Je nejaké Miss bábätiek? Ako dostať dieťa na casting?

dulius
12. mar 2009

alebo su niekde castingy do reklam a podobne?
kde by som sa dostal k takym informaciam ...
nasa dcerka je neskutocna, vsetci nechapu aka je krasna ...

ja viem, ze sa vravi, ze vsetky deti su pekne .. ja viem, ze kazdy rodic si mysli, ze jeho dieta je najkrajsie ...

ale nasa Dianka to je nieco ine, je neskutocna a to nevravim len ja, ale aj vsetci ostatni, co ju videli .. vsade kde pride rozziari vsetkych, proste je neskutocna.

Ak by ste mali nejake info o tom, na co som sa pytal, napiste mi na: marek.dulius@gmail.com

tu nebudem.

pekny den ;)

johanda
14. mar 2009

guga - tak tvoje děcko, to je skutečně výstavní kousek 🙂 Moc se vám Mirka povedla

martija
14. mar 2009

😀 ale mu davate....
ozi skoro som zabudla,moje dietky su predsa tie najkrajsie 😀 😀 😀

andy80
14. mar 2009

guga: máš opravdu hezounkou holčičku, takovu rošťandu

martija: takový člověk si nic jiného nezaslouží. Která z nás taky kdy něco takového psala. Všechny koníkové děti jsou krásné a žádná tady to svoje nenadřezuje nad ostatní.

martimarti
14. mar 2009

Dulius, to máš z toho, že lezeš mezi ženský.. 😀 😀 Teď se tady o sobě dozvíš věci. Hele, ber to s rezervou, děti nám spí, v bedně samí blbosti, tak si tady na tobě smlsneme 😉

andy80
14. mar 2009

ale náhodou můj chlap se včera tímhle tématem dost bavil, teď bohužel spí, jinak bych mu dala počíst seriál na pokračování

norik1
14. mar 2009

Baby ale ved on sem nechodi, on to necita... to len niekto mu odkaze ze sa tu rozbehla diskusia.... 😉

cherub
14. mar 2009

no já se tady taky docela bavím 😀 😀 😀 😀 😀 hlavně nad názory pána o hezkých a nehezkých dětech hezkých a nehezkých párů 😅 😀

johanda
14. mar 2009

Andy - můj chlap se včera též řezal, prej založí něco podobného...btw nedělá si Dulius taky srandu 🙂

andy80
14. mar 2009

johanda: no mě to taky napadlo, třeba myslel, že budeme psát jak má krásnou holčičku, kam všude by jí mohl dát. Asi si myslel, že jsme vypatlané a snažíme se děti dostat do časáků nebo telky, tak mu budeme radit jak a on se tomu bude smát. Ale třeba je to pravda, takový lidé, jako pán opravdu jsou.

katyl
14. mar 2009

baby 😀 😀 😀 dobre sa bavim 😀 😀 😀 to akoze neviete, ze to moje je najkrajsie na svete??? 😀 😀 😀 Inak ja by som svoje dieta dala nafotit na obal granka, to je moj sen 😀 ked som bola mala, strasne sa mi pacilo to dievcatko, aj ja som mala take saty a strasne sme sa podobali.. 😀 😀 😀

johanda
14. mar 2009

na obal granka🙂)) - to néé, po vyprázdnění krabice skončí chudák děcko v popelnici 🙂

katyl
14. mar 2009

johanda, toto by si ludia odkladali 😀 😀 😀 ...a mozno ani nie, lebo mojmu modelovi zacina rast druha brada.. 😠 😀

petka80
14. mar 2009

katyl, to je fakt, ta holčička na Granku se mi taky líbila, když jsem byla malá.... 🙂

tahle diskuze, to je fakt něco 😀 😀 Jo, taky by mě zajímalo, jestli pan úžasný otec jen na víkend lyžovat do Tater a svoji dokonalou dceru a manželku nechal doma. No ale to už jsem asi moc drzá. 😀 😝

norik1
14. mar 2009

Ano, lyzovacka v Lomnickom sedle je super...ale v rakuskych Alpach na ladovci, napriklad taky Stubeier Gletcher je tisic krat lepsia....aj ked milujem Slovensko, bohuzial je to pravda...

diddi
14. mar 2009

dokelu,neviem co mam robit, o hodinu odlietam na Mauricius a mam len blby iphone....asi vas nedocitam do zamknutia 😠

ygreen
14. mar 2009

dulius: kdyby jsi nepsal jako sobecký pyšný otec, který má naprosto zcestné názory, tak by se to tady tak nerozjelo. A mamince která ti psala email pověz, že práce mám až nad hlavu, ale jsem renesanční žena, takže zvládám i tuhle príma diskuzi 😀

jabber
14. mar 2009

ygreen 😀 😀 😀

akejka
15. mar 2009

katyl: aj ja som ako dieťa presne vyzerala ako tá malá na obale granka. Stále som sa mamy vypytovala, či to nie som ja 😀
Inak baby môj muž sa včera k tejto téme vyjadril, že keď má dulius tak krásne dieťa a chce ho prihlásiť na miss bábätiek, máme tu vytvoriť takú súťaž, kde sa budú posielať hlasy, či vyhrá jeho malá...keď je taký presvedčený, že má najkrajšiu dcéru pod slnkom. možno keď nevyhrá, prestane si namýšľať, že nikto na jeho dcéru nemá 😀
Keď bude malú vychovávať v tom duchu, že je najkrajšia na celom svete (nielen pre svojich rodičov, hlavne pre všetkých ostatných), nechcem vidieť, čo z nej vyrastie. No hrôza. Jednu takú poznám - bola s nami na dovolenke v Tunisku. 2. vicemiss Barbie (súťaž v BA), hrozne namyslená, jej matka ešte viac...hodili by sa k Duliusovi 😉 . Neskôr som videla v telke reportáž o tejto súťaži, ako ťažko jej matka niesla to, že skončila až na 2. mieste, zúrila, malej nadávala...

carys
15. mar 2009

Ahoj holky,tak jsem se taky velmi pobavila.To sebevědomí krásného ocina s nejkrásnější dcerou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Akejka a Ygreen souhlasím s vámi,napsala bych to stejně jako vy.Myslím,že by tatka asi koukal když by v soutěži zde jeho bábo nevyhrálo.Holčička je to hezká,ale co jsem nakoukla do alb i jiným maminám,tak jsem tam vyděla mnohem hezčí dětičky než je holčička duliusa.Samozřejmě pro každého je to jeho dítě nejhezčí,ale nevykřikujeme tady jedna přes druhou že to moje a moje je to nejkrásnější na světě.Manžel se tu taky řehtá namyšlenému krasavci duliusovi.Mymochodem,ocino dulius není vůbec hezký chlap.

evulinkab
15. mar 2009

já si taky o svým miminku myslím , že je to nejkrásnjší chlapeček 😉 ..to asi každá máma..nebo každý rodič.Taky nám každý říká, jak moc se povedl a všichni jsou z něj ťuťu 🙂

sakura77
15. mar 2009

no,sa to tu zas "zvrhlo" 😅
dulius,nasiel co hladal-akurat tiez ma prekvapil nazor,ze ved som napisal ze tu nebudem...nooo,popdstatou tejto stranky je "forum"-co znamena ze sa pise,ostatni reaguju,pisu svoje nazory a pod-tak ake prekvapenie? 🙂 😉

jitrulka
15. mar 2009

já vůbec nechápu, co tu řešíte... však spousta z nás by si jistě přála vidět své dítko v nějaké reklamě nabo na plakátě. Dulius jen požádal o případný kontakt nebo radu. A co že si myslí je má nejkrásnější dítko na světě... to si tu myslíte každá. To snad už posoudí případní místní porodci, pokud budou mít stejný názor. Nechápu, proč se do něj tak obouváte, vůbec se nedivím, že sem vložil mejl, který měl jako jeden z mála opačnou reakci, než vy všichni. Nevím proč by měl být sobec. Dokonce uvedl i případnou adresu, kterou může odsud kdokoli využít, tak ho nechte napokoji. Při čtení vyšich příspěvků to člověku nedá aby se neozval... 😒

riskokatka1
15. mar 2009

tak to teda nie 😖 ,najkrajsie dieta na svete je predsa moje 😀 😀 😀 ...

ale vazne 😎 ,som si 100%ista,ze takto chvalia ludia vsetky deticky 🙂 ..moje,vase ,vsetkych 😵 ...a aj ja pochvalim inym maminkam deticky... 🙂

dulius,dcerku mas peknucku,ale sorry,nic vynimocne,ako to popisujes 😎

alon111
15. mar 2009

ono ani nejde o to ci je krasne ale hlavne o to ci je fotogenicke.moji su tiez peknucky a proste na fotkach na 80% vyzeraju ako smudla zo snehulienky. 😀 deculo musi mat nieco zvlastne v sebe co nemaju ostatne deti a krasa je na druhom mieste.to je len moj nazor 😉

andy80
15. mar 2009

jitrulka: tady nejde o to, že chtěl nějaký kontakt, ale způsob jak to dulius podal a ta jeho dcera je hezká, ale stejně tak hezká jako miliony miminek na celém světě, není to nic extra a on teda už vůbec ne

evikk
15. mar 2009

Ja jsem taky cekala,ze bude nejaka extra krasna,nerikam,ze neni,ale nektery maminky tady maji opravdu peknejsi miminka.Z naseho prcka je taky kazdej hotovej,v porodnici z nej byli vsichni paf,je blondacek a blondaty mimca se pry nerodi kazdej den,ale to tak proste je,kazdy mimco je krasny 😀

jabber
15. mar 2009

jitrulka - souhlasím, taky to tak vidím. Dulius požádal o informace ohledně nějaké dětské soutěže, ale to teda tvrdě narazil - myslet si, že má nejkrásnější dítě 😒 . Rady veškeré žádné, jen posměch. A za vrchol všeho považuju příspěvky, které jeho dceru hodnotí - za prvé nevím jak by se to líbilo vám a za druhé to přece záleží na vkusu každého jednoho člověka! V případě soutěže záleží na porotě! Navíc třeba má ta malá v sobě opravdu něco, co z fotky prostě nepoznáte!
Připadá mi to tady jak v kurníku 🙄

diddi
15. mar 2009

co by na to povedala jeho zena, keby vedela.....a mozno aj vie 😉

martimarti
15. mar 2009

Jabber, právě jsi mi promluvila z duše, už jsem se delší dobu chystala napsat něco podobného, s tím kurníkem jsi to trefila. Fakt jsem čekala, kdy mu mamky ve finále začnou předhazovat, že jeho dcera není nic moc. To je tedy fakt síla...

andy80
15. mar 2009

holky, tady jde o to jak to podal, proto se do něj každý pustil, kdyby napsal, že by rád zkusil nějakou reklamku nebo tak něco, ale to vychloubání bylo moooooc