Hudba a bábätká. Pomáha to?

klaymanova
27. mar 2008

zabera hudba aj na vase deti? na moje veeeeeeeeeeeeeelmi a to ma tesi

martinaema
27. mar 2008

ako zaberá? ukľudňuje? Lebo mne sa začne malá natriasať a točiť - je jedno aký žáner hrajú 😀

riusik
27. mar 2008

ahojte, aj my sme milovnici hudby 😀 a mam pocit, ze najviac zaberaju gitarove vecicky 😅

riusik
27. mar 2008

jaaaj, som v babatkach, ale je to u nas od narodenia...

klaymanova
autor
27. mar 2008

moja je naucena na pinkfloid qveen 😀 lebo na tom frci nas tatko

andy75
27. mar 2008

maartinaema-presne tak aj u nas,ruku da hore a mava s nou,smeje sa pritom, zabava velka 😀

zuzka99
27. mar 2008

nas malý ma len 3 mesiace a už si robime každé ráno diskotéku na detské pesničky od M. Podhradskej a Čanaky, malý to velmi vníma, víska od radosti a vidím na nom že aj počuva. najradšej ma ťuky ťuky ťukalo a kukulienka

klaymanova
autor
27. mar 2008

Naša zlatá princezná zaspáva pri tom, ale vie si aj zatancovať, hlavne pri Confortably Numb od pink floyd 😀

andy75
27. mar 2008

zuzka99 🙂
u nas frci Podhradska, Canaky 5 spolu s poskakovanim na fitlopte,to je radosti 🙂

katka76
28. mar 2008

tak hudba je uplne super, je jedno aky zaner, hlavne ze sa spieva. my chodime dokonca aj na hudobnu, tzv. hudobna skola yamaha, je to pre deti od 4mesiacov. no a mala piska, trepe rukami - nohami a tesi sa

trixi
28. mar 2008

katka, a kde je taka hudobna skola? Ja by som tiez chcela s malym na nieco take chodit.

katka76
28. mar 2008

trixi, poriadaju to materske centra, treba sa ti informovat tam.

froschka
28. mar 2008

ahojte

moje tancuju na vsetko xi teda sa mykaju a kopuskaju a hadzu rucickami 🙂 😀 😵

smisela
28. mar 2008

Ahojte,moja hudbu nejako extra neregistruje,zato ma rada ked jej spievam,zacne tlieskat rucickami,usmieva sa jedna radost 🙂 ,zvykla som jej spievat,este ked bola v brusku 🙂 a smeje sa,ked s nou tancujem na rukach 🙂

zuzka99
28. mar 2008

andy75 - my máme 6CD, ale najviac sa nám páči 1, ja to počuvam aj ked malý už nechce alebo spinká - choroba z materstva, človek fakt dementnie. fit loptu mam v plane kupit čim skor, len sa bojim že ak mu to raz ukažem budem musiet najbližších 5 rokov na nej skakat nonstop

katty137
28. mar 2008

Naša princezná počúva nemecké detské pesničky... Sú oveľa rytmickejšie a maminka ich spieva spolu s cd a Leoni len počúva, smejká sa a postupne začne rozhadzovať ručičkami a kope ako o život 😀 😀 😀 Má 4 mesiace, ale talent po oboch rodičoch 😉 Mamina tanečnica a tatino dj 😉 😀 😀 😀

emjee
18. dec 2008

tina_ • 2d • Včera o 22:31
Ahojte, chcem sa opýtať: či a akú hudbu púšťate svojim detičkám? Môžete aj konkrétne uviesť.
Ja som dostala napr. od kamošky CD Mozart for mother and baby a teraz som zohnala aj 4 cd Lovely Baby, je to veľmi milé, dobre sa to počúva,
ale dajte ešte nejaké tipy, lebo nechcem stále dookola točiť to isté...

stvura • 1d • Dnes o 06:36
Mi pocuvame Majku Podhradsku a Risa Canakyho s maminou ked sa hrame, ale na uspanie hocico melodicke. Ked bol malicky mal najradsej Coldplay.

zade
12. nov 2010

My pocuvame CD z Hudobnej skoly Yamaha - aj pre babatka, aj pre vacsie deti. No nedavno sme si kupili v harackarni dracik CD Kolo kolo mlynske. Je SUPER! Naspievali ho deti a Magda Vyletelova, dokonca som nasla v letaku na Vianoce aj cilso 2. Je to dvojcedecko. Jedno je naspievane, druhe karaoke verzia. Urcite odporucam.

wladymyra
12. nov 2010

Ahojte dievcata, neviete mi prosim niekto odporucit nejake babatkovske nemecke pesnicky? snazime sa o bilingvalnu vychovu a myslim, ze uz je cas pustit nasej Julke aj cosi v nemcine. dakujem 🙂

krimhilda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petus20
28. máj 2012

Ahojko, nam hudba veeeelmi prospieva, moj malynký má 3 mesiace,, ale akonáhle pustím hudba hlasnejšie, je kludný, počúva, no kráaasa, momentálne fičíme na LA GIOIA 🙂

monirecs
18. júl 2012

čauky🙂môjho malého sme nejako naučili a zaspáva len pri hudbe 🙂 je mutojedno,ale najradsej ma Jemne melodie 🙂

iskricka55
11. nov 2014

V kazdom pripade na nich vplyva urcite pozitivne 😎

lilu74
16. jún 2016

moj maly miluje hudbu, akonahle ju pocuje hned zacne tancovat, krutit sa, tlieskat🙂 je to radost sa na neho pozerat🙂)