• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je nejaké Miss bábätiek? Ako dostať dieťa na casting?

23. marca 2009 
Nadik súhlasim foto žiadne, ale je je nadherná... :sunglasses:
Alishia súhlasím s tebou.Ja som o tých dievčatkach raz videla dokument a 2 z nich spáchali vo vyššom veku samovraždu, myslíte prečo asi? Boli tak zblbnuté svojimi mamičkami a tým čo sa okolo nich deje, veď to je otrasné.... :angry: ja by som to zákazala
12. mar 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detska Miss?brr ve me to probouzi divne myslenky teda :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimiky: nojo ale co s tim udelas, nekdo ma v hlave proste slamu. a odnesou to deti, ktere by ve mohli byt v normalnim zivote v pohode. ja tohle nemam moc rada, nekde uplatnovat deti, prijde mi to jak obchodovani.
12. mar 2009 o 18:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ho nechte, pyšnýho tatku, je super, že se chce pochlubit....ale dětské miss mi taky přijdou ujetý....
12. mar 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pochlubit se chce, ale sem fotku nedá :grinning:
12. mar 2009 o 18:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berenika: ja bych svyho manzu prerazila kdyby takhle nekde psal:slight_smile:))
12. mar 2009 o 18:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proč? prostě si myslí jako my všechny, že má nejhezčí mimčo pod sluncem. jen to řekl nahlas. může snad říct tady svůj názor i chlap????
12. mar 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co by tam to babatko na tej miss akoze malo robit, alebo predvadzat? ved po svojich tam ani nedojde no a ani dalej si to neviem predstavit, ze co by predvadzalo... moj maly je tiez najkrajsi, najuzastnejsi na svete, ale stale prdi a ked sa napije tak blve, no staci ze na to musime my kukat ... :grinning:
12. mar 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
protoze to zni blbe:slight_smile: JE NESKUTECNE KRASNA....fotku sem neda a bude tady vychvalovat do nebes...tak to mi prijde teda divne. Jine reakce cekat nemohl.)
12. mar 2009 o 19:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paola: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak fakt je pravda, ze kazdemu sa zda jeho dieta najkrajsie na svete :slight_smile: mne sa tiez zdala mala od narodenia a teraz ked sa pozeram na jej prve fotky tak vyzerala tak roztomile skaredo :sunglasses: :grinning: myslim si, ze rastie do krasy :slight_smile:
12. mar 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podle čeho to zní blbě? on si to prostě myslí, to snad může...navrhuju ho vyštípat nebo rovnou zastřelit :grinning: :grinning: .
12. mar 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berenika: at si mysli co chce, neda sem fotku a uz se tu ani neukaze jak sem pochopila z jeho vzkazu. hlavne ze tam ma svou fotku....je to divnééééé...
12. mar 2009 o 19:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisi me se nase mala taky zda krasna a vseci obdivuji jeji fotky cez IP a oci a ja nevim co jeste,ale v zivote bych ji nedala na zadne saskarny..moc dobre si pamatuju na vymenu manzelek kdysi jak tam malinkata holcicka stala pred zrcadlem a rikala,ze je tlusta a tamto a ono a nemela ani 6let!!!!!!!!!neee vymena ta pani na hlidani deti vlastne to byla to bylo desne teda a ja jsem extremne zaujata pac v rodine mame uchylaka takze proto ikdyz ne kazdej musi bejt stejne mi to prijde u deti velmi neprirozene a jak nekdo rekl obchodovani
12. mar 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, taky mi přijde divný, z těch dětí můžou vyrůst jedině barbíny a kenové, anorektici atd.....
12. mar 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dúfam, že si to ocinko aspon prečíta, keď už nejako stíchol...No možno už je niekde na castingu :wink:
12. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik - jj přesně, jééé vy máte ale krásnou holčičku :grinning: :grinning: :grinning: a to teda doteď,hlavně když má čapku

jinak k tomu odkazu, holčičky to jsou nádherný jako panenky ,jen jejich maminky asi zapoměly,že ty holčičky jsou živé a maj dušičku :fearful:
12. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alishia
To jsou šílený fotky!!! Se pak ty rodiče nemůžou divit, když jim jejich holčičku zneužije nějakej úchylák. Nehledě na to co to udělá přímo s těma dětma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky mám nejkrásnější holčičku na světě :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 19:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze duliusova dcerka tu zacina mat vaznu konkurenciu :grinning:
12. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som si precitala nadpis temy, idem kuk na fotku a nic :angry: :angry:
dufam, ze ju zakladatel temy coskoro prida, aby sme vsetci pochopili :dizzy_face: :dizzy_face:
a nas chlapcek je tiez najkrajsi na svete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, najprv ju asi musi Diulius najprv nastailovat :slight_smile: :wink:
12. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam svagrinu taku choru zenu, ma 9 rocneho syna, vyspevuje ho aky je kraaaaasny, ze ma neskutocne kolko frajeriek, ze aj k nim domov uz chodia tie jeho frajerky......proste hruuuuuuuza, ale zato nevidi, ako jej ten "krasavec" rastie pomaly a isto do sirky :wink:
12. mar 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja mám 3 deti a tiež najkrajšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uffffff, to je iné kafé......ale na miss???? :slight_smile: no asi sa tam všetky detičky stretnú,možno zakladateľ urobí nejakú súťaž.....sa tešíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. mar 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podľa mňa je každé jedno dieťatko krásne a najkrajšie.. Už len tým aké sú jemné nevinné, neskazené.. Taká súťaž to je smiešne, veď to dieťatko tým len príde o detstvo- to je najkrajšia časť života.
Podľa mňa je doležité detičky vychovať tak, aby boli krásne aj vo vnútri a nie sa parádili, závideli si, že tá ma krajšie šaty, účes, to nepatrí deťom.. A tie fotky mám síce syna - pre mňa najkrajšieho na svete aj iný hovoria, že je zlatý.. ale až mráz po chrbte mi ide , keď vidím tie barbiny.... :unamused:
12. mar 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Každé dítko je nádherné!!!! :dizzy_face: Mláďata jsou přeci nejkrásnější!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a podla mna tatino uplne presne vedel, co pise :grinning: :grinning: chcel naprudit nas maminy :grinning:
13. mar 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale veď je to zlaté,ale strašne smiešne a vtipné.... :slight_smile: ale chcela by som aj tak vidieť tú malú nádhernicu nádhernú,akú má :grinning:
13. mar 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj baby,ta ste mu chudákovi dali!!!!!Tiež hlásím,že mám doma misss-chi-chi-chi...teda pre mňa a našu rodinu rozhodne! :sunglasses: ale mohol to pyšný tatko inak formulovat,ved zas na tom,že by sa niekde zúčastnil castingu do reklamy či ehm filmu...ved keby niekomu z nás tak dítko vybrali,tak neverím,že by hned každá povedala nie...určite by sme to zvážili....ale nevyhladávam to,tak nás nikam nevyberú :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dulius netaraj,moja mala je najkrajsia na svete.... :wink: :grinning: :dizzy_face:
13. mar 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok