Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

megi93
20. sep 2009

nooo takže nie su to očné 😅 Trošku som to prehnala. Kamoška má maminu zubárku, tak sme to názorne demonštrovali a idú jej dvojky...až trojky sú očné. 🙂 ale tieto nám proste dávajú riadne zabrať a nič nepomáha 😖

roka96
20. sep 2009

u nás boli najhoršie očné.. fakt o tých horných a dolných 4 som ani nevedela, stoličky trolilinku mrzutý, ale očné- hnačky, trošku horučky... ale horné sú vonku dolné budú za chvíľku a tie dalšie stoličky dúfam až v dvoch rokoch ako píšu.. ved potrebujeme pauzu.. od 6 mesiaca nám idú stále 😠

roka96
20. sep 2009

bože to už je toľko hodín??
inak začína aj mňa boliet hrdlo no super... idem si streknut mucosolvan ten mi pomáha skoro hneď...

roka96
20. sep 2009

niki pozerala som si drobčeka tvojho.. aký je už veľký!!! sranda ako rastieme.. si ho pamatám ako drobčiatko a to už chlap 😅

roka96
20. sep 2009

jej zase budem mať monológovu stránku!!! to ma necháte? kde ste? ved superstar už skončil!!!! 😅

roka96
20. sep 2009

nahrávam si foto na facebook a to tolko trvá... hroza! 😀

zuzka1.
20. sep 2009

ahojte, no superstar ok, zajtra rota, to sa tesim na tie pripady 😀 😝

nam tie horen aj dolne 4 ok, stolicky mame hore dvoje, soplikoval, poobede byval taky umrncany,. teraz mu idu dolne. a vzadu ma nliate daisenka na tie dlasie stolicky tak uvidime. ocne nic,

roka96
20. sep 2009

no zuzka teš sa na očné.. každý mo hovoril, že sú najhoršie a ja že my nemáme problém so zúbkami.. škoda, že som sa zmýlilaa 😅 ..ale to je jedno. hlavne je zdravie!
konečne to nahralo na ten facebook... 😉

zuzka1.
20. sep 2009

ja akurat na facebooku zbieram urodu 😀

no uz teraz mam hlavu v smutku, ja sa bojim katdeho zubku, aby sa maly netrpail a my snim

roka96
20. sep 2009

a neblbne Ti ? ten facebook myslím, lebo mne áno..hlavne tak cez víkendy..akoby ked je tam veľa ľudí-.-

roka96
20. sep 2009

zase mi zamrzoll.. ide ma 🤐

zuzka1.
20. sep 2009

aj mne mrzne, hlavne, ked mam vela roboty na farme 😀

roka96
20. sep 2009

aj ja chcem farmu, ale skutočnú... 😝
moj oblubený serial mcLeods daughters... to by bol život pre mňa...kľud, pohodička...len či by som vedela o tie zvieratá starať 😅 ..ale nie ten serial ma ukludnuje,,, akurát teraz ho dali na taký blbý čas, že nemá šancu ho pozerať!!!!

roka96
20. sep 2009

zuzi inak nemali by sme byť už my v skupine batoľatá??? 😝 ale keď tu je fajn , no nie??

roka96
20. sep 2009

inak tá farma je nejaká populárna... veď ju skoro všetci hrajú z mojích kamarátov 😕

roka96
20. sep 2009

foto nahraté Miki ešte búva už vyše hodiny..žeby dnes prišiel ten deň D 😅 každý večer čakám, a raz sa oklamem, lebo naozaj príde!!
idem aj ja do hajan!
Zuzka pozberaj úrodu a potom do postele, aby si aj zajtra vládala robiť takú tažkú prácu na farme!
dobrú 😉

roka96
20. sep 2009

no už je hore..som ja ale tapa načo som sa tešila popredu
pa

zuzka1.
20. sep 2009

mna to total chytilo 😀 mm sa len smeje
roka mali, ale nejak sa ma tie temy moc netykaju, ako ktore, ale to je asi pre vacsie batolata.

inak ja mam odma babinko, ja ho stale volam moje babatko 😀 aj ked je to uz stary vymyselnik

sissi2
20. sep 2009

ahojte.moja princezna sa vola Lilianka.teraz asi uz vsetky spinkate vedla svojich muzickov,ja sama a ten moj ma velmi nahneval,ale to sem nepatri,ja len ze sa citim taka sama a opustena a sklamana,ze som na malinku vatcsinou sama a neviem,ako mam zvladnut starat sa o nu,o seba,o dom,nejako to nezvladam,asi si musim najst system,len sa mi nedari,lebo Liluska uz prespi skoro celu noc a cez den uz malo spava a tak niekedy zacnem kopu veci naraz a ked malinka vstanka,tak vsetko robim az vecer,ked ju uspinkam.ozaj,som z Ke.tak idem do hajan a dakujem Zuzke a ostatnym za mile privitanie.je to dobry pocit,ked viem,ze sa mozem aspon trosku niekomu zdoverit,kto ma mozno aj pochopi.DAKUJEM.dobru...

smily
21. sep 2009

ahojte... tak uz aj my mame sopliky ale take otrasne... mala mi celu noc kaslala z toho ako jej stiekali do hrdla.... v piatok mi ochorela starsia ale tu som hravo zvladla pomocou oscillo no a vcera to chytila aj mala... dnes som volala doktorke - ma prist okoklo 11tej - tu v rusku mozem si zavolat doktorku domov aby som nemusela trcat v cakarni medzi inymi chorymi... tak som zvedavA co mi povie....

smily
21. sep 2009

ahoj sissi, nie si sama... aj mne kolko krat pripada ze som na vsetko sama...

cestovatelkaandrea
21. sep 2009

smily ahoj, no to som na tom tak ako ty s tymi soplami. v piatok to zacalo s damianom. sople, strasny kasel v noci z tych soplov. k tomu ho este nieco dostipalo v skolke na hlave tak ma asi pat stipancov na tvari s peknou reakciou. cely vikend sme ho davali s muzom dokopy a akosi sa to potom nalepilo na mna. Tak mi je odvcera vecera blbo. Nic nevladzem, tak ma bolia kosti po celom tele.... ani som tu nepisala cez vikend

nikollette
21. sep 2009

Ahojte...

sisi a akú starú dcérku máš?

Roka dakujem, a kuknem aj tvojho maličkého potom na FB 😉

Zuzi, však... vy ste už veľký, batoliatka 😅
inak som nad tým rozmýšlala, ked budú mať naši rok, otvoríme tému tam, no nie?
alebo budeme písať v sekcii bábatká, až kým pôjdú do školy 😀 😀 😀

smily
21. sep 2009

ahoj andrea... taksme tu mali doktorku...nakoniec povedala ze arinka ma laryngitidu a ze dobre ze som ju zacala liecit este vcera... mame kopu predpisov tak idem do lekarne......

roka96
21. sep 2009

ahojte ja mám tiež bolesti hrdla a aj soplíky.. naštastie drobcovi to už ustupuje! dúfam to zase nedostane odo mňa.. inak dnes ráno zjedol jogort.. banám zase nechcel.. uvidím ako to bude s obedom..
Andrea dúfam je už drobček ok!
Zuzi pre mna to je tiež stále bábo..i ked kolko krát sa s mužom na neho pozrieme a hovoríme si,že ved to už je riadny chlap...
nejako vela nás je chorých ...asi sa ti šíri netom 😀 😀 😀

vinifera
21. sep 2009

No asi hej. Aj ja som to už chytila. Ale môžem tak akurát jesť paralen. Hlavu mi ide rozhodiť, hrdlo ma už síce neboli ale zato mi hlieny stekajú dole hrdlom tak ma stále dusí na kašeľ. Ešte, že malému idú protilátky v mliečku tak odo mňa neochorie. Lebo mám čo robiť so sebou natož ešte s bábom 😖

roka96
21. sep 2009

vinifera ked kojím nemože odomna ochoriet??

vinifera
21. sep 2009

Nemal by. Som čítala, že keď mamička ochorie a kojí tak sa automaticky začnú vytvárať v tele matky protilátky ktoré idú babatku priamo do mliečka aby neochorelo. Keď mal malý asi dva mesiace tak sme mali chorého tatika. Toľlko na mňa prskal, že som ochorela aj ja. Napriek horúčkam, kašľu a kýchaniu som kojila. Malý neochorel. Ja sa teraz mordujem už od piatku. Malému zatiaľ nič nie je (KLOPKLOPKLOP) tak to asi bude pravda.

nikollette
21. sep 2009

Roka, aj teba baví meniť fotky 😉 😀
A aj ja som čítala že by nemal ochorieť.. ked som ešte odsávala a malý pil moje MM, tiež som bola chorá, a neochorel odo mňa, aj napriek tomu že som bola stále sním a pil moje miečko 🙂

sissi2
21. sep 2009

ahojte.nikollette,moja dcerka ma o 5dni 3mesiace,je velmi zlata,len si vyzaduje vela pozornosti,no nevie este chytat hracky a chvilu sa hrat,ale uz je velmi vnimava,tak sa s nou hrajem ja,saliem s nou,ukazujem obrazkove knizky,spievam a ona sa na mna za to tak krasne usmieva,je to super,len keby sa uz aj sama vedela zahrat,bolo by lepsie,uz sa na to tesim.chcem sa poradit,lebo ked malu dokrmujem nutriolom a ma zelene stolice,je to ok?lebo ked som len kojila,tak ich mala len ked som nieco zle zjedla.