Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
11. dec 2009

vini aj moja segra chodi k detskej lekarke a uz ma 25 a dcerku 😀

zuzka1.
11. dec 2009

dobre ranko,

mukky teda ja si neviem predstavit mojho satana, ze by sa hral v postielke. mame to tu tak, ze viem, kde co hrozi, poodstranovali sme vsetko mozne aj nemozne a v podstate maly stale leita z izby do izby a hra sa. raz v obyvke, tam najcastejsie, pocuva pesnicky to musi byt a doese si hracky alebo kos s hrackami a ide to, ma tu aj odrazadlo aj auto take nafukovacies loptickami. Ale hrava saaj na chodbe, tam ma domcek scooby doo a v nom hracky takze aj tam. on v podstate vsade, kde idem ja, premiestnuje sa. aj v kupelni sa hrava, ked sa idem sprchovat 😀 hadze mi co najde do vane 😀

mukky
11. dec 2009

ja som vecer zalahla s malym o 20 tej a vstala asi o 22.15 a rano sla spat tesne pred 4.3o ked mm vstava 😀 a spala som hodinku a pol asi ani zaspat som nevedela ale super mi je mam nejak vela energie,asi to takto budem praktizovat 😀 a nevidela som ordinaciu ale my to nejak ani nevadi take divne su casti poslednu dobu a nemam rada labudu od kedy zabil tu zenu a zachoval sa ako sa zachoval k pozostalym 🙄

zuzka1.
11. dec 2009

Jaaaj a vini, daj vediet ci splnil.

Inak aj Samkov detsky to tak ma, ze tam mozes ostat aj ked dokoncis strednu.My sme tam vsetci surodenci chodili, aj segry s deckami k nemu chodia.
Ja som odisla , ked som mala po skole, lebo bol uchylny uz 😀 😀 😀 😀

mukky
11. dec 2009

zuz ahoj,no ja mam tak rieseny byt ze na neho nevidim napr z kuchyne,..kazda izba je samostatne....a kedze on beha a nevie sediet a sa hrat,je to nebezpecne ked ho necham bez dozoru takze bud sme spolu alebo ked nieco robim je v prenosnej postielke ale tiez tam nevydrzi nejak dlho...tak asi 20 az 30 minut ale aj to ma tesi ked potrebujem si dat sprchu rychlo ..
a ked mam robotu v spalni tam nemoze byt ,mame tak hrany postele,komodu,nocne stoliky s hranami a v postielke na spanie sa nechce hrat ale stoji alebo beha a par krat si uz narazil v nej pusu alebo hlavku..

vinifera
11. dec 2009

Mukky veď si to tak neber s tými svokrovcami. Sú aj horšie veci. Deti v Sudáne nemajú čo papať. A ty nechceš svojmu čokoládu dovoliť 😀

Zuzka no kým ti do vane nehádže fén alebo kulmu čo je v zásuvke zapojená tak je to vpohode.

Snažím sa to tu upratať ale mám dojem, že sa len krútim dokola☹

mukky
11. dec 2009

musi sa naucit nebehat,nelietat,ale neviem ci to bude mozne 😀

mukky
11. dec 2009

ok baby,kavu mam dopitu,idem si porobit a s drobcom von,nakuknem ked zaspi na obed,majte sa..

zuzka1.
11. dec 2009

Mukky my to tu mame velke, byvame so svokrovcami, mame svoj vrch aj vchod aj vsetko, v podstate len dvor spolocny, ale vychadzame dobre mozem povedat, takze varim pre vsetkych, ked stiham upratujem aj svokre, zahradu robim ja, edze oni chodia vsetci do prace a tak. nemozu sa stazovat na nevestu 😀

vini nehadze, ja to nemavam fen ani zehlicku vytiahnutu, ale ulozenu v skrinkach 😀 chvalabohu, ale hadze mi tam naprikad laky na nechty, tampony cistiace a podobne 😠

mukky
11. dec 2009

drobec uz spí,idem sa rychlo najesť...kde ste?

krpito
11. dec 2009

ahojte, hlásim príchod 🙂

smailinka
11. dec 2009

ja takisto hlásim príchod 😀

dnes zabiják deň, ráno som bola v škole, štatistiku som mala, ešte by sa mi zišiel jeden rok, aby som jej pochopila...slepá som jak patrón, prednášky máme vo veľkých sálach trošku pod úrovňou zeme, neóny jak na ulici, všetci máme oči červené ako angorák...proste hrôza.... 😠

mukky, k tým jedlám, keď je malý kojený a mne sa nedá odsať mliečko, mám mu kúpiť dáke umelé do papania?lebo všetky recepty len také nachádzam....

a filé aké????ten pangasius som čítala, že keď ho neješ každý deň, tak pohoda...

nikollette
11. dec 2009

Ahojte. My sme vstali pred pár minutami. Prebalili sme, napapli, a malý sa hrajká zatial.

Toto bola asi najhoršia noc 🙄
Malý zaspal okolo 20tej. Ked sme si uz isli s mojim zalahnut ze ideme spať, okolo pol jednej v noci, malý sa samozrjeme začal budiť, a nie a nie ho uspať 😒 hladkala som ho, buchala po riťke tak jemne, spievala mu, ale on nevedel zaspať. Do cc 5tej rána!!!!!!!! 😠 🙄 potom nejak zaspal od unavy. A spali sme skoro do teraz.
Ale nevystrajal v noci, len ležal na mieste a pozeral do steny, či na mna.. len nevedel zaspať.
už som mala riadne nervy, ked si vravím že idem kuk na hodiny, a som myslela že bude tak cca 2 v noci, ale prd, ráno 5hodín 😝

vinifera
11. dec 2009

Hehe ako u nás každú noc. Akurtá, že môj malý sa zobudí o 8 mej ráno a vy o 3 tej poobede...
Asi pôjdeme von. Len je tam nafigu počasie. Tak to ešte prehodnotím. Predsa len mám ešte angínu. Tatiko má chytené priedušky a spí. Pssst až ho nezobudíme 😉

vinifera
11. dec 2009

Niki ja mám dojem, že tvoj malý si začína otáčať den s nocou 😕

nikollette
11. dec 2009

Vini každú noc, asi by ma prekotilo. 🙄

nikollette
11. dec 2009

Ale on inokedy spí v noci. Len táto noc bola takáto 😒

nikollette
11. dec 2009

On je okolo 2Otej už úplne unavený a ide spať. dokonca zapí aj sám.

nikollette
11. dec 2009

Boze teraz mi pise tá pani co od nej objednávam kočík, ze sa pomýlila a že v ciernej nemajú 😠
mozem objednávať od inakial. Alebo pojdem kupiť do Ba osobne ked nájdem.

smailinka
11. dec 2009

niki, ja som zatiaľ všade našla, že je už vypredaný v čiernej...aspoň tak zbežne čo som videla...ale v BA ho určite zoženieš, keď ho majú aj u nás v Žiari....

nikollette
11. dec 2009

No ved že vraj vsade v ciernej vypredaný. Skusim ho zohnat do vianoc. To je najvychytenejšia farba asi 😒

Inak Zuzi, vy máte nánožník kde je v strede zips? Alebo bez zipsu? Lebo minulorocna kolekcia je tusim bez zipsu na nánožníku. A tohotoročná ma zips.

smailinka
11. dec 2009

no pred Vianocami je hádam vypredané všetko v akejkoľvek farbe ☹

nikollette
11. dec 2009

V iných farbách ho majú. 😒

smailinka
11. dec 2009

no tak to je smola 😒

mukky
11. dec 2009

ahojte baby,som tu na skok a hned aj odchadzam..
zuzi a aky si kupila vlastne kocik daj link a niki ty chces kupit taky isty?&tak hod link ty 😀 My mame 2 kociare a dalsie nekupujem,ale mm sesternica mala hadam 8 ak nie uz viac 😀 ,stale kupuje a predava 😀 ,ale co viem je vela takych maniačok 😀 ,no zlata je ale,normalna ináč,len kazdy ma nejake manie 😀
smaili no vy mliecko um iste nie ked kojíte,ani kravske nie,ani acidko...az po roku,takze nejaky receptik kde netreba mlieko si musis najst...

mukky
11. dec 2009

smaili tieto recepty som pisala ze si upravte podla seba,Vam by som este rybku neodporucala,az po 12 mesiacoch

smailinka
11. dec 2009

a jogurty kedy? ako nie, že by som sa ponáhľala, len sa pýtam...

inak, svokor kúpil malému teľacinku, ako dlho to mám variť? v živote som teľacinu nerobila.... 😕

nikollette
11. dec 2009

Muuky, ja som ten kočík vybrala a Zuzka podla mna kúpila. Na moje odporúčanie 😉
Je to babypoint mark 4. zuzka má červený, my chceme čierny 😉

nikollette
11. dec 2009

No malý zaspal. Kde ste, kto...

zuzka1.
11. dec 2009

ahojte, my sme boli cely den u nasich

aj zajtra, idem do ksoly a potom k nasim upratovat s maminou, kezde maju byt hore nohami, mm dokoncil kuchynu aj pult barovy co im robil tak sa vytesuju.

NIki my mame zips v strede. Tak je teda asi ta nova kolekcia. a kupovala si to u tej co ja??to je inak klasika predajna v TT, nemaju???to im posielaju z nejakeho centralneho skladu na predajnu, preto sme cakali 5 dni.

Inak ozaj niki, vini ma pravdu, moze si to menit, aj ked zaspi, to ma akoze ako popoludnajsi spanok v podstate. Alebo to prejde. uz je zdravucky??