Erekcia u bábätka?

ivka144
31. júl 2008

Ahojte, no hladala som, ale nenasla, aj ked som ocakavala, ze taka tema tu uz iste bola.
Neviete nieco o erekcii u malych chlapcekov, napr. do roka?
Malemu sa to niekedy stane, curacik sa mu dost zvacsi a normalne ma erekciu a to mu vtedy ani plienku nezapnem. A mam take podozrenie, ze ho to akoby aj boli, alebo co.
Dufam, ze sa nepytam dajaku hlupost - akoze uplne nevzdelana mamicka, ale tak som o tom este nepocula a neviem, ci to vsetko ok. D.

arabeska
31. júl 2008

je to uplne normalne 🙂

ivka144
autor
31. júl 2008

Aha🙂 a to mam len cakat, kedy ho to prejde a tak dat plienku? A nevies, Arabeska, ze ci ho to fakt moze trochu boliet, alebo mu inak byt neprijemne, ked sa mi zda, ze prave vtedy aj viac place...?

arabeska
31. júl 2008

boliet by ho to nemalo,ale ked ma plienku tak ho to moze tlacit a to mu moze byt neprijemne ale inak by to malo byt v uplnom poriadku,ak ti vtedy viac place tak ho nexaj bez plienky kym mu to neprejde a potom mu daj plienku .

titkovamiriam
31. júl 2008

😀 urcite to neboli lebo ako sa mu zvacsi tak sa mu aj zmensi 😀 ,tak sa neboj a je to uplne normalne,pockat ked bude vacsi a bude behat bez plienok 😀

ivka144
autor
31. júl 2008

fakt? 🙂 No dobre, vdaka.
A to ako casto je vporiadku?
No jasne, ze sa zvacsi a zmensi, to samotne by mi nenapadlo, ze by ho bolelo, len preto som sa pytala, lebo sami zda, ze vtedy dost place. Ale budem sledovat a ak mi ten pocit ostane, mozno zajdeme k mudr - ci nahodou tam nema nejaky problem, pre ktory by ho to bolelo...

titkovamiriam
31. júl 2008

ako casto?asi ako sa mu chce 😀 -ty moji lapaji ale pri tom nikdy neplakali,a tvoj maly to nemaval aj skor,ja co si pamatam tak sa im to stavalo od mala a ked si nanho dociahli tak stale.

ivka144
autor
31. júl 2008

maval to aj predtym, ale teraz o dost viac a najma kvoli tomu plackaniu sa zaujimam... Skor by sa mi zdalo, ze mu pri tom bude prijemne🙂 Inak to hej, vo vani skoro ine nerobi, len kontroluje, ale uz ma novu zabavu - mydlo.

beboo
31. júl 2008

aj moj maly mava erekciu - vzdy nadranom ked ho prebalujem ale ked ho chvilu necham odbaleneho tak to prejde 🙂 ma to uz velmi dlho od nejakeho 3.mesiaca a zozaciatku som bola dost prekvapena ze tak skoro 😀
ale cez den som to unho este nikdy nevidela.

denisocka
31. júl 2008

😅 ješkove zraky,aj toto existuje 😅 u takych babetiek? no musim viac sledovať 😅 (ja som si jedine všimla ,že 2x pri preťahovani pinda sa mu zväčšil 😀 -aj napriek tomu,mže dodnes som nič nikdy neopretiahla )

certica
31. júl 2008

tak ranna erekcia je bezna vec nielen u dospelych, ale aj u deti. u mojho krpca som to zaregistrovala zhruba v 2.mesiaci

wali
31. júl 2008

ja som si to 1x vsimla niekedy okolo tretieho mesiaca. odvtedy je to normalka. pockam, kym to neprejde a az potom supnem plienku. ale boliet by to nemalo, tak ivka, ak by sa ti stale nieco nezdalo, radsej sa opytat dr.

sasenka
31. júl 2008

naš máva po ránu ... ako tatinko 😀 😀 😀 😝

marorlinko
31. júl 2008

to je normalne, pamatam sa u mojho po 1x, vyzeralo to dost vtipne u takeho maleho babatka,ale vzdy som pockala a dala mu plienku, vacsinou mava to,ked ma plnu plienku a dam ju dole, maly sa tesi,ze co to je, a smeje sa.
erekcia podporuje lepsi obeh krvi, ved aj oni raz budu chlapi.
takze sa neboj, neboli ho to, moj nikdy neplakal,prave naopak.

katka.m
31. júl 2008

No, aj môj starší to mával a neskôr som ho párkrát pristihla pri detskej onanii. S mužom sme sa smiali, že "preťahuje" plyšáky, lebo si pri tom napchal do gatí aj 4. Nevšímali sme si to a postupne to prešlo.

womenne
31. júl 2008

Aj moji to maju,niekedy ked ich kupem tak sa snim hraju a on sa postavi(ked odbehnem tak to robia inač im to nedovoli)som sa pytala sestričky a ona povedala že to je uplne normalne že dieta objavuje samehp seba,je to preneho zaujimave.A aspon vieme že sa im postavi 😀 😀 😀

zuka
31. júl 2008

Nas maly mava erekciu uplne od narodenia 😉 a tiez som o tom hladala informacie. Bola som prekvapena, ze na slovenskych a ceskych strankach o tejto teme nenajdete NIC. Tak som hladala v anglictine a nasla som toho kopu. Je to absolutne normalne a bezne. 😀

luciar79
31. júl 2008

Môj malý zatiaľ erekciu nemal. keď ho umývam tak sa mu niekedy zväčší a blažene sa u toho tvári ale ešte mu nestál.....ja sa na to teším aspoň budem vedieť že mu to funguje ako má.A čítala som že erekcie napomáhajú oddelovaniu predkožky od žaludu a nemusí sa nič preťahovať. Tak čakám 😀

grmitko
31. júl 2008

joj keby ste videli nasich, teraz chodia bez plienky a hraju sa s nim a hned im stoji, tak z toho maju strasnu zabavu a rehocu sa na tom, a mali to aj mensi to viem urcite, ale teraz castejsie, lebo je to ich nejlepsia hracka 🙂

katullka
31. júl 2008

grmi, to sa bude Paulinka cudovat, ked sa Samko zacne hrat s tym "cudom" a tesit sa z toho 😀 😀 aj ona bude chciet mat take 😀

sluniiicko
31. júl 2008

moj drobcek ma 4mesiace a nic som taje nespozorovala... aj ked tatino malemu pretahuje pri kazdom kupani...
znama mali s pindikom problem - mali infekciu,ci baktera ci nieco take...,
tak ivi ak mas pocit ze ti pri tom viac place, radsej chod k mudr a stoj si za svojim

kisska
3. aug 2008

ivka - aj u nas to mame skoro denne, ale tiez bez placu. Drahy teraz hovori, ci nemoze plakat kvoli predkozke. Uz je maly dost velky, a ak ste doteraz nestahovali predkozku mohol by to byt problem... Skus sa spytat doktorky, ona ho skontroluje a povie ti co a ako... HLavne to prosim neskusaj stiahnut teraz a naraz, viac mu tym mozes ublizit.

iculka
10. mar 2013

No,ja som sa tiez nedavno cudovala,ale nie preto,ze sa mu postavil,ale preto,ze tiez sa rozplakal.Tak som sa poradila s odbornikomn sebezvanym,nasim milovanym tatinkom a ten nam zahadu rozlustil hned. skus ho len uvolnit z plienky, pockaj kym sa mu ukludni a uvidis, ci sa vzapati nevycika! S takou ''bakulou'' sa vraj neda cikat, tak to moze byt to, co ho v tom momente trapi, chcelby cikat a neda sa. No a vo vani, mama stahuje a tatino potom dava naspat ked mlady stoji ako vojak, tato ma v tom prax. 😀

shehzade_91
10. mar 2013

@ivka144 ahoj🙂.. Tak ja si tiez nyslim ze to je ok.. A ked ti placka tak asi mu ya plienocka zavadzia ako ti uz baby radili ked budes mat taky pocit ze sa deje prave to tak ho nechaj bez plienocky.. My ked sme boli s malim u urologa koli obriezke tak od neho som 1x pocula ze aj bAbetka mavaju erekciu a dost som z tohho bola prekvapena ale este som ho pri tom nepristihla 😀 😀 .. Ale ak by si sa mala koli tomu trapit tak ked budete mat najblizsiu preventivku tak sa na to opytaj.. A k tomu stahovaniu: urolog nam povedal se NIKDY nestahovat pocas kupania a do 1.roku nestahovat uplne len trosku nech mu vydno hlavicku 😉 lebo ze pocas kupania sa mu tam dostane najviac infekcii ze bud po kupani alebo hocikedy pocas dna.. Tak prajem vela stastia papa

janulicok
8. aug 2013

náš má 3 týždne a 4 dni a dnes som čumela ako puk, keď sa mu zrazu pri prebaľovaní, keď si tak spokojne ležal a vetrala sa mu riťka, zrazu poriadne zväčšil a postavil 😀
až som sa zľakla a hneď som o tom niečo hľadala, ale našla som len túto diskusiu...to som teda netušila, že u tak malého bábätka sa toto deje 🙂

milan_32
8. mar 2015

U bábetiek to je normálna vec 🙂)) je to nekontrolovatelné, ako u n iektorých dospelých sem tam 🙂 článok skôr pre mužov s inými problémami ale na začiatku je vysvetlené ako to prebieha a majú to na starosti nervy, teda nervový systém. Bábätka sa len ,,učia,, fungovať 🙂
http://www.stoporenie.sk/slaba-erekcia/

lilien1914
1. aug 2015

mame 11mesiacov a 2 tyzdne a ja som si to vsimla dnes prvykrat, odbalila som ho, otocila som sa pre cistu plienku a co vidim, maleho pipik stoji, cely prekrveny a ked som mu ho chytila tak bol uplne tvrdy, preboha ja som take nieco este v zivote nevidela u takeho maleho babatka 😀 bolo to srandovne, bezala som po manzela a ten iba skonstatoval,ze ten bude mat poriadny nastroj 😀 bol uplne kludny a ja vyvedena z miery nacisto 😀