Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

krpito
14. okt 2009

vin, tak skoro ? ☹ nestraš 😀 😀 😀

lenka_66
14. okt 2009

vin, to verim no teraz ich najradsej vetra a kopka labkami 😀

nikollette
14. okt 2009

No som tu...

malému som varila polievočku maskovú s mrkvičkou.. papal, hrali sme sa, ponosili sme sa, a už spinká...

Baby díky 😔
no otras, ked si predstavím, že nejaký feťák alebo nejaké podobné individum, to ukradlo,a teraz to predá za pár eur... už si dá tú vytrínu na iné miesto, nie tak ku kraju... sklo sa dá rozbiť, a cez mreže akurát dočiahli na všetky mobily 😠 ešte aj krv tam ostala, na skle... keby sme boli v NCIS, tak to je pre nich lahký prípad.. zoberú otlačky, krv a bol by páchateľ nájdený 😎
Vini, nie nemal to poistené... tá vytrína je tam už roky, rokúce, nikdy nič a teraz toto 😖

A pritom, je tam na námestí nejaká kamera, ktorá má v zábere aj tento obchod, ale ten čo to mal sledovať pozeral, niečo iné v telke 😠 🙄 nemuselo sa toto stať... a pritom hned za obchodom je policajná stanica 😕

zuzka1.
14. okt 2009

no ahojte,

bola tu kamsoka na kavu, sme pokecali, maly bol jak z divych vajec, sa predvadzal vychcechtany, napal sa, pohrlai sme sa a vypytal sa hajat, tak osm zvedava, aj kakao si vypytal. no nechame sa prekvapit.

idem sa najest a a dat kavu, date si???

inak zda sa mi, alebo tu mame vsetky chlapcov? 😅

nikollette
14. okt 2009

Aj ja som si to už všimla, že v tejto téme máme skoro všetky chlapcov 🙂
aj baby čo už neprispievajú...
sranda 🙂

lenka_66
14. okt 2009

zuzka mas dobry postreh.to bude asi tym ze chlapi vzdy vymyslaju a nezmestia sa do tabuliek.nie ako my nezne stvorenia 😵 😵

niki, pod lampou byva najvacsia tma

lenka_66
14. okt 2009

niki kuk album dala som tam foto izby s mackom

lenka_66
14. okt 2009

mazem

nikollette
14. okt 2009

Lenka, co???
Vsak som tu nebola... si to mohla aj dlhšie nehať ☹
prihod este raz please 😉

No že vraj chytili páchateľa, bola tam kriminálka, že nejaký recidivista, okolo 40r, psychopat, čo už bol vo vazení, tuším že aj svoju ženu zabil, cigáň, narkoman... a že po ceste ešte vykradol aj výklad drogérie...
no ale že ked pýtali od môjho priateľa zoznam vecí, čo všetko mu ukradol, tak keď priateľ predložil ten zoznam, tak hneď na to povedali že do p..e, je toho oveľa viac ako sme zaistili...
čiže ktovie kolko telefonov sa mu vráti... asi ani štvrtina nie...
ja len nechápem, kde to ten zlodej, za tak krátku dobu stihol predať? V noci to vykradol, a dnes na obed, už našli u neho len pár z tých telefónov.. nechápem fakt...

lenka_66
14. okt 2009

nikol hodim ak budeme obe.nechcem co ak majitelka bude fucat ze jej tu izbu pretrcam.

mobily- by si sa divila ako rychlo sa to da predat.zalozne, bazar, miesta kde je kopec ludi ako stanica.ak da za desatinu kazdy vie ze to je corka no ale oplati sa tak ak nevezmem ja vezme iny.tot slovenske zmyslanie

zuzka1.
14. okt 2009

lenka sa vyzna 😀 😀 😀

sme tam kocky, super zapas, same nervy, zostarla som o 100 rokov, to napatie, a adrenalin, preto milujem futbal 😅 😀 😀 😀 😝

lenka_66
15. okt 2009

zuzuka , ale sme tam prisli ako slepe kura k zrnu.este ze ten chudak dal vlastny goool.bo by sme tam s remizou neboli 😝

zuzka1.
15. okt 2009

dobre ranko, pravda, ale verim otmu, ze Poliaci mali vacsie nervy, kedze s aim nepodarilo po tolkych sanciach a nahravok od nasich dat gol. o to vacsia raodst pre nas, vsetci Svati s nami, krasa 😉

nikollette
15. okt 2009

Dobré ránko...

Lenka, no som tu, skús pridať to foto 😉

No páchateľa chytili, ale aj pustili!!!!!!!! Hlavne že má register od hlavy až po päty, sedel vo väzbe, vykonal najhoršie veci čo sa dali, a prokurátor, neuznal aby ho hned zabásli 😠 😠 😠 😠
to čo má byť? Ako môže taký behať po slobode??? Však môže vykrádať nadalej... ja toto nepochopím 😠 😠

Priatelovi sa vrátili iba 3 telefóny!!!!! 😢 😠 takže ani zlomok.. za pol dna to stihol popredávať, kokos...

A udať ho išiel vlastný brat, ktorý s ním žije v jednej domácnosti. jeho brat má ženu a dcéru a boja sa ho. lebo je to psychopat agresívny, a neraz ich chcel zabiť. Tak ked jeho brat uvidel doma tie mobily, a krv na klučke, a vedel už že vykradli mojho priatela, tak mu to došlo, a išiel na políciu s tým, že im povie, kto to urobil, len v prípade že ak ho už nepustia domov (nakolko sa ho boja) a dajú do väzby. Policajti to slúbili a nič z toho 😠

nikollette
15. okt 2009

Lenka, ved alebo stačí ak mi dáš link, a nemusíš to pridávať 😉

vinifera
15. okt 2009

Tak toto je už silná káva niki. To je veľmi zvláštny prístup od policajtov. ... Ja teda netuším čo tam robia ale mám pár známych policajtov ale takto teda nepracujú...

Mimiňák je dnes akčný. Od rána vyvreskuje na pol chalupy. Neplače. Proste má nejaké škrekavé obdobie. Ja už som z toho hluchá a unavená. Gúľa sa celou spálnou hore dole. Psov ťahá za chvosty, uši.... a tí chudáci držia a držia. Akurát došiahol USB kábel od tlačiarne tak bude pol hodku pokoj. Kábliky ho veeeľmi berú. 🙂

nikollette
15. okt 2009

Vini, poliši by ho dali sedieť, aj ho hned zobrali, ale že prokurátor, neschválil aby išiel sedieť 😕
taký človek čo je v podmienke, by automaticky mal ísť po niečom takomto do basy, kokos!!!

Aj náš ide na káble, a radšej mu ich vždy zoberem 😉

vinifera
15. okt 2009

No niki ale tebe aspon spí. Môj sa teraz koneeečne naučil na hodku a pol doobeda. Inak je schopný byť celý deň hore. Z čoho je samozrejme unavený a potom mrzutý. Takže kábliky mu nechávam. Len ich vyťahuje zo zásuvky.

nikollette
15. okt 2009

No vini spí, ale už nie tolko 😉
spí síce 2x za den ešte, a vstávame okolo 10tej, ale niekedy spinká pol hodinku, inokedy aj 2hodky...
ako kedy...
ale už ho všetko strašne zaujíma, všade sa chce postaviť, treba byť stále pri ňom, ked nespí...
on ked je hore, tu nemožem byť, by sa hneď stal úraz 😕

vinifera
15. okt 2009

Oprava!!!!!: len ich vyťahujeM zo zásuvky 😀

lenka_66
15. okt 2009

nikol , skoda hovorit.minule leto ak pamatas tak dilko zabil suseda sekerou.obet bol(a) kolegynin muz.uz roky sa liecil na psychiatri cela dedina sa ho bala.sud mu naparil 4 roky a AMBULANTNU liecbu.sak sme pravny stat 😖

lenka_66
15. okt 2009

opravujem nie sekerou ale kosou

vinifera
15. okt 2009

No sekerou alebo kosou. To je prašť ako uhoď.

Ženy a kde ste sa všetky vyparili? To si tu mam ako teraz písať sama so sebou? 😝

vinifera
15. okt 2009

Som tu asi v zlom čase čo? 😀 😀 😀

zuzka1.
16. okt 2009

dobre ranko, vini nemohla si spat????
a prirovnanie prast ako uhod som v zivote nepocula 😀

co dnes???

ja skocim do mesta na nakuo, neico este nevie co uvarim, upratanane mam, snad nebude cely den liat

vinifera
16. okt 2009

Tak my sme boli večer ešte v Trenčíne. Samozrejme som mala šialenú chuť na kávu tak som si ju v aute dala. No a potom som do druhej strašila hore 😝 Ak teraz mimiňák zabúva tak dospím sním🙂

zuzka1.
16. okt 2009

dobre ranko, ja som si prave krasne pospala 2 hodiny, maly etse buva, idem spravit kavu, lebo etse zaspim.
krasny zivot na materskej 😀

nikollette
16. okt 2009

Ahojte...

no my sme vstali niečo pred 11tou, prebalili, napapali, a išli sme von na dvor, aj ked je takéto hrozné počasie 😝
A už spinkáme opäť 😅

Vini, no sa čuduješ že tu nik nebol, o jednej 😀
ale síce, aj som bola vetdy ešte hore, sme pozerali film...

Zuzi, však, nemáme sa čo sťažovať 😉

Leni, no som tu, hod ten link na tu izbu, alebo na chvilku ju pridaj do albume, please.. vieš že som zvedavá ako stará Kelišová 😀 😀 😀 😀

lenka_66
16. okt 2009

nikol hadzem

lenka_66
16. okt 2009

keliska , kuk album. 😀