Ísť na svadbu s polročným dieťaťom?

lubkakrukova
21. jún 2011

aky mate nazor na to, ze by som chcela ist na svadbu velmi dobrej kamaratke a moja natalka bude mat vtedy len sest mesiacv? strasne by som chcela ist, ale svokra tvrdi ze nie...ma pravdu? vecer by som isla aj tak asi domov lebo ju nemam kde dat..... svokra sa boji ju mat na noc a inu moznost nemam

lauricka
21. jún 2011

Predpokladam, ze poobede niekedy je obrad a vecer chces ist domov, ako pises, tu chvilu snad vydrzi, ked jej pripravis stravu a vsetko...neviem, ako je zvyknuta jest, ci kojis....ale da sa to aj odstriekat a zamrazit....Ty musis vediet, co a ako. Svokra Ti ju odmieta povarovat alebo Ti zakazuje ist na svadbu? Lebo ak to druhe, tak to je trochu smiesne, ona nema co kecat do Tvojich rozhodnuti.

lenocka23
21. jún 2011

@lubkakrukova vela zalezi na malej, ako reaguje na "cudzich" ludi, ako ju uspavas, ako spava v noci... mozno by pomohlo, keby k vam svokra na skusku prisla prave v tom case, ked by si mala byt na svadbe.. aby videla ako fungujete... myslim ze tvojej malej menej "ublizi" jeden vecer bez teba, ako ked si nervozna a pod... ved aj my si niekedy potrebujeme oddychnut od deti, aj ked ich nesmierne milujeme... 😉

mirka285
21. jún 2011

a tebe riadi zivot svokra?urob ako ty chces a nie ako povie svokra,mas dost rokov nato,aby s tebou niekto manipuloval...

sasagaba
21. jún 2011

ja som bola na svadbe ked mal maly 2 mesiace... bolo to uplne v klude .. aj na zabave sme boli spal v kociari nic ho neprebudilo... uzili sme si to a nelutujeme...

kvetinka211
21. jún 2011

My sme boli na svadbe v 4 mesiacoch a v pohode sme vydrzali do polnoci 😉 .. ale kojim a mala som k dispozicii kludne miesto na kojenie a dalo sa vonku pekne kocikovat ked zacala hlasnesia hudba. Obrad a jedlo je uplne v pohode, ostatne zavisi od toho, ci sa budes mat kam schovat pred hlukom a dymom, ak nie, tak potom radsej utekat domov hned ako sa zacne realizovat dj ...

lenica81
21. jún 2011

ahoj... my sme boli na svadbe, ked mal maly 8 mesiacov, bola s nami svokra, pocas obradu bola s malym na prechadzke, a pocas oslavy pri nas, kym vydrzal... pocas jedla opat so svokrou a tak sa to menilo... v tom zariadeni bol aj detsky kutik, tak sme mu az tak nechybali... a ked som ho mala nakojit, tak som odbehla na izbu novomanzelov... 😉 isli sme domov okolo 7mej... takze zariadit sa to da rozne... takze skus navrhnut aj toto riesenie... je to na tebe...

lenocka23
21. jún 2011

@lubkakrukova ked citam dalsie prispevky od bab, tiez mi napadlo, ze ked nechce svokra povarovat, zober malu zo sebou... predtym samozrejme s nevestou dohodni nejake miestecko na kojenie, a vsetko co by ste mohli potrebovat.. 😉

koniarova
21. jún 2011

No neviem, ja som bola s tak malým synom na svadbe kamošky a priznám sa, bola to chyba. Nič som z tej svadby nemala. Malý bol nervózny z toľkého množstva ľudí, nemal svoj kľud a hudba je ako na každej svadbe dosť hlasná a mal z nej šoky. Nemohla som sa ani najesť poriadne, stále som ho len utišovala.Okolo siedmej sme našťastie už išli domov, ale aj celú noc sa mi budil, čo bol v strese z toho všetkého. Asi som ťa nepotešila,ale ja ti určite odporúčam, zariadiť si to varovaním u niekoho, komu dôveruješ.

lubkakrukova
autor
22. jún 2011

no baby moja svokra mi vyslovene nezakazuje, ale ze na co, co s toho budem mat, ze mala je este malicka, ze je to zbytocne sa tam trepat a tak.... ona mi ju nepovaruje,lebo sa boji jej placu... tak ked pojdeme tak ju vezmem so sebou, kojim ju takze s pripravou jedla nebude problem a normalne ked vecer kolo deviatej zaspinka tak spinka do rana do siestej.... uvidim co budem robit ...

martabalalajka
22. jún 2011

Ahoj. ja som bola na svadbe a Emma mala vtedy len 6 tyzdnov.Bola to nasa najblizsia rodina.Mala som tam obj. izbu,najprv som ju mala so sebou, potom som si zavolala kam. k nej. chodila som ju kojit. Je pravda, ze som z toho az tak vela nemala ale da sa to. Na druhej sme boli ked mala 8 tyzdnov a na tretej svadbe ked mala 3 mesiace a na stvrtej ked mala 5 mesiacov. stale som to riesila s izbou a na tu poslednu, sestra sa mi vydavala, tak to som ju mala do 8 vecera, potom som ju odniesla domov, tam mi ju strazila kamoska. ked tak mi brnkla a prisla som ju nakojit: 🙂
Tak ke to na tebe 😎