Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
29. júl 2010

@zuziiiicek17 naucis jasne. poleivky su lahke, kuracinka tiez, nakrajas na male kusky, nechas poprazit, podlejes vodou, supnes mrazenu zeleninu, ochutis, nechas dusit, masko zmakn aj zeleninka a mas, hranolky a sup a papat.

zuziiiicek17
29. júl 2010

@zuzka1. to znie lahko ,to by som zvladla 😀

tweetinkapp
29. júl 2010

@zuzka1. ja som sa nejak este neodvazila na kuraciu polievku. 😅 neviem preco. ine zvladam v pohode 😀

zuzka1.
29. júl 2010

@tweetinkapp na vyvar??klasika nedelnu poleivku??

kurce na poleivku chrbty, krky, co kupis, predavaju tka balicky, varis v osolenej vode, vyzrazane bielkoviny vyberes sitkom ,aby nebol vyvar kalny, dohodis korenovu zeleninu-mrkva, petzlen, zeler, kalerab, ked troksu zmakne cibulu, papriku, karfiol co davate, nakoneic zemiaky, dochutis vegetou alebo clee cierne korenie. niekto dava este bujony zeleninove alebo kuracie

leelo
29. júl 2010

ahojte zenule 🙂
ja som sa nedelnu kuraciu naucila az tu v de, lebo na sk sme vzdy na nedelny obed chodili k nasim.
a teraz sa mi zda taka lahka, ze ju robim aj cez tyzden 😉 a tiez som pred nou na zaciatku mala respekt.
zuzicek, vsetko sa naucis - varenim

zuziiiicek17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka1.
29. júl 2010

@zuziiiicek17 este si si nezvykla 😀 😀 😀 😀

darmo, nevie adekvatne reagovat, tak co 😝

idem sa ja venovat mm, nieco popiste, nech mozem rano pri kave citat.

vinifera
29. júl 2010

zuziceeek budeme sa učiť spolu 🙂
No dnes doobeda sme bojovali so spánkom ale nakoniec niečo pospal. Dali sme obed. A celé pooedie sme boli na takom krásnom detskom ihrisku, Jasné že som si vzala foťák. Ale pamatová karta ostala v PC 😠 Potom som zavolala sestrenke nech zoberie malého na dve hodky. Som to tu potrebovala trocha skultúrniť. A ked už som skultúrnovala tak som vyhodila detskú postielku a šlohla mame jednu normal velku postel. A od steny som napevno dala tú postel a prirazila k nej manželskú. Malý aj tak ani za svet nechcel v postieľke spávať. Iba čo tu zavadzala a v posteli sme sa už nevedeli pomestiť. Tak máme velikánske letisko.
Zajtra potrebujem skultúrniť seba. Poobede ideme na ten pohreb. 😔

zuzka1.
29. júl 2010

@leelo maly zaspinkal?

zuzka1.
29. júl 2010

@vinifera som si myslela, ze ste predpali cele poobedie.

mikiny nemavas,??

leelo
29. júl 2010

@zuzka1. este nie. neznasam kakanie v nespravny cas 😉
tak pekny vecer tebe aj muzovi. som rada, ze uz pises viac

vinifera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka1.
29. júl 2010

@vinifera ozaj Zakamenne je od teba daleko??
uz som sa ta na to asi pytala

zuzka1.
29. júl 2010

@vinifera asi tak. no kto nevie najst chybu v sebe ech ich nehlada v inych.
tretia je nehovorim 😉

zuzka1.
29. júl 2010

@leelo ked je k comu 😉

zuziiiicek17
29. júl 2010

@vinifera okey ,ja budem len rada ,ale urcite tu budem pisat ako sa zo seba smejem 😀
tebe sa inak casto daria take super veci s fotakom 😅 minule ta kvalita ,dnes karta 😀

ozaj ,drzim palce zajtra ,aby si to zvladla .pohreby su silne emotivna vec 😔

leelo
29. júl 2010

@zuziiiicek17 a potom, ze kto je skala... ako sa vravi: na druhych vidi aj triesku, na sebe ani poleno

zuziiiicek17
29. júl 2010

@zuzka1. ja som tiez rada ,ze si zacala pisat 🙂 a veru ,ze je k comu(uz)

zuziiiicek17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka1.
29. júl 2010

@vinifera vela sil zajtra 😔

leelo
29. júl 2010

@vinifera super napad s postielkou! nasa tiez nevyuzita, jedine je mi luto matracu. je fakt dobry 😉

zuziiiicek17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka1.
29. júl 2010

@zuziiiicek17 neriesme 😀 😀 😀

leelo
29. júl 2010

@vinifera kam date zajtra maleho?

vinifera
29. júl 2010

@leelo No matrac som mala tiež nový. Ale nakoľko mi ostala špára medzi stenou a posteľou lebo zavadzia raditáor. Tak som ho šupla tam. Odrazu tam má aj mantinel aby sa o stenu netrieskal. Pod neho som šupla (pod matrac) krabicu aby nestál na zemi. Idem búúúvať. čafte. Inak dík za podporu.

zuziiiicek17
29. júl 2010

@zuzka1. konstatujem...vy mi snad nebudete chciet lepit usta 😀

vinifera
29. júl 2010

@leelo Ostáva mama s ním doma. Síce mi krstná malého volala že si ho zoberu ak bude treba. že by si manžel zobral volno. Ale tak malému Brankovi teraz idú zuby (6 mes) tak majú dosť roboty aj s ním.

zuziiiicek17
29. júl 2010

@vinifera dobru noc moja 😉
a nech sa tomimu na vylepsenej posteli paci 😀 len aby sa tp neoztahoval velmi 😀

leelo
29. júl 2010

@vinifera no dokonale si to vymyslela.
zajtra sa drz a dobru noc

vieraj
29. júl 2010

ahojte, nemam docitane, nie som v obraze. kde sa teraz pise???ci co? musim sa do toho dostat citanim...