Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
5. okt 2009

sophie presne tak ja viem mena svojich favoritov a ine ma nezaujima!a presne si to vystihla!a chces povedat nikol ze keby som ti napisala tie mena ze by si hned vedela ze okom je rec tak to si potom dobra! 😉 a nonku sa o superstar nemame cas rozpravat lebo kecame o nasich deturencoch 😉

miskachrumka
5. okt 2009

nonku -oprava vonku!sorry 😅

miskachrumka
5. okt 2009

inac co sa tyka tych jogurtov som chcela napisat ze este pockam!ved nam to neujde! 🙂

zuzka1.
5. okt 2009

no ja som bola prekvapena z dievcat, bavili sme s ao tom, tak vieme a chlapci ok, toho osm ani nepocula spievat 😖

nuz co uz, vypadne inokedy 😀 kto tam nepatri a zjavne podla komentov boli z toho prekvapeni aj moderatori.

boli sme vonku, tak naisto ideme na Silvestra na Tale na lyzovacku, sa tesim uz teraz. 3 rodinky s detmi a 2 pary, snad bude zabava a deturence budu posluchat 😉

nikollette
6. okt 2009

Heh, konečne ide kôň 🙂

hej Miška vedela by som, mám dobrú pamať na mená a na tváre ludí...
opýtala som sa vo volnej diskusii, a napísali mi hned mená, a hned som vedela o ktorých je reč, ani som nemusela hladať na nete 😉

nikollette
6. okt 2009

Megi inak je tam znova tá aukcia na toe kresielka..
vyvoláviacia cena 3,99eur 🙂
Konči to dnes okolo 18tej, ešte nik neprihodil, ale sledujú tú aukciu viacerí.. každý asi čaká na koniec.. aj ja 😀
uvidím či sa mi to podarí, ja som nejaká mantavá v tých aukciách, stále mi to niekto vyfúkne pred nosom 😠

vinifera
6. okt 2009

A kôń fičí🙂)))

Niki ale veď tieto aukcie sú ešte perfektné. Stačí len prihadzovať pokiaľ je kapitál. Pokiaľ sa prihodí 1 min pred koncom tak sa automaticky posunie koniec aukcie o 2 min neskôr. Už ťažšie je to napr na aukre. Kde je pevne stanovený termín konca aukcie. A vyhrá ten kto prihodí posledný. Nedá sa to už nijako naťahovať. ☹Preto predávam cez mimiaukcie. Lebo pokiaľ kočky veľmi chcú tak navýšia cenu vysoko🙂 Keď nechcú tak hold smola...

nikollette
6. okt 2009

Vini, a kolkokrát sa to dá predlžiť???
Ja vždy ked prihodím, mi to ešte predlžia a stihne prihodiť iná...
tak mám nervy potom...

a ked prihodí iná, tak potom už je koniec aukcie ☹
ja mám smolu na MMA 😒

nikollette
6. okt 2009

Ja by som chcela, radšej tak aby bol presne stanovený koniec,a nie predlžovať to 😠

vinifera
6. okt 2009

Tam nie je obmedzený počet koľko krát môžeš predlžiť. Ja som sa raz z jednou kočkou bila o nohavice. Po 47 prihodeniach som to proste vzdala.... Pozri keď ona prihodí v akejkoľvek sekunde z tých 60 čo je pred skončením aukcie tak sa to automaticky predlži o dalšie dve minúty. Takže ked ona prihodí v tej min pred skončením máš minimálne ešte minútu na to aby si prihodila. Ty môžeš prihodiť hned ako ona priklepne. Môžeš sa s nou byť aj dve hodiny. Proste kým sú finančné prostriedky a pevné nervy. Proste ked ona priklepne priklepni hned za nou.
Pokiaľ priklepne pred poslednou min. Napr. 1,20 do skončenia. Tak máš ešte min 1.20 času na to aby si prihodila. Pokiaľ prihodí napr. 56 sek pred skončením. Tak sa to predlži o 2 min. Takže máš celkového času 2.56 sekúnd. to musíš stihnúť aj keby si nechcela 😎

nikollette
6. okt 2009

To je teda dobrá blbosť potom 😒 😒
finanie sú, ale ked sa tam biješ o n iečo, za čo si bolo ochotná dať tolko, a tolko, tak snád nedáš zato "milión" kedze to takú cenu nemá, no nie...
No inak dík, že si mi to vysvetlila...

A že 47x si prihodila, no dakujem pekne...
proste tu ide o to, ktorá to skôr vzdá?? Nie?? Lebo sa to môže predlžovať do nekonečna...

vinifera
6. okt 2009

Áno. Donekonečna.

zuzka1.
6. okt 2009

ahojte, skuska nervov pre zavisle matky skoncila 😀 😀 😀 😀

ideme my von 😉

nikollette
6. okt 2009

To je dobré pre predávajúcu, ale nie pre mňa ako kupujúcu 😅

vinifera
6. okt 2009

No teda. Koník začne cválať a ty ideš von 😢

nikollette
6. okt 2009

Zuzi 😀 😀 😀

Vini, nesmúť 😎 však Zuzka sa ešte vráti 😀

nikollette
6. okt 2009

Za 40 minút končí tá aukcia, som zvedavá či sa mi podarí vyhrať 😅
zatial nik neprihodil, ale je sledovaná viacerými 😕

nikollette
6. okt 2009

Do kelu, už niekto potvrdil cenu 😠
a min prihodenie je 1euro 😒

takže uvidíme...

vinifera
6. okt 2009

Možno ešte zníži minimálne prihodenie. To môže predávajúca urobiť v priebehu aukcie. Ale len ak chce ona🙂

A bola som dnes u toho kundológa. Takže mala by som prestať jesť ant. Že to nerobí môjmu hormonálnemu systému dobre. Tak mi poradil DANU. Tak teda pôjdem na vnútromaternicové teliesko. Tak dúfam, že to už budem pohoda. ...

Miminák je zasa dnes akčný. Spal 2 x po 10 min aj to len v aute. ☹(

nikollette
6. okt 2009

Vini, tak ked ti tá ant. nerobila dobre, tak čo narobíš, lepšie bude teliesko...

No a už sa to začína 😠
už prihodili dve.. ale ja nech tu nečítam teraz, lebo zase prepásnem svoju šancu ako vždy, veď aukcia končí za 11 minút, bez predlžení.. ajtak viem, že nevyhrám ☹

Moj teraz spinká, a ja mu dražím 😀 😀 😀

nikollette
6. okt 2009

Už sa tam o to bijú dve, ja stále čakám 🙂 na koniec... 😉

nikollette
6. okt 2009

Uff, to je adrenalín 😀 😀 😀

vinifera
6. okt 2009

Mazaj tam prihodiť. Už tu aukciu vidím. Veď normálne prihod.

vinifera
6. okt 2009

Ty očuj. Tam sa s tebou bije jedna kočka čo má nick bejbypd. A nie je to tá naša bejby odtiaľto?

vinifera
6. okt 2009

No tak si to vyhrala, ty si ale šikovnica jedna🙂)

bejbypd
6. okt 2009

jeje...no ale skoro som to vzdala nad 20 eur by som nesla 😉

nikollette
6. okt 2009

Prehrala ☹ 😢
a skončilo to na 20eur, z vyvolávacej ceny 3,99eur..

Hm Megi ty si mala šťastie že si to kúpila na aukcii, iba za 5eur...

nikollette
6. okt 2009

Bejby, akurat som ti písala IP, že si to ty 😀
dobre som ti zvýšila tú sumu čo 😅

bejbypd
6. okt 2009

nikol prepac akurat dnes som na tu aukciu striehla u nas v pd to totiz maju v obchode za nejakych 35eur...tak som si povedala viac ako 20 nedam...este raz prepac..ale ak nam to bude male tam sediet tak je to tvoje 😉

bejbypd
6. okt 2009

sak som tu uz aj na teba nadavala 😀