Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
21. nov 2009

smaili nemas sa kam ponahlat...nic nepokazis ked mu budes davat len ovocie,zeleninu,prilohy,masko...
i ked nie je kojeny,maslo a ostatne mlliecne by som davala az po roku...koli bielkovinam

a cajik hadam nemyslela osladeny?ci?
caje by sa mali pit zriedkavo,hlavne pri horuckach....
najzdravsia je cista voda a ŕiedene stavy

zuzka1.
21. nov 2009

aj my amme tie scjodiky, prave pre ten isty dovod ako krpi sme ich kupili aj my, maly nocnik ani vidiet, uhlavny nepriatel, a vyliezat lubi kade tade, tak osm mylsela, ze ho to bude bavit a je to presne tak.

obcas sa vypyta na zachod, akoze tlaci, ale este sa nam nic nepodarilo. ale tlacime vsetci vtedy 😀

uz som nachystana, namalovana krasavica a idem na to. snad sa zadari aspon na B 😉

smailinka
21. nov 2009

myslíš s tým rožkom????osladený určite nie...to by som nespravila....ani keby kázala....

mukky, mám sa teda vykašľat na raňajky a ďalej ho ráno len kojiť???lebo mne to tak aj celkom vyhovuje, že sa ráno zobudí, dám ho do postele, vytiahnem cicík, ja spím ďalej a on papá 😀

krpito
21. nov 2009

zuzka1. držím palčeky 🙂

krpito
21. nov 2009

smaili, ja som teda nekojila dlho (žiaľ, nešlo to), ale podľa mňa stačí, využi kým máš mliečko 😉 čo ja by som za to dala 😔

smailinka
21. nov 2009

dobre babulky, beriem si vaše rady k srdcu...budeme mať mliečko, kým sa dá 🙂

ideme my k svokre, tak nás idem pobaliť...ahojte 🙂

mukky
21. nov 2009

smaili viem ze by si neosladila 😀 😀 msom sa pytala na doki,, 😀
to ty si sa pytala na tu ryzu s ovocim a mrkvou?

smaili ak kojis fakt zacni s mliecnymi vyrobkami az po roku ked mozem poradit,bude to to najzdravsie pre matuska..
ak nie je rano po mliecku hladny,kludne koj na ranajky aj na veceru...
ak nechces prist o mliecku a mas v umysle kojit aj 2 roky,kludne mozes aj cez den kojit,ale asi toto vies..

ja stale tak pisem ze co ano co nie ale nepoucam....len aby ste vedeli 😀

ked mas dost mliecka,skus nejaku tuto zdravu kasu obcas,ma potesilo ze ich mozem rozrobit aj v mlieku,ked mi drobec fakt prestane pit to um 🙄

su ovela zdravsie ako tie krabicove,ale aj tamtie by som dala tak raz za tyzden...,nie denne,mozes si odstriekat svoje mliecko do toho a zdrava mnamka je na svete 😀

mukky
21. nov 2009
mukky
21. nov 2009

v pravo tukni na hledat,a napis tam ryzova kaše

mukky
21. nov 2009

sa ospravedlnujem ze nepisem mena a slova ktore by sa mali velkymi pismenami,ale nejak ma to brzdí ci co 😀 😀

mukky
21. nov 2009

idem hajííííííííí,pa večer

nikollette
21. nov 2009

Mukky dobrú noc 😅

nikollette
21. nov 2009

ocino išiel s malým von, mamička relaxuje 😀
a vy ste kde?

čo robíte, v tomto sychravom počasí? 😝

vinifera
21. nov 2009

Zuzka držííím palce.

Niki no ja sa to tu snažím dočítať. Akurát som doupratovala. Prach utretý. Povysávaneé. Podlahy zotreté... Treba ešte pračku vyložiť a ožehliť ale to je už maličkosť 🙂

nikollette
21. nov 2009

Vini, ty si ako stroj 😕 😅
si ťa môže priatel vážiť 😉

ja kómujem, nudím sa na nete... a furt okukávam tie kočíky, zajtra ideme do Ba, a kuknem aj naživo...
ešte neviem aký tip presne chcem...

vinifera
21. nov 2009

No mal by si vážiť. Len ak si váži tak to nepovie mne ale svojím kamarátom. Ja sa to vždy dozviem náhodou ako sa ničím ohľadom mna pochváli. Mne nikdy nič nepovie. 😒

nikollette
21. nov 2009

Aha.. to asi ako ja...
Tiež tomu môjmu nepoviem že si ho vážim, a to robí fakt všetko, od pracovných povinností, cez tie čo by som mala robiť ja, ale nerobím 😒
a tiež to napíšem o nom tu, alebo kamoškám medzi rečou, ale jemu nie 😔

vinifera
21. nov 2009

...ako sa niečím.....

lenka_66
21. nov 2009

no poviem vam ale ste ukecane 😀 , kto to ma docitavat

nikollette
21. nov 2009

Mne sa tiež nechce nikdy dočítavať ked tu toho kočky popíšu na niekolko strán, a ja som tu náhodou neni 😅

zuzka1.
21. nov 2009

ahojte, hlasim A zo skusky, stratila som body len na jednej otazke 😉

nikollette
21. nov 2009

Zuzi, gratulujem. šikulka 🙂

vinifera
21. nov 2009

Šikovnica jedna gratulujem🙂

zuzka1.
21. nov 2009

diky kocky 😉

lenka_66
21. nov 2009

zuzi , sikulka 😵

krpito
21. nov 2009

zuzka1. 🙂

zuzka1.
21. nov 2009

dobre dobre dakujem a podme riesit nejake veci 😀 😀

ja konkretne krizovy manazment asi, caka ma o 2 tyzdne tazsia skuska 😖

ozaj kocky nepoznate niekoho kto studoval cestovny ruch???vysokoskolacky ste vacsina, tak preto pytam 😉

krpito
21. nov 2009

zuzka1. ja nepoznám nikoho čo študoval CR a či autoškola 😀 tiež neviem, som akosi nezaregistrovala 😉

zuzka1.
21. nov 2009

mne sa zda, ze kedysi davno niekde

mukky
21. nov 2009

caute baby 😎
poobede sme spali 3 hodky,teda drobec,ja len skoro 2 😀 a potom prisla mama,segra a neterka,takze den ubehol rychlo 😉

savier odmieta mlieko uplne 😖 ,mm bol kupit aj normal nutrilon ktory sme pili pred nakupom v madarsku a nechcel ☹ ,sa tvari ako keby to bol citron,uplne s odporom ☹
takze nutrilony su ok,ale maly proste zo dna na den odmietol a basta

dala som mu na veceru baban ☹ ,uz spinka a skusim opat mliecko za hodku v spanku dat ako vcera..

takze mam asi 6 kg nutrilonu 😒 ...skoda ze den pred nakupmi ho neprestal piť 😒 ,nemusela som tolko nakupit....mozno ho este bude chciet 😎 😀
zajtra nedam ani vecer a skusim opat pozajtra dat...