Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
29. apr 2010

ale ja nemam pevnu volu , uz som zbastila 2x kinder maxi king. no ale to je marian na vine bo kupuje a co sa to ma pokazit?

zuziiiicek17
29. apr 2010

Ja tiez si tak hovorim ,este dnes toto zjem ,aby ma to nelakalo zajtra 😀 😀 😀

lenka_66
29. apr 2010

mukky , kup jej vesiak urcite na nom sklada veci . aspon ja hej 😀

lenka_66
29. apr 2010

no ja by som mala ist jedine k dr.birchemajerovi (pisem ako sa vyslovuje) tam kde bol fantozzi 😀 .ine mi nepomoze

mukky
29. apr 2010

leni akurat na tom kociku jue blbe to,že to madlo sa nedá dať dole a vyprať..som ho suchala len ale nie je pekne take ako ked som vyprala potah...ale ak nemusis neper,ja som ho teraz viac ako po roku dala do pracky,pred tým len ručne som ho cistila a trosku sa mi latka natiahla ked maly lezi vzadu,ale len trosku
inak je to super kocik

lenka_66
29. apr 2010

no a s ceskym dabingom 😀 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=vsQjAh8bFvg
mukky
29. apr 2010

komu mam kupit vesiak? 😕
ja zase mam pevnu volu teda o to nejde..prestala som fajcit po 5 rokoch aj pit som prestala 😀 teda vylucila som aj alkohol uplne tak som to chcela napisat 😀 takze viem si povedat nie...jedak nie som nejaky velky,sice som gurman mam rada dobre a kvalitne jedlo aj nekvalitne 😀 áko hamburger niekde zo stanku 😀
ja len od porodu tie sladkosti a vecer ked uz je pohoda a klud..ked som na nete a relaxujem 😠 cez den sladke ani nemusim

sunny_face
29. apr 2010

Ahojte žienky, prave sme prisli z prechadzky a dobru temu ste si vybrali,ked sa hovori o sladkom, tak sa musim pridať.Ja som sa stala zavislacka na sladkom.Snazim sa obmedzovat a vtedy ho davam bokom,ale vzdy to potom dobehnem za jeden den. Dnes sa ma jeden milý pán so psom spýtal ,či čakám druhé? No nezabili by ste ho!!! Ja som na tom ako zuziiicek 10kg naviac a ešte k tomu vypuknute bruško,ktoré da dole jednie trening-brušáky. Tie by som mohla robit aj doma,ale vzdy ked si lahnem na zem na mna skoci Lucia a mám na sebe 18kg zaťaž-ja nechcem byť kulturistka,tak vzdy vzdam a skončíme jašením.
A co sa týka pipika,chvalabohu že mám babu. Ked tak pocuvam mamičky z okolia,tak kazda jedna s tým má starosti.
Zatial cavky

mukky
29. apr 2010

ok baby,idem dopit tu fajnu studenu a odstatu uz kávu 😀 a ideme von..nech sa malý vybeha a mama s nim zaspi mi cez obed kludnejsie

lenka_66
29. apr 2010

mukky , myslela som ze necvici na nom(svokra) len veci prehadzuje .ja tam mam vecne sveter

mukky
29. apr 2010

aha 😀
tak papa,nakuknem ked malý zaspi

mukky
29. apr 2010

kde ste? 😀
malý prisiel taký unavený asi aj z toho tepla,ze sme sa napapali a uz zacal plakat som ho dala do postielky,dala mu vodicku a za 5 minut uz spinkal bez trucovania 😅
mna nejak zacala boliet hlava asi z toho slnka,je horuco a krasne,esteže aspon vetrík pofukoval..
akurat obedujem a pojdem si lahnut asi

zuziiiicek17
29. apr 2010

Ja ani neviem ako mam mojho bubaka obliekat .Davam mu body tricko a bundu ...je to vela ??vsetko s dlhym rukavom

vinifera
29. apr 2010

zuzicek dnes bol krpatý poobede vonku mal na sebe overal (nenosím teraz body a pančušky lebo je ťažko zohnať 100% bavlnené pančušky. Tak má overal.) A na tom tričko. Bol v pohode. Ani horko ani zima.

mukky
29. apr 2010

ahojky,
my sme spali 4 hodinky tak sme vybuvaní do ružova ako prasiatka 😎

nikollette
29. apr 2010

Ahojte..
nemám ešte dočítané nič.,... teraz sme došli home.. Sme boli na kontrole, že vraj je už Ok, iba dobrať lieky.. Ani hnis už nemal v hrdielku 😉
Celý den sme boli vonku... S kamoskou sme boli s krpcami... úplne celý den... na hodku sme boli doma iba naobedovať sa..
Ale pražilo slnko..

Zuzi no čo máš kerku? Fotky sú??? 🙂 🙂

Pridala som nejaké fotky z dneška 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎

Idem pomaly dočítať....

zuzka1.
29. apr 2010

ahojte,
Niki mam, poprosim mm nech ma pofoti, nakoneic sme to spravili tak, ze to akoby prepojil takze vyzera, ze mam vlastne len 4. 3 velke, jednu malu.

nikollette
29. apr 2010

Ok nech pofotí, a pridaj... Už som zvedavá... Som na teba dnes myslela.. bolelo?

nikollette
29. apr 2010

Wom, prečo nemôžeš z malého obočia 😀 😀 😀 😀 😀 😅

nikollette
29. apr 2010

Ja jem včerajší segedín... Som ho urobila veľmi veľa.. ale dnes je ešte lepší 🙂

nikollette
29. apr 2010

A vy zase kde ste všetky? Ja som total zmorená... celý den vonku na tom slnku... ma páli tvár 😒
A som max unavená... 😔

vinifera
29. apr 2010

http://deti.bazos.sk/inzerat/3689203/Super-koci...
Som sama sebe povedala že ďalší kočík už nebude - no ale asi som sa zaľúbila ...

Nika som kukala album🙂 Malého mi v meste poobede uniesli svokrovci. Tak šučím doma sama. No ale konečne som poumývala podlahy. Tralalá máme upratané všetky môžte prísť na návštevu 😉

nikollette
29. apr 2010

Vini dnes sme ho obdivovali v meste...
Ked som kupovala nas, váhala som medzi tým a naším.. No nakoniec zvíťazil náš, nakolko má aspon nejaký nak. košík, nánožník, a halvne že sa dá polohovať.. Keže mne malý velmi casto spáva v kočíku a rátam že aj bude...
Henten by bol pre nás neprakticky... to je tak do NC skor ako na von... A je hlavne pre vacsie deti, kede je bez madla a bez opierky... Takže jedine okolo 2,či 2,5roka by bol pre nás aktuálny...

Ale je pekný 😉

vinifera
29. apr 2010

http://www.hrajko.sk/golfovy-kocik-quinny-zapp-...

No ale kedže peniaze nenapršali ani v období daždov môžem si tu len slintať na noteboook ....

womenne
29. apr 2010

niki lebo ho ma nadherne klenute 😵 😵

vinifera
29. apr 2010

No táto predávajúca má k nemu aj nákupný košík. Slnečník bude asi kompatibilný s tým čo mám na quinny speedy. A aj madlo mám na quinny speedy ale mám ho zhodené - mne tam proste zavadzia. A košík sa dá dokúpiť aj ako originál.

nikollette
29. apr 2010

mne hlavne prekáža to že nie je polohovateľný 😒
kedže moj v kočíku vždy spinká...

wom, aha 😉

nikollette
29. apr 2010

Mne furt blbne comp... No nie blne, ale treba tam nainnštalovať nejaké drivery, a pod...
A grafiku mám na figu...
Takže dnes mozno zobere chalan moj comp znova porobiť...
Takže ak by som sa neukázala, som zase imobilná 😝

nikollette
29. apr 2010

Ja sa tu asi poskladám... Tak by som spala... No nedá sa...
MP cvičí.. a malý je hore...a dnes spal už 2x, takže teraz už nebude pred nočným spánkom ešte...

och... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😔