Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
7. dec 2009

Dobre ranko,

vini dufam, ze si sa aspon ako tak vyspala. dnes oddychnes, lieky zaberu a budes fit 😉

ja sa chystam dnes upratovat, prat, orchidee si opatrit, taky pracovny den.

niki vy ako???

vinifera
7. dec 2009

Mám hnisavú angínu 🙄 Idem do postele.

zuzka1.
7. dec 2009

fiiha, ja som to mavala asi 5x za rok pravidlene, pokial mi nevybrali mandle. TAkze viem, ze sa citis jak chodiaca mrtvola.

pekne lezat, maleho ma kto postrazit, tak oddychuj

lenka_66
7. dec 2009

zdravicko ,
tak mamka sa vcera vyvencila do sytosti 😵 .kapustnica , salat , rezne , kolaciky ,tanec a okolo 21 prisiel mikulas a rozdal balicky 😀 .domov som dosla este vcera ale nechybalo vela aby bolo dnes 😉

vini , lehni a nehni 😉

zuzka , necitam co bolo tak ako si abo nie // ?

zuzka1.
7. dec 2009

leni ee, mam mrchu od vcera 😖 🙂

tak si si to uzila aj ty, hlavne, ze si sa zabavila, ci bolo dnes alebo vcera 😀

lenka_66
7. dec 2009

mrcha mrchovska 😠

aj by som potiahla dlhsie ale drahy dnes pracuje a ako som predpokladala marek v noci strajkoval

nikollette
7. dec 2009

Ahojte...
tak teraz sme dosli domov. sme boli v senci u nasich s malým, bo tam máme lekárku.
Noc bola celkom ok, ale cez den je mrzutý, aj poplačkáva, idú nám zuby a do toho nýdcha, sople tečú, a má vyštípaný noštek, aj kasle, úplne je zachrípnutý. Ale dokina vrevela ze to nie je vážne. Ze soplíky u malých detí môžu trvať aj 1Odní 🙄 že dýchanie m á čisté. ani ná, nič nepredpísala. len som mala kúpiť nasivin kojenecké kvapky a hedelix proti kašlu a hlienom. Teraz má zvýšenú horúčku. Keby že má nad 38 máme sa tam znova ukázať. Aj ja mám sople a hrdlo ma pobolieva.

zuzka1.
7. dec 2009

niki na teplotku mu daj kludne este aj panadol, nurofen alebo co davate. nic sa neboj, ked doki povedala, ze ma dychanie ciste, je to ok.

drzte sa!

idem pozerat superstar, vcera som ju prespala, dnes poobede 2 hodky aj s malym, upratala som, poprala aj oddychla,tak pohoda den.

Vini tebe snad lieky zabrali, mne davali vzdy penicilin, to mi zaberalo snad aj okamzite. na zahnisane mandle jodovu tinkturu som klaktala.

mukky strajkujes?

nikollette
7. dec 2009

Zuzka díky.
Idem uz zalahnut k mojim. Uvidíme aká bud noc.
Zatial pokukám seriály, a potom som zvedavá kedy sa uložíme na spánok.
Dobrú noc baby

cestovatelkaandrea
7. dec 2009

mukky si tu?

mukky
7. dec 2009

adi uz ty asi nie 😝 😀 ☹

vinifera
8. dec 2009

No teda baby tu pekne na to s..e. To tu musí chorý človek z biedy vytrhnúť. Kadiaľ sa flákate?

Ja sa snažím upratovať - lebo dnes dôjdu montovať satelit. Som to vysávanie mala miesto potenia 😝 Svokra si vybavila miesto nočnej voľno. Tak si poobede berie malého až do zajtra. Teda večer isto ešte budem musieť ísť kojiť. Ale vždy jednoduchšie ako tu celý den za ním lietať. Včera som za ním lozila 2,5 hod a skoro som zdechla. Potom ho drahý šupol do auta a vozil... Uff treba mi ešte obývačku dať naporiadok a podlahy stiahnuť. Obavam sa,ž e keď to dorobím tak sa rozpľasknem do postele a už ma odtial nikto nevyškrabe - ani tanečník z "čipndejls" (neviem ako sa to správne píše - nechcem to sprzniť a googliť sa mi nechceeeee)

Tak sa ženy majte. A až mám čo čítať ked sa vrátim.

zuzka1.
8. dec 2009

vini ahoj, esteze ta mame.

moje dieta nechce spinkat, tak sa hra, dnes som mu podala dudel a povedal mi dik, tak sa vytesujem a stale mu nieco podavam 😀 😀

vini aspon, ze si mozes oddychnut, ked svokra vezme maleho. 😉

kde sa flakate??

nikollette
8. dec 2009

Ahojky...
no malý zaspal okolo 2Otej ale o 23 sa zobudil a boli sme hore cca do 3tej 😝 🙄
teraz mi tu zaspinkáva znova...
chorý sme obaja 🙄

zuzi to je zlaté 🙂 😉

mne volal pred chvilou mm, že má pre mna prekvapko ked dojde domov, tak som z neho vytahla že je to nike súprava a ja som ho ešte zjeb...a, že to nechcem, že ja chcem adidas. že to ani nosiť domov nemusí.
a teraz mi je to lúto 😔

vinifera
8. dec 2009

Nikoleta ty si koza!
Aspoň mu sprav dobý orálny sex na udobrenie.....!!! 😀 😀 😀

nikollette
8. dec 2009

Ja viem, viem.. ale ked ja chcem adidasku. Tak načo kupuje nike 🙄
ale teraz mi hi je lúto...

Naco, on bude udobrený aj bez toho. Keby sa urážal ja sa urazím viac a to by bola tichá domácnosť, tak radšek bude v pohode. Ale veru ja by som sa urazila, keby mi on také niečo povedal.

nikollette
8. dec 2009

Vidím tu Sophie 🙂
no nie tu, ale otvorila new album, takze je online 😉
ako sa mate sophie?

cestovatelkaandrea
8. dec 2009

Sophie je tu kazdy den ale pise do inej temy 😉
Baby poriadne sa vyzdravte, nech ste zdrave na vianoce 🙂
Mukky mozno tu budem opat v noci. Este uvidim. Musim zacat aj ja piect 😀 😀 😀

nikollette
8. dec 2009

Andy dík za postreh 😉

zuzka1.
8. dec 2009

Andy v noci??

NIki po riti by si si zasluzila, aspon sa mu ospravedln, ze si to tak nemyslela, len asi zabudol, ze mas rada adidas, 😖

My sme cely den doma, ma poraza, ale maly ok zatial, spal 2 hodky na obed, ja s nim, teraz sme sa do umoru hrali a laduje keksiky,tak mam cas chvilu 😀

cestovatelkaandrea
8. dec 2009

Noc je krasny cas, ked mozem v klude robit veci co cez den nestiham, lebo som v praci. Denne mi staci spavat iba 5-6 hodin, takze mozem ponocovat.

Ja by som Niki za trest kupila supravu u cinana ale to som ja 😀

vinifera
8. dec 2009

No tak Sophie na nás kašle 😖 a to sme sa vždy na ňu tak veľmi tešili ☹
Som celkom solídne KO. Netuším ako pôjdem večer ku svokre odkojiť. ... Mama pečie vianočné koláče. A ja tu chodím ako taký lazár po dome. Lebo čím viac ležím tým viac mi je zle 😒

zuzka1.
8. dec 2009

Vini ty lez 😠 kurnik, nevyspis sa, ked je maly doma, ani ked je prec. podme podme... 😀

Andy to je aky dobry tresk, niki mala by si to dat mm precitat 😀 😀

Andy sak ty aj do roboty chodis, este aj vypekat v noci??? 😅 by som bola ko, ale zas eje pravda, ze ludia, ktori makaju cely den, maju viac energie ako ludia co mavaju pololenive obcas lenive dni.
Ja to vidim na sebe, ked porobim vsetko za jeden den, este aj vecer by som nieco robila a inokedy sa mi nechce ani prevalit na druhy bok 😀

krpito
8. dec 2009

ahojte, o šiestej večera tak využívam internet aby som Vás pozdravila 🙂 počasie síce na h...o ale inak dobre, relax, kto nevie o čom hovorím, vysvetlím 🙂

vinifera
8. dec 2009

Zuzka asi by ma muselo niečo v posteli privaliť. 😀 No ale môj chlap sa velice chystá s kamarátom chlastať lebo sa mu narodila dcéra (5te dieťa so 4 tou ženou - typický čech....) Ale tak zasa mi teraz robia ten satelit. Tak idem do vane. Pôjdem večer odkojiť ku svokre. A zvaliím sa na svoj obrovský gauč zapnem našu novú telku a budem konečne kukať stanice a nie zrno 🙂
Pekne som si to vymyslela. Ešte keby sa mi chcelo.
Niki tebe som súpravu pozerala aj v UK - ale momentálne nie je nič také na sklade 😒

zuzka1.
8. dec 2009

Kato plachticka dosla vcera-

Dadi kedy idete dom??chybas tu 😉 ale relaxuj, predpriprava na sviatky 😉

No plan mas dobry, len ci ho dodrzis 😀 😀

vinifera
8. dec 2009

Zuzka hlásim, že plán je splnený. 😎
Ešte som si aj od svokry doniesla koláčiky. Mňam🙂 Tak som si horko ťažko zapla telku. To s tým satelitom je čistá katastrofa. Šak ma drahý navigoval po telefone a už teraz si nepamatám aký bol postup 😔

nikollette
8. dec 2009

dnes mi malý papal iba jeden jogurt, a 3-4 lyžičky zeleninovej polievky ☹
som z toho jeho jedenia zúfalá ☹

vini milé že na mna myslíš 🙂

zuzka1.
8. dec 2009

niki je chorucky to je ok, mne sa maly koencne dne snajeodl ako sa patri po vyse 3 tyzdnoch, aspon, ze enschudol, ale vysli nam 2 ocne, teplota nebola, ale mrzuty bol strasne.

vini lepsie??niki?

nikollette
8. dec 2009

Zuzi, dík za ukludnenie. Ja viem, len sa mi to zdá málo kolko papká.
Ja som celkom ok, až na sopel, 😝

Kolko už má Samko zubkov?