Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
28. okt 2009

smail posli 😀

maly uz spinka,velky na nocnej,uz som tu len ja a moj milenec 😎

ja tiez som nevedela co na vianoce malemu,vsetko skoro ma...tak ten detsky notebook alebo cd prehravac este kupim
minuly tyzden sme mu kupili vysavac detsky,je mensi asi o polovicu ako nas,huci a aj vysava mam pocit 😀 este som ho neprestudovala poriadne. 😀 .Ocko ked bude vysavat moze aj maly a aspon nam nebude brat nas 😀 to bude mat na Vianoce.Kupili sme aj auto na dialkove ovladanie a ja ze to na Vianoce tiez bude ale ocko ze eee,a vecer ho uz rozbalil a chcel sa hrat a aj sa hral a dost dlho 😀 teda stary 😀 😀 maleho najviac zaujimala ta vec co sa s tym to auto ovlada..sakra jak sa to vola?my to vypadlo 😀 🤐

mukky
28. okt 2009

ja som na veceru zjedla kolacik z listkoveho cesta s javorovym sirupom a piniovymi orieskami,este mam 3 🙄 dieta moja nejak padla 😀

zuzka1.
28. okt 2009

mukky aj sa ti zahra s tym vysavacom uz??ted aetse ste mu ho nedali, len ci ho to bude bavit??hm???

my mame notebook, teda treba vymenit baterky aa maleho to ohromne bavi, dobra vec. take stlacacie zvukove ma rad, aj ked najradsej ockovu srobovacku, kladiva, spachtle, pilniky, vrtacky a podbne.
dostal srobovacku, nech ma sovju tu detsku a vykalsal s anam na nu, kedze to neni ta prava 😠

mukky
28. okt 2009

isto ho bude bavit lebo k nasemu chodi stale a to uz je par mesiacov tak hadam sa to nezmeni 😀 ale mxslim ze on je este na ten vysavac maly,ale uz bude len vacsi..a bola to skvela cena,no nekup 😀

ten notebook mas nejakej znacky?

mukky
28. okt 2009

take smutne je to modre z neba ☹ 😔 ta babicka s tou plysovou hrackou ☹ som nepocula co vravela...a ten dedko..boze uz mam mokre oci...dufam ze moj syn ma do domova nikdy nesupne...ja nechcem byt staraaaa 😨

mukky
28. okt 2009

dala som nejake video recepty do temy tak ak sa budes nudit tak mozes pokukat

zuzka1.
28. okt 2009

jaaaj mukky nestras, lebo budeme depkovat spolu
pockaj kuknem co to je, je to kiddieland, neviem ci z dracika nie nahodou, to mu kupovala segra.

no tak porozmyslame nad vysavacom. samozrejem nejake autiska musia byt, tie ma rad, s tymi sa vie krasne zahrat, vyklada, naklada, robi havarie, to ho mama naucila, potom , ze nam auto vydrzi jeden-dva dni 😝 😀

dajte este nejake tipy

zuzka1.
28. okt 2009

mukky to ten dusty co rozprava?

mukky
28. okt 2009

myslis vysavac?nie...miele znacka tam je a je z dracika

mukky
28. okt 2009

tusim je to tento len my mame bordovy

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5506428

zuzka1.
28. okt 2009

ja som nasla len ten dusty a raz taki drahy do ritky, neco pokukame 😉

vinifera
28. okt 2009

Tak ženy ja už som doma. Bola som ešte pre tovar čo došiel z UK. Som už aj celkom unavená ale nakoľko malý spal v aute asi pol hodku tak je prespatý tak rátam, že do polnoci bude hore 😠

mukky
28. okt 2009

nase oblubene pesnicky a rozpravka...nie casto ale ked si potrebujem nieco urobit musim ho s niecim zabavit,ach jo

https://www.youtube.com/watch?v=wVtjjTRv67Yhttps://www.youtube.com/watch?v=YtnrgtwnUrEhttps://www.youtube.com/watch?v=glCHFoc6mvQ

no a macko usko 😀

https://www.youtube.com/watch?v=ofmnMK8hO8w

a ine...

no ale michael jackson je u nas na prvom mieste,to tancuje a hlta ho pohladom o dusu 😀

zuzka1.
28. okt 2009

takze maly jacko???

vini nemas prosim ta plachtu na dvojpostel???napinaciu???

mukky
28. okt 2009

nas stal povodne 800 aj nieco v sk ale sme ho kupili za 150 sk 😕 😵 a auto na ovladanie povodne asi 440 a na 90 sk 😵

mukky
28. okt 2009

zuz ano,asi najmensi jeho fanusik 😀 no skoda ze uz tu mj nie je 😢

vini ahoj

zuzka1.
28. okt 2009

skoda velika, ja si pamatam, ze ked som mala asi 10 rokov a v skole som povedala, ze moj oblubeny spevak je MJ, tak sa mi smiali a cudovali sa, ze Jacksooon???co????jaaaj a teraz velki fanuskovia vsetci 😠

zuzka1.
28. okt 2009

mukky to kde sa tak lacno nakupuje???

mukky
28. okt 2009

ja som v puberte na nom frcala 😀 a casto sa mi s nim sniva,ale inak som normalna 😀

zuzka1.
28. okt 2009

to ti tak veriiiim 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
28. okt 2009

v draciku 😀
parada nie?Vies co sme sa nudili a ja ze podme na nakupy ako vzdy 😝 😀 no a sli sme do velkeho dracika a tam mas taky regal ze zlacnene veci a poskodene..to clovek nie ze chce setrit na malom ale ze podme kuknut co tam je ved aj tak to mozno rozbije 😕 🤐
no a tomu vysavacu nic nebolo len obal-krabica bola poskodena tak dali taku velku zlavu 😕 hned som ho brala a auto neslo akoze dolava a doprava len dozadu a dopredu ale ja ze ved za 3 e take ani obycajne nekupis..a mm ho aj opravil a uz ide 😀
no mas tam spustu veci a niekedy len obal je poskodeny a daju taku zlavu,blazni 😀 😀
a obrovka autodraha z 3 tisic sk tusim na 300 😕 ale ze auticka vyskakuju z drahy 😀 tak to sme nezobrali ale vaham 😀 😀 ze ci neist po nu ved hadam mm opat opravi alebo budu skakat 😀

mukky
28. okt 2009

zuz ver mi 😀 som normalna 😀 😀

zuzka1.
28. okt 2009

teda musim to aj ja teda kuknut 😀 😀 ze dobra kupa, to ja lubim take kupy 😀 😀

vinifera
28. okt 2009

Ahoj Mukky🙂
Zuzka u UK chodia značkové veci obliečky a spol je z CR. Mám čo len chceš pošli v IP farbu aké chceš.
Mne miminák práve rozmlátil kalkulačku a snaží sa vytrhať mi klávesy z notebooku 😠

mukky
28. okt 2009

to je super kupa 😀 mali tam este asi 30 hraciek vselijakych..isto je to tak v kazdom draciku som to videla uz v 3 ale az teraz ma napadlo tie hracky pozriet..no idem tam este na nakupy lebo sa opat nudim 😀
a aj knizky som malemu 2 kupila na vianoce ale to uz normal z obchodu a som dala mu uz teraz 😀 a pekne sa za jeden den naucil ukazovat kde je kacicka,macko,nocnik,hami,baban a rozne ine obrazky tam som bola v uzase..ale rozpravat nie,len to svoje A KDE JE? 😀 a mama 😀 a mrmle si svoje dalej 😀

mukky
28. okt 2009

vini ty predavas nejake veci ci ako?

mukky
28. okt 2009

fiiha telo hodzin 😕 idem pomaly pokukat bez servitky,posty ceske a slovenske este nejake a ste to co jite..do rana mam co robit 😀

vinifera
28. okt 2009

Áno mukky. Nemôžem to tu riešiť lebo ma bude riešiť adminka🙂) Ak chceš napíš IP 🙂

mukky
28. okt 2009

preco by mala ?nemyslim..ale ok ved mi napis do PI 😀 😀 😀

mukky
28. okt 2009

idem si asi urobit kavicku...mam chut na sladke..a to som si dala taky pekny ciel ze schudnem a kupila som si aj trstinovy nerafinovany cukor do kavy,ze zdravy..a uz 2 kolaciky som zozrala 🙄 😠 a este mam chut na nanuk 🤐