Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
1. aug 2010

@leelo no tie posledne dva tyzden boli strasne, spravili sa mi strie, brucho nebolo brucho ale sud, nalaita som bola strasne, spuchnuta, obrovska, skareda, vyhadzana, vsetko ma bolelo, svrbelo a na wc som mala trvaly pobyt prepisany, co som stlae curala, teda cvrkala 🙄 😝
uz sa tesim na druhe tehu 😀
ale pohodka, ja som bola spokjna, sak to tak ma byt 😝

zuziiiicek17
1. aug 2010

@zuzka1. ja som tiez prenasala dva tyzdne skoro 😅 na porazenie ...mala som pocit ,ze si spravi otvor v bruchu a budem ho nosit navzdy ako klokan 😀 😀

vinifera
1. aug 2010

@wandeirra Nemám ho doma. Je u svokra. Inak vyzerá že bol málo alebo takmer vôbec používaný. Ja som s ním bola vonku raz. Povedala som svokrovi že ak im bude vyhovovať tak ho nechám u nich. Ak nie tak ho predám. Za 35 €.

zuzka1.
1. aug 2010

@leelo a to som skuslaa vsetko mozne aj nemozne, okna umyvala hadam kazdy tyzden, schody, tak ze brucho sa o zem suchalo, vana, kupele, lopta, kopce, burky boli 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀

vinifera
1. aug 2010

@zuzka1. a inak posledné dva týždne som mala status na g maile - explodujem. Ja som teda nemala závažnejšie problémy. Akurát som nemohla spávať a pálila ma záha - tak som po nociach čumela na telku, čítala alebo kukala net a žrala mandle.

wandeirra
1. aug 2010

@vinifera to je dobra cena by som ho prisla kuknut niekedy alebo ak by si mala cestu do Za asi nemavas co?

zuziiiicek17
1. aug 2010

@zuzka1. ja som pohrabala 200metrovu zahradu a chodila kilometre denne a nic 😀

vinifera
1. aug 2010

@wandeirra jéééžiš dnes som bola tristorazy na bazáre v Brodne a na nákup v Hypertescu. (už tam asi "nikdy" nepôjdem - kúpila som dva opalovacie krémy, trochu masa malému, špeci kašu a nechala som tam 100 €)

wandeirra
1. aug 2010

dala som si inzerat ze kupim golfac v dobrom stave,ale prisli mi take ponuky ze za 150 a tak,to sa mi neoplati kupovat na tych par mesiacov do zimy. 3-4 mesiace. hlavne aby kolesa boli dobre,lebo na tom mojom zacali brutalne vrzgat,hroza

leelo
1. aug 2010

neviem si to cakanie na porod predstavit.
ja som tiez nemala nic, trochu ma kju koncu svrbelo telo. no a jasneze cikanie 3 kvapky kazdych 5 min. inak som sa citila az do konca snad lepsie ako pred tehu.
ale nebyt toho posl tyzdna a udalosti v nom, tak este nerodim.

wandeirra
1. aug 2010

no skoda vini,ze som skor nevedela,by sme dali niekde stretko pri hyperku.

leelo
1. aug 2010

@zuziiiicek17 mne stacilo na kolenach posaskovat a bolo 😉

wandeirra
1. aug 2010

@vinifera a svokor ti kde býva?

zuzka1.
1. aug 2010

@leelo sex som zabudla spomenut 😀 😀 😀 😀

zuzi zahradu 😝 babka poradila? 😀

ja pozeram ten quinny, vini sa mi paci. mm zazrel skaredym okom 😝 my mame taky golfac ako niki, nevime co to je, ten viper ci aky, cerveny. za nejakych 90 by som ho predala este? je ako novy. neviete?

vinifera
1. aug 2010

baby point mark 4 máte tuším s Nikou. Cenu teraz neviem musíš kuk na nete. Tuším som už aj za 70 videla.

@wandeirra svokor býva v KNM. Ale ide v utorok do CR.

Ja idem do hajan bo som KO.

zuziiiicek17
1. aug 2010

@zuzka1. babka ma skor prinutila ...ja pred porodom na rizikovom som musela hrabat zahradu ...ma skoro treslo .nevladala som uz ,ale ma este zdrbala ,ze pomaly

zuziiiicek17
1. aug 2010

@vinifera dobruuu 😉

leelo
1. aug 2010

@zuzka1. som sa divila, ze prostaglandin by si vynechala 😀 mne stacil fico
inak ten vas kocik je aj tu dost popular, vyzera pekne.

@vinifera dobru noc, uz aby si zacala balit 😉

zuzka1.
1. aug 2010

@leelo mame mark, vini ma pravdu 😉 jaaaj vykaslem na to, maly je sice lenivy, v snehu sa s nim zle chodi, a na dlhe trasy pesi maly nevydrzi, niekedy ani po dedine 🙄 soplosko, skusa mamin chrbat 😀
ale sak cez zimu snad uz vydrzi a zase ak by bol velky sneh nahodou, pojdem na sankach alebo booboch do mesta, alebo ak bude velka kosa, budeme doma pri krbe

zuzka1.
1. aug 2010

@vinifera vini dobru 😉

zuzka1.
1. aug 2010

idmee my s mm na zdravotnu, do vane a spat.
majte sa krasne.
a neponocujte, neprospieva to pleti 😀

leelo
1. aug 2010

@zuzka1. ze zdravotnu 😉
dobru noc, som zvedava co tvoja noha zajtra

zuziiiicek17
1. aug 2010

@zuzka1. aj tebe dobru ,inak uz asi aj ja pojdem ...mega rozbita som 😀

leelo
1. aug 2010

hej, uz to zabalime. ktovie, ako adal...
tak krasnu a pokojnu noc vsetkym

zuziiiicek17
1. aug 2010

@leelo dobruu 😵

zuziiiicek17
1. aug 2010

@leelo dobruu 😵

leelo
1. aug 2010

diki 😵

leelo
1. aug 2010

aj tebe zuzi 😵

tweetinkapp
1. aug 2010

ja som prenasala 2 dni a aj tak som nemala tasku zbalenu 😅 . rano som sa zobudila na akesi cudne bolesti, tak som pre istotu zacala balit a kym mi prisiel odvoz tak som to nastastie stihla. ale nezabalila som si vodu...ta mi strasne chybala po porode 😅 . esteze sa o mna susedka postarala, lebo by som tam asi vyschla od smadu 😅
my mame tiez ten maark. ja som s nim spokojna, ale do snehu ozaj nie je. nastastie v BA toho snehu ani moc nie je. ale raz som mala problem sa dostat s nim na poradnu 😅

tweetinkapp
1. aug 2010

a mimochodom aj veve ma ten isty kocik...este aj rovnakej farby, tak sme chodili jak trapky spolu 😅 . a este sme si ich aj mylili 😅

tweetinkapp
1. aug 2010

dobru noc baby 😉