Je nejaké Miss bábätiek? Ako dostať dieťa na casting?

dulius
12. mar 2009

alebo su niekde castingy do reklam a podobne?
kde by som sa dostal k takym informaciam ...
nasa dcerka je neskutocna, vsetci nechapu aka je krasna ...

ja viem, ze sa vravi, ze vsetky deti su pekne .. ja viem, ze kazdy rodic si mysli, ze jeho dieta je najkrajsie ...

ale nasa Dianka to je nieco ine, je neskutocna a to nevravim len ja, ale aj vsetci ostatni, co ju videli .. vsade kde pride rozziari vsetkych, proste je neskutocna.

Ak by ste mali nejake info o tom, na co som sa pytal, napiste mi na: marek.dulius@gmail.com

tu nebudem.

pekny den ;)

eimiky
12. mar 2009

Nadik súhlasim foto žiadne, ale je je nadherná... 😎
Alishia súhlasím s tebou.Ja som o tých dievčatkach raz videla dokument a 2 z nich spáchali vo vyššom veku samovraždu, myslíte prečo asi? Boli tak zblbnuté svojimi mamičkami a tým čo sa okolo nich deje, veď to je otrasné.... 😠 ja by som to zákazala

aponchie
12. mar 2009

detska Miss?brr ve me to probouzi divne myslenky teda 😖 😝

alishia
12. mar 2009

eimiky: nojo ale co s tim udelas, nekdo ma v hlave proste slamu. a odnesou to deti, ktere by ve mohli byt v normalnim zivote v pohode. ja tohle nemam moc rada, nekde uplatnovat deti, prijde mi to jak obchodovani.

berenika39
12. mar 2009

tak ho nechte, pyšnýho tatku, je super, že se chce pochlubit....ale dětské miss mi taky přijdou ujetý....

berynka
12. mar 2009

pochlubit se chce, ale sem fotku nedá 😀

alishia
12. mar 2009

berenika: ja bych svyho manzu prerazila kdyby takhle nekde psal🙂))

berenika39
12. mar 2009

proč? prostě si myslí jako my všechny, že má nejhezčí mimčo pod sluncem. jen to řekl nahlas. může snad říct tady svůj názor i chlap????

paola.o1
12. mar 2009

a co by tam to babatko na tej miss akoze malo robit, alebo predvadzat? ved po svojich tam ani nedojde no a ani dalej si to neviem predstavit, ze co by predvadzalo... moj maly je tiez najkrajsi, najuzastnejsi na svete, ale stale prdi a ked sa napije tak blve, no staci ze na to musime my kukat ... 😀

alishia
12. mar 2009

protoze to zni blbe🙂 JE NESKUTECNE KRASNA....fotku sem neda a bude tady vychvalovat do nebes...tak to mi prijde teda divne. Jine reakce cekat nemohl.)

susik77
12. mar 2009

paola: 😀 😀 😀

susik77
12. mar 2009

inak fakt je pravda, ze kazdemu sa zda jeho dieta najkrajsie na svete 🙂 mne sa tiez zdala mala od narodenia a teraz ked sa pozeram na jej prve fotky tak vyzerala tak roztomile skaredo 😎 😀 myslim si, ze rastie do krasy 🙂

berenika39
12. mar 2009

podle čeho to zní blbě? on si to prostě myslí, to snad může...navrhuju ho vyštípat nebo rovnou zastřelit 😀 😀 .

alishia
12. mar 2009

berenika: at si mysli co chce, neda sem fotku a uz se tu ani neukaze jak sem pochopila z jeho vzkazu. hlavne ze tam ma svou fotku....je to divnééééé...

aponchie
12. mar 2009

jezisi me se nase mala taky zda krasna a vseci obdivuji jeji fotky cez IP a oci a ja nevim co jeste,ale v zivote bych ji nedala na zadne saskarny..moc dobre si pamatuju na vymenu manzelek kdysi jak tam malinkata holcicka stala pred zrcadlem a rikala,ze je tlusta a tamto a ono a nemela ani 6let!!!!!!!!!neee vymena ta pani na hlidani deti vlastne to byla to bylo desne teda a ja jsem extremne zaujata pac v rodine mame uchylaka takze proto ikdyz ne kazdej musi bejt stejne mi to prijde u deti velmi neprirozene a jak nekdo rekl obchodovani

berenika39
12. mar 2009

jj, taky mi přijde divný, z těch dětí můžou vyrůst jedině barbíny a kenové, anorektici atd.....

eimiky
12. mar 2009

Dúfam, že si to ocinko aspon prečíta, keď už nejako stíchol...No možno už je niekde na castingu 😉

dnada
12. mar 2009

norik - jj přesně, jééé vy máte ale krásnou holčičku 😀 😀 😀 a to teda doteď,hlavně když má čapku

jinak k tomu odkazu, holčičky to jsou nádherný jako panenky ,jen jejich maminky asi zapoměly,že ty holčičky jsou živé a maj dušičku 😨

cerstvamama
12. mar 2009

alishia
To jsou šílený fotky!!! Se pak ty rodiče nemůžou divit, když jim jejich holčičku zneužije nějakej úchylák. Nehledě na to co to udělá přímo s těma dětma 😝

bajunka
12. mar 2009

Taky mám nejkrásnější holčičku na světě 😀 😀 😀

sirinka
12. mar 2009

myslim ze duliusova dcerka tu zacina mat vaznu konkurenciu 😀

miah
12. mar 2009

ked som si precitala nadpis temy, idem kuk na fotku a nic 😠 😠
dufam, ze ju zakladatel temy coskoro prida, aby sme vsetci pochopili 😵 😵
a nas chlapcek je tiez najkrajsi na svete 😝

junovka
12. mar 2009

no, najprv ju asi musi Diulius najprv nastailovat 🙂 😉

junovka
12. mar 2009

ja mam svagrinu taku choru zenu, ma 9 rocneho syna, vyspevuje ho aky je kraaaaasny, ze ma neskutocne kolko frajeriek, ze aj k nim domov uz chodia tie jeho frajerky......proste hruuuuuuuza, ale zato nevidi, ako jej ten "krasavec" rastie pomaly a isto do sirky 😉

patricia1971
12. mar 2009

baby, ja mám 3 deti a tiež najkrajšie 😀 😀 😀 😀 uffffff, to je iné kafé......ale na miss???? 🙂 no asi sa tam všetky detičky stretnú,možno zakladateľ urobí nejakú súťaž.....sa tešíme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dudinka21
12. mar 2009

Podľa mňa je každé jedno dieťatko krásne a najkrajšie.. Už len tým aké sú jemné nevinné, neskazené.. Taká súťaž to je smiešne, veď to dieťatko tým len príde o detstvo- to je najkrajšia časť života.
Podľa mňa je doležité detičky vychovať tak, aby boli krásne aj vo vnútri a nie sa parádili, závideli si, že tá ma krajšie šaty, účes, to nepatrí deťom.. A tie fotky mám síce syna - pre mňa najkrajšieho na svete aj iný hovoria, že je zlatý.. ale až mráz po chrbte mi ide , keď vidím tie barbiny.... 😒

pavlina05
12. mar 2009

Každé dítko je nádherné!!!! 😵 Mláďata jsou přeci nejkrásnější!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

claudinka
13. mar 2009

a podla mna tatino uplne presne vedel, co pise 😀 😀 chcel naprudit nas maminy 😀

patricia1971
13. mar 2009

ale veď je to zlaté,ale strašne smiešne a vtipné.... 🙂 ale chcela by som aj tak vidieť tú malú nádhernicu nádhernú,akú má 😀

kate77
13. mar 2009

Jáj baby,ta ste mu chudákovi dali!!!!!Tiež hlásím,že mám doma misss-chi-chi-chi...teda pre mňa a našu rodinu rozhodne! 😎 ale mohol to pyšný tatko inak formulovat,ved zas na tom,že by sa niekde zúčastnil castingu do reklamy či ehm filmu...ved keby niekomu z nás tak dítko vybrali,tak neverím,že by hned každá povedala nie...určite by sme to zvážili....ale nevyhladávam to,tak nás nikam nevyberú 😀 😀 😀

roasha
13. mar 2009

dulius netaraj,moja mala je najkrajsia na svete.... 😉 😀 😵