Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
3. sep 2009

Jasné, aj moj si už udrží svoju báhu, stojí jak klinec, až mi je to smiešene.. už aj chce kroky robiť, ale od toho sme este daleko veľmi 🙂
No hej lozit, aj náš, tak sa dáva na štyry, ale iba na chilku vždy, to je ešte neisté 🙂

miskachrumka
3. sep 2009

aj davidko buva no mi sme spali do pol siedmej kedze skro nic nespal vnoci ale raz je lepsia noc raz horsia budu to zubky no co neubranim sa tomu!no mali je už hore a prisiel mi aj chlap domov ideme sa naobedovat tak potom ak stihnem papa 😉

miskachrumka
3. sep 2009

aj nas tak na chvilku n da na rucky a na kolienka apo par sekundacg sa rozcapne 😉 sa smeje natom 😀

nikollette
3. sep 2009

Dobrú chuť

miskachrumka
3. sep 2009

dik a som tu

miskachrumka
3. sep 2009

halo je tu niekto roka?si tu? 😒

roka96
3. sep 2009

ahoj som.. mali sme návštevu- bratranec tak sme kecali.. 😉

roka96
3. sep 2009

a poobede má príst kamarát tak zase budem kecat 😀 😀

roka96
3. sep 2009

inak sme mali tiež brutal noc! ☹ no čo už 😀

roka96
3. sep 2009

ešteže vymysleli kávu 😎 hned som ako rybička!!! 😅

roka96
3. sep 2009

Miška s tou prácou to je jedno čo robíš, bud v človeku je alebo nieje tá vlastnost pomáhat.. aj ja poznám takích čo prídu chudáčikovia unavení z práce dajú pivo a ani prstom nepohnu..ale to je jedno čo robia! či v kancli alebo na stavbe.. to je v človeku nie v povolaní.. mne vždy muž povie, že byt na materskej s naším synom je tažšie ako hocijaká náročná práca 😉

nikollette
3. sep 2009

No moj zase spinká.. už asi pol hodinku... 😉

nikollette
3. sep 2009

Baby este stalá hajá 😕 😕 jaký nezvyk.. už skoro celý den.. hore bol od kedy se vstali od 10tej max 2 hodinky...

roka96
3. sep 2009

Nikkollete ved to sa aj nudit musíš? 😉
no ja idem von s našou trojkolkou!!
pa

nikollette
3. sep 2009

Hm, ako kedy 😅
tak pa

mukky
3. sep 2009

no musim vas docitat,som len na zaciatku,ste toho popisali opat 😉

blahozelam vsetkym detickam v pokrokoch 🙂

a vobec sa nezatazujte tym ze v 6 mesiacoch ci v 8 mesiacoch niektore babo stoji a vase nie...praveze je horsie ked dietatko sa takto skor postavi,pretoze ma vsetko svoj spravny cas a dietatko tak skoro postavene si skor zatazuje chrbatik ci klbiky ..este nie je poriadne vyvynute na urcite veci

m chrumka tak tvoj je teda si sikovny,ked je murar,nie?murarcina je teda fakt tazka robota,nepoznas piatok ci sviatok

idem vas dalej docitat 😎

nikollette
3. sep 2009

Mukky kde si kupila tie zvieratkovské puzzle na zem???
My mame tie pismenkové ale tie vase su aké krásne..
len skoda ze sa skladá to vnutro z tak malých kuskov, to sa lahko postráca, nie?

mukky
3. sep 2009

nikol kupili sme ich v madarsku,ale fakt neviem v ktorom uz obchode,bud tesco,cora,alebo auchan? 😕
ked maly zacal liezt a stvornozkovat,no a od vtedy ich mame odlozene lebo ich presne ako pises rozoberal bleskovo a su tam aj mensie casti..som to nedomyslela a radsej som mala kupit iba tie s cislami,takze ich pouzijeme az neskor

prave vstal,lettiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

miskachrumka
3. sep 2009

mukky ano sikovn ale ako si aj ty napisala murar nepozna nedele ani sviatok veru ked treba tak treba ☹ som stale sama dnes isiel o siestej poobede prisiel ne obed na pol hodku a teraz som mu volala ze este na hodinu maju roboty takze kym pride bude ja pol desiatej ☹ abol tamtaky hluk od strojov a vsetkeho mozneho ze som ani nepocula riadne 😒

nikollette
3. sep 2009

Miska no nezávidím ti ☹

mukky
3. sep 2009

moj robi 2 dni dvanastky a 3 dni ma volno,takze super,sme stale spolu,ma dennu a nocnu jednu.

zuzka1.
3. sep 2009

ahojte, presne ako pise mukky, moj maly mal 6,5 meisaca, ked sa postavil sam, odvtedy vstaval vsade, pri vsetkom, len neuro bola z toho na nervy, pretoze to vobe cnie je dobre. este mi kazala nech ho hamujem, lebo si moze viac uskodit ako pomoct.

miskachrumka
3. sep 2009

nikol a co narobim ale mozme si dovolit toho viac ako potrebujeme 😉 lenze na oplatku som zas stale sama 😢 baby ja som teraz mala neskutocnu chut na prazenicu s cibulou som si aj spravila a s prepacenim som to sezrala 😒 a nejak mi už zacina byt nie dobre asi budem dnes celu noc hore s davidkom 😖

miskachrumka
3. sep 2009

babky idem ja spat ahojte zajtra a nikol tepla už definytivne skoncili!huraaaa tebe zacne mali papat a mne verim ze mali zacne konecne spat! 😉

mukky
3. sep 2009

mnam 😀

miskachrumka
4. sep 2009

😉 mukky mas rada prazenicu s cibulou? 🙂................. inac ahojte dobre rano 😎 boze tento moj mali najnovsie spava 10min viac nie ☹

mukky
4. sep 2009

hej 😀 a uz davno som nemala

miskachrumka
4. sep 2009

mukky a spravila si si?????ja neviem ja mam teraz strasnu chut na vajcia napr vcera mi musel ist brat kupit zmrzlinu a to som mala strasnu chut na citronovu tak mi kupil citronovo cucoriedkovu a hodinu nato strasna chut na prazenicu a teraz by som si znova dala asi volske oko no meni sa rocne obdobie tak aj moje chute 🙂

vinifera
4. sep 2009

A nie si znova tehotná? 😉
Teda ako napr. mna sa tehotenské chute nejak zvlášť nedotýkajú. Ja som vždy žrala všetko v strašných množstvách a podivuhodných kombináciách bez ohľadu na to či som bola alebo nebola tehotná. Ale u väčšiny žien to s tými chutami platí 😀

mukky
4. sep 2009

nevola sa to tehotenstvo? 😀 😀

ja na ranajky jem zvacsa jogurty alebo ovocie,lebo potom idem spat,no dnes si moizno urobim prazenicu ale asi len na masle,aj taku lubim,inac ako na masle nerobievam.Potom bud na cibulke,alebo potom na slanine.Robievam aj omeletu so syrom,bud cistu,alebo tam pridam sunku,ci salami,ci opat na slaninke.Vseeetko super zdrave 😀 🤐
juj ale som hladna,uz som si vybrala jogurt,maly vypil svoje kazdodenne ranajky´=mliecko 240 ml.