnecne okuliare si S nedava dole? moj nechce ani za svet si to
dat na oci...sa vsetkeho boji 😒

janac1974
6. júl 2010

to je uz tolko hodin?? 😲 😲 😲 idem uz spat hadam aj...

mukky
6. júl 2010

@janac1974 bol este baculaty lebo zacal chodiť na rok aj 2 dni 😀 a odvtedy len behááá 😔 ,nema ako pribrat 😀 a poje toho ale dost vies co to mal len chvilu ich,to boli neterkyne,ale plakal ked sme ich jej vratili,som sa bala aby ich nezlomil
ale bude mat svoje na narodky ,segra mu kupila tusim cierne,chicco su to aj s puzdrom

janac1974
6. júl 2010

idem spat,maly akurat dopil mliecko...svoju nocnu davku 120ml
dobru nocku

mukky
6. júl 2010

dobru,ja este hodku pobudnem,idem kuk spravy a pockam ci nenapise nahodou wande ako je malemu 😔

zuziiiicek17
7. júl 2010

Kokos ,to jak prší 😕 Zase zmoknem 😀
Babka už na mňa naziapala ,že som nenormálna ,keď idem 😀

Ale MiškoBudík ma zobudil 😅

Držte palce

vinifera
7. júl 2010

...ste sa večer nudili?
Wanderirra už je lepšie?

vinifera
7. júl 2010

Mám značkové dieťa. Scapal sa zo schodov lebo tam dedo nechal na pravej strane ako malý chodí hore botasky a sa na nich zaplantal. Tak má teraz tú gumu otlačenú na hlave - 3 pásiky ... 😒

leelo
7. júl 2010

dobre rano.
vini, ze znackove dieta 😀 paci sa mi, ze sa vies zasmiat na takychto prihodach, aj mne je to smiesne ako si to napisala 😀 😀
co budes dnes robit? okrem upratovania...

petka035
7. júl 2010

ahojte no dočítala som konečne 🙂 ale už zas pojdem, treba mi povysávať a podlahy zmyť a ešte na mna čaká kúpelka 😝 dnes je u nás nejak hnusne, tak neviem čo budeme 😖 malú som ráno nechala hrať sa pri mm, ešte ležal v posteli, tak že dá na nu pozor a ja som jej išla obed variť a prídem a ona tam jedla sudocrem 😔 si vie všetky tuby a krémy otvoriť zubami 🙄

bashenka
7. júl 2010

Bre ránko 😉 .... zasa ste tomu písaniu riadne dali... a teraz budete dospávať čooo 😎 ja pojdem zachvílu malú uložiť do hajan. Poobede skočíme asi len na ihrisko .. ak nebude pršať .. a taak ..
@mukky ved si to pozri to sa ti ukáže ja to tam neschovávam 😀 😝 téma taká skor srandovná by som povedala.. to dievča predsa nemohlo myslieť vážne 😀 si robila srandu určite.... a ked nie tak teda také veci sa neriešia na koníku predsa 😅 .. a tú Rakovskú som videla minule v Eurovei aj s tým jej chlapom... celá v čiernom bola vo volných veciach ... len za to že bola tehotná?? ... mne sa lúbia baby čo sa na nich pekne ukáže to bruško a nie schovávať ..jak na pohrebe...

wandeirra
7. júl 2010

dobre ranko,
uz je to lepsie,T ma uz iba 38,zacal pit konecne viac caju a vody. ale som ako prejdena parnym valcom po tejto divokej noci,spala som sotva dve hodiny. dufam ze sa uz take brutalne teploty nezopakuju,som sa tak bala o neho ako nikdy,naposledy asi ked bol v inkubatore po narodeni. 😎 ☹

@petka aj Tobias sa parkrat snazil ochutnat sudocrem,raz si nim natrel celu tvar,kym som pracku vykladala.

leelo
7. júl 2010

@wandeirra tak sa tesim, ze najhorsie mate za sebou. teraz mu aj skutocne mozu prist sopliky a kasel. a mozno aj vysyp na telicku. na to nas upozornovali po tej 5.chorobe. prisiel chvalabohu len vysyp, ale drzalo sa to dlho.
neboj, dospis. aj maly bude mat co dospavat 😉
a pojdes s nim este teda k vasej pedke, ci len cez tel.budes konzultovat?

wandeirra
7. júl 2010

@leelo diky. vypyp uz ma od vcera,den pred ako dostal teplotu tak mal vysyp na brusku. dufam ze sople a kasel nebudu 😖
este pojde k dokine,zajtra rano,ale pravdupovediac mi viac pomohlo co ste mi tu napisali a co nasla v linku co si mi poslala,ako to co mi ona povedala tych par slov k tomu. a hlavne ako to zlahcovala vsetko. budem asi aj o zmene lekarky uvazovat.

nikollette
7. júl 2010

Ahojte...

Wan, už je to lepšie? Chudiatko malé, to mal naozaj dosť vysoké 😖 a lekárka, že to nič nie je? 😲
Diazepam, je na zrazenie horúčky, v prípade že inak nejde zraziť, taká vysoká keď je...
Nás ked mal nedávno angínu, mal horúčky okolo 39,7.... a už som tiež stresovala... sme leteli v piatok v noci na pohotovosť... predpísala nám aj ten diazepam, no nejak ho zabudla napísať na predpisový lístok... tak nám ho nepredali, ale našťastie nebol potrebný 😉

@mukky chutné čo má Savierko na sebe... Ja sa tiež chystám na veľké nákupy cca o týžden...
A máš pravdu v Tescu majú neuveriteľné zľavy, naozaj na všetko možné 😵 Už si na to brúsim zuby 😀 😀 😀 😀