Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
30. júl 2010

@zuzka1. tú Nike som predala včera sestrenke. Inak myslím že by ti bola super. Tá adidaska je malá .
Malý ešte furt nespí. behá tu jak motorová myš. Chcela som si doobeda s ním dve hodky pospať až som fit na pohreb. Figu borovú...

zuzka1.
30. júl 2010

@vinifera co strajkuje??
mas to ty dieta, to by si mala dat na vyskum, ale aspon spinkava uz lepsie ako ked bol mensi.

vieraj
30. júl 2010

nemam docitane. caute.mukky vcera napisala dlhe stanovisko, ale v noci, tak asi ste ho nestihli citat ☹ nedrzim nikomu stranu, snazim sa byt objektivna, ale kazdy je strojcom svojho stastia. tak pekny uprsany den prajem 😉

zuzka1.
30. júl 2010

@vieraj my uz nemame pristup do temy 😉

vinifera
30. júl 2010

@vieraj nemáme prístup do témy. Takže písala stanovisko tak aby ste ho videli len vy.

womenne
30. júl 2010

jééé baby vy ste tu?to je fajn ste mi chybali 😎 Som aj rozmyšlala napisat o žiadost do sukromnej ale neprispievam tak vela tak byto nebolo vhodne 😅
vini ako maly?Teraz je take blbe počasie vadi mu to?

vieraj
30. júl 2010

@vinifera to nie je pravda, vecer ste tam vsetky este boli, teda v noci okolo 2hej. a stanovisko bolo tusimokolo 1. idem to kuknut.

vieraj
30. júl 2010

@vinifera 23:59 to pisala a vtedy ste tam boli. je mi to moc luto, ze to je v takomto stadiu.... ☹ 😔

zuzka1.
30. júl 2010

@vieraj ja som bola o 23.00 uz pri mm na gauci 😉
vini sla spat este skor, zuzka tak isto a pochybujem, ze leelo tu bola 😉

vinifera
30. júl 2010

@vieraj tak ja som bola vtedy v štádiu KO. Tvrdý spánok. A nie som na nete visela. V téme sme možno ešte boli. Otázne je koľko z nás bolo on line.

zuziiiicek17
30. júl 2010

@vieraj mne je to uz jedno ,Ak by chcela aby sme to stanovisko citali ,tak by nas vyhodila az dnes na obed dajme tomu .Ak chce nech ho skopiruje sem ,no je mi jasne,ze aj tak budeme tie najhorsie,co jej ublizili

vinifera
30. júl 2010

@womenne toto počasie mu vadí strašne ☹ ☹ ☹

zuziiiicek17
30. júl 2010

@vinifera neboj este bude pekne 😉

zuziiiicek17
30. júl 2010

@vinifera ozaj,preco vymazala aj teba ?

nikollette
30. júl 2010

Ahojte baby...
Vidím že sa to tu rozdelilo na dva tábory ☹ škoda 😔

Dúfam že neva, keď budem prispievať aj sem 😉 😕

Malý má hnačku 😝 v noci 3x, a ešte dnes ráno... ktovie z čoho 😒 snáď iba zuby...

zuziiiicek17
30. júl 2010

@nikollette jasne ze nevadi,preto sme v otvorenej teme 😉 keby sme sa chceli od vas ostatnych izolovat tak by sme mali sukromnu 🙂
dufam ,ze sa malemu polepsi

nikollette
30. júl 2010

No hej, snád sú to zuby, aj keď popravde nevidím že by mu nejaké išli..
Dala som mu biogaiu... U nás je hnusne, ani k našim sme nešli, keď ráno lialo, čo by sme tam robili.

leelo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wandeirra
30. júl 2010

@zuziiicek mozno uz mu treba rezim posunut,ked ho davas spat este nie je unaveny,tak sa brani spat a stvornozkuje,uteka...ja som tvorila spaci rezim tak,ze som ho par dni pozorovala kedy je unaveny a potom tak davala spat,s jedlom to iste,podla mna nie je moc dobre ukladat spat nasilu,ked vidis ze je este culy. mne sa to osvedcilo tak robit,ze si sam urcil spanie,jedenie.

leelo
30. júl 2010

@nikollette a ma aj teplotku? ci zacinajuci soplik? nema vysyp na tele?

nikollette
30. júl 2010

@leelo nie nemá výsyp, ani horúčku, ani kašel ani sopel 😉

wandeirra
30. júl 2010

@nikollette,mozu zubky ist,kolko ma Chrisko?

leelo
30. júl 2010

@nikollette tak ho len pozoruj ako sa bude javit najblizsie dni 😉

zuziiiicek17
30. júl 2010

@wandeirra ide o to ,ze on si uz trie ocka a je nervozny,liepa sa po mne ,ale akonahle ideme do postele tak ozije a nechce lezat 😒 A to uz ho davam spat o hodinu neskor .Snad ho to prejde .
@leelo hm ,no tak to musel byt zaujimavy prispevok

@nikollette mozno len nejaka viroza 😉 urcite po par dnoch prejde

nikollette
30. júl 2010

No on ešte nemá polovičku zúbkov cca, takže zúbky to môžu byť 😉
Zatial už nekakal... Včera neskoro večer jedol vajíčka varené, celé dve bez všetkého, strašne mu chutili, môže to byť aj z toho? Tak pamlsne a rýchlo to zjedol 😒
dnes papal omáčku, a ešte nebola kaka...

wandeirra
30. júl 2010

@zuziiicek17 aha tak ho asi ty rozptylujes 😉 si mysli ze sa idete hrat ked ta vidi.tak to ti neviem poradit,lebo Tobi spi sam od malinkeho,nikdy som si s nim nelahala,iba ked chory bol som pri nom lezala,inak zaspi sam pekne.

wandeirra
30. júl 2010

z vajicok asi nie,skor nie.T ma tiez rad vajicka,aj dve spapa. to je asi najskor zo zubov,uz ma Chrisko najvyssi cas 🙂

vinifera
30. júl 2010

@zuziiiicek17 No Tomáš má tiež také ofajče. Začne si trieť očká. Už je mrzutý. Tak spravím mlieko a idemem do posteľe. Ked už prevracia oči stlpkom tak je zvyčajne fajn a zaspí. Ale vela krát sa mi stalo. že oči už stlpkom. Už mu ich zatváralo. Vypil flašu a odišiel z postele. Preto zaspávanie u nás nazývam krotenie aligátora. To je na dlhé trate. A dnes vstával ráno o 7 a ešte stále nespí...
@nikollette len pekne prispievaj 😉
Ja sa idem obliecť a ideme na ten pohreb.

leelo
30. júl 2010

@wandeirra asi ma pravdu s tym rezimom - teda aspon v nasom pripade. maly zacal spavat do 11.00 a este aj dobrych par hodin cez den, no a ja ho vecer ukladam vzdy v cca rovnakom case. kedze ma vsetko posunute, tak aj kakanie. stav sa bezne, ze sa zobudi po hodine vecerneho spanku, okolo 22.00, je uplne cerstvy a ja uz viem, co bude nasledovat - kakanie.
skusala som ho nedat po veceri spat, pokial sa nevykaka, ale on bol mrzuty, chcel ist spat. proste kaka este vtedy na ceste nebola, prihlasila sa az o 22.00 🙂

wandeirra
30. júl 2010

@leelo aj mne sa tak na kakanie budil pravidelne kazdy den