Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
30. júl 2010

@leelo v skratke bo som to uz vela krat pisala.lezala som od 3 tt do koca - ochabnute svalstvo.lezala som na vyvysenom a na boku a vraj to mi skrivilo chrbticu na 2miestach.teraz mam aj hrb kusok

leelo
30. júl 2010

@lenka_66 hej, az mi do placu bolo, ked mi vravela, ze na nas nikdy nezabudne, ze prebdela noci, co nad nami premyslala. tak som ju radsej vybozkavala 😉
a nazivo je este milsia ako online a velmi skromna. proste ludsky VZOR

lenka_66
30. júl 2010

@leelo 😀

lenka_66
30. júl 2010

@leelo ja mam taku hematologicku 😵 .nedopustim na nu ani makke f

lenka_66
30. júl 2010

ked tak citam ja som vlastne jezibaba hrbata este bradavicu na naos a macku na plece 😀

leelo
30. júl 2010

@vieraj neni sk trapne 🙂 je krasne. len tu ma mm pracu a zije sa nam tu momentalne lepsie.
mna napr na sk stve to, ze prijazdova cesta k nasmu domu, teda jej cast je rozbita, lebo starosta nechce dat peniaze a niektori ludia sa na nu preto z principu nechcu zlozit. pritom by to vyslo cca 1.000 skk na dom.
taketo tupe zmyslanie v nemecku nenajdete

leelo
30. júl 2010

@lenka_66 sak povedz zajtra kadernicke, nech ti spravi image a la strigula, nech si jednotna 😀

inak s chrbtom problemy mi unikli, prepac. vedla som len, ze si mala rizikove. no to je marecek vytrpene dietatko, ten ti to raz vsetko vrati 😵

lenka_66
30. júl 2010

@leelo heeeh len obavam ako.ja som uz davno tvrdila ze ak bude raz moje dieta (rozumej v puberte)po mne tak mi ne konec 😀

lenka_66
30. júl 2010

@leelo a ten uces mi treba az na 11. to zvladnem aj sama 😀 .dam plno tuzidla a postavim sa do prievanu ze aka budem strapata 😀

lenka_66
30. júl 2010

@vieraj a ty uz pod stol spadla ??? ci upratujes

leelo
30. júl 2010

@lenka_66 maly bude po muzovi 😉 egyptolog, hlbava povaha 😀
potom daj foto prievanoveho ucesu

idem asi spat uz. som to nejako prehnala. a ty co? ved 8.00 kadernik!

lenka_66
30. júl 2010

@leelo sak prave ale mam teraz super polohu a nechce sa mi vstat.no inac som grogy a ked si predstavim ze este musim dutinu ustnu umyt ani sa mi nechce vstat 😀

lenka_66
30. júl 2010

@leelo a kamoska je ukecana ona ma preberie aj kavu spravi 😀

lenka_66
30. júl 2010

@leelo dobtru noc . lezie to zo mna ako z chlpatej deky 😠

leelo
30. júl 2010

@lenka_66 ani nevrav. tu istu dilemu riesim momentalne ja 😎
dobru noc zelam 🙂

zuzka1.
31. júl 2010

dobre ranko,

baby ste vy normalne, jak totky na trhu! tolko popisat 😀

vcera vyborne, dnes som ko, maly ma budil strasnym stylom, to maju deti nejake senzory, ked je mame najhorsie a chce spat budit inak ako obycajne. Ale potom, ked som uz otvarala oci povedal, maminku zobudim, je veja hodin 😀 maminka zuzanka vstavaj , uz je jáno 😵 😵 😵

vini na tvoj prispevok, strucne, vecne, jasne, zrozumitelne, bez servitky, preco aj. Ako leelo psomenula, nie je pacient so specialnou starostlivostou 🙄

zuzka1.
31. júl 2010

@janac1974 kam presne idete do Chotrvatska?

zuzka1.
31. júl 2010

@adal krasne brusko, myslim na Vas. Mamina ok? nachystana si?? mozno bude nedelne babatko 😵 😵 😵 😵

zuzka1.
31. júl 2010

ze brusisko 😀 😀 😀 si mala vidiet moje a lenkine 😝 😀 😀 😀 to boli mega brucha 😀

ty mas take sikovne, vyezas vyborne. to ja som v 7.mesiaci bola ohromno naliata, napuchnuta a skareda 😝

vinifera
31. júl 2010

Brééé ránko. Tak ja ked idem hýriť tak zásadne nechávam malého u svokrovcov. Lebo nikdy neviem ako dopadnem A nie je nič horšie ako ked je mame ráno nafigu a malý chce prebaliť, behať, lietať, napapať. A ten môj zásande po mne v posteli skáče. Nie že by po tatikovi. Čo je veľký a makký. On sa mi bude po kostiach hlobiť.
Čo máte dnes na pláne babule?

zuzka1.
31. júl 2010

@petka035
@vinifera kedy bude ta tema o vyhadzovani alebo duseni??

niekedy sa pridem vyventilovat, lebo moje SATANCA ma dokaze neskutocne provokovat 😝

zuzka1.
31. júl 2010

@vinifera no ja som nechcela, lebo mne je potom rano luto, ze ho nevidim. 😉 no ale rozbita som ohromne, pojdeme do mesta na kafe, preberem s asnad, nakup mensi potrebujem, vecer ideme na oslavu mm kamaratovi, tak nieoc kupit a taak.
snad prespim poobede kolko sa bude dat a dospim.
Ked sme prisli v noci dom, mm isiel rovno na polovacku, tu lezi teraz jak zdochlina 😀 😀 😀

majaxy
31. júl 2010

@vinifera Možno preto že ste priatelky? Aspon sa mi tak zdalo...

zuziiiicek17
31. júl 2010

„Kto je bez viny, nech hodí kameňom!“

zuziiiicek17
31. júl 2010

@zuzka1. tu temu som chcel zalozit ja 😀 ale pravdepodobne by bola v rovnakom zlozeni ,tak zostavame tu 😀

vinifera
31. júl 2010

@zuzka1. Tá téma existuje.
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/ako-prezit-materstvo-a-nezblaznit-sa/
nie je taká živá ako táto (táto je možno až moc živá) ale funguje 😉

zuzka1.
31. júl 2010

@zuziiiicek17 bola urcite hej, len asi by sa pridalo viac mamiciek, keby deticky nemaju svj den 😀 😀 😀

moj je zrely na spanie, sa tu vala po zemi a nevie co by chcel. jaaaaj nalady detske hotovo. este vydrzime aspon hodku, pojdeme stavat a sup do spankoviec.
co dnes varit?moj vecny problem. my syr a hranolky, malemu etse neviem co. spenatik a zemiacky asi dopapa.

zuziiiicek17
31. júl 2010

*Ja ked pridem ,tak tu nikto nie je .....
Inak ta metoda ,ze uspavat dieta neskor ,aby sa rano neskor zobudilo na moje decko neplati 😠 rano o 6.00 to je skor ako inokedy .No neporazi ma ??

zuziiiicek17
31. júl 2010

jej ,ste ma dosli kuk ?? 😀

zuzka1.
31. júl 2010

@zuziiiicek17 ono je to s tymi detmi vselijake. nas napriklad ked bol mega unaveny, nikdy evedel zaspat, dobre sa nevyspal a vstal skor ako inokedy. doteraz mava dni, kedy vstava o 8-8,30, inokedy kuvika aj o 7, na dovolenke spaval s nami do pol 10.

ako babo spaval vselijak , ale spal, to bolo hlavne. o aj teraz niekedy spi cez den hodku aj dva dni po sbee, potom akoby dospaval, spi aj 4 hodiny poobede.
Spat chodi stale v istom case, najneskor o 21.