Je nejaké Miss bábätiek? Ako dostať dieťa na casting?

dulius
12. mar 2009

alebo su niekde castingy do reklam a podobne?
kde by som sa dostal k takym informaciam ...
nasa dcerka je neskutocna, vsetci nechapu aka je krasna ...

ja viem, ze sa vravi, ze vsetky deti su pekne .. ja viem, ze kazdy rodic si mysli, ze jeho dieta je najkrajsie ...

ale nasa Dianka to je nieco ine, je neskutocna a to nevravim len ja, ale aj vsetci ostatni, co ju videli .. vsade kde pride rozziari vsetkych, proste je neskutocna.

Ak by ste mali nejake info o tom, na co som sa pytal, napiste mi na: marek.dulius@gmail.com

tu nebudem.

pekny den ;)

sirinka
15. mar 2009

tie co sa zastavate duliusa...precitajte si este raz jeho prispevky a zistite, ze v prvom rade on sice uznal, ze kazdy rodis si sice mysli, ze jeho babo je to naj...ale ze u neho je to aj objektivne potrvdene...takze neiamo nam dal najavo, co si o ostatnych miminkach miysli 😉
po druhe, jeho prispevok z novo zalozenej temy a hned aj uzamknute nesvedci o prilisnej inteligencii tohto "nicku" aby som tu on sam vyjadruje o prispievajucich.
a po tretie, zalozit temu s tym, ze sa uz ani nebude unuvat sem pozerat ale my vsetky co by sme mali pre neho info aby sme mu to posielali na mail... to je priam narcisticky pristup... 🤐
takze mozno to tu vzera ako v kurniku, ale len preto, ze temu zalozil poriadny kohut 😝

roasha
15. mar 2009

sirinka 😀

andy80
15. mar 2009

sirinka: výstižné 😀

norik1
15. mar 2009

Sirinka lepsie by som to nenapisala 😉

martimarti
15. mar 2009

Sirinka, čtu tuto diskuzi od začátku a také se bavím, nejsem žádný suchar, nijak se dulia nezastávám, neboť si o to koledoval 😀 😀 , dokonce beru i ten argument o jeho vzhledu, budiž, ale tady zazněly "hlášky" o jeho dcerce, že není nic extra atp. /necituji doslovně 😉/ a to je velice laciné a zavání to pavlač navážet se do dítěte. Ale zase alespoň je o čem se bavit, ono řešit futr kašičky, hovínka, kočárky je nuda a dulius nám tady poskytl vynikající téma, už se na 6ti stranách plká furt dokola o ničem.

dulius
autor
15. mar 2009

norik1: v alpach je krajsie suhlasim, ale tento rok mi to nevyslo, minuly rok Dachstein, to bolo ine kafe ... samozrejme.

inak dakujem vsetkym, ste super ... ak ste ma pochopili, ze som napisal, ze mam najkrajsiu dceru, tak ste to pochopili zle ... ale je to v pohodke ... sme len ludia a ludia sa mylia, je to prirodzene :D

martimarti: presne o to mi slo, tych stupidnych prispevkov bolo dost 🙂 . inak s tym navazenim do dietata si to vystihla, je to dost ubohe ;(

tak pokracujme, ze pridem sem zajtra a zase sa zasmejem na novych prispevkoch, podme, ZIJEME !!! a bavte sa somnou :D

martimarti
15. mar 2009

Dulius zdravím 😉 Ty bláho, to zas bude dalších 6 stran kydů 😀 😀 No, kdo chce kam... 😉 Mimochodem, tvoje dcerka je opravdu moc krásná, jsi právem pyšný otec 😉 .

astrane
15. mar 2009

Taky se bavím,ale je fakt,žes to nenapsal moc šťastně,ten začátek....a tady jsou ženský,ne chlapi,takže na to reagují po svým 😉
Jinak souhlasím stím,co už někdo napsal-je třeba,aby měla něco do sebe a byla fotogenická....
pokud se nebude ráda předvádět,může být dítě sebehezčí a v tomto směru neuspěje....
Já osobně bych s dítětem po žádných castingách nejezdila,mám ráda svůj i jeho klid 🙂

tamia
15. mar 2009

martimarti,
prepáč, ale že poskytol vynikajúcu tému.... apropo takáto téma tu už bola, takže nič nové pod slnkom. V čom je taká vynikajúca táto téma, hmm?

riskokatka1
15. mar 2009

nikto sa tu do dietata nenavaza 😖 ,ale ake reakcie si cakal na tvoje slova..... cit.ale nasa Dianka to je nieco ine, je neskutocna a to nevravim len ja, ale aj vsetci ostatni, co ju videli .. vsade kde pride rozziari vsetkych, proste je neskutocna 😎 ...vsetky boli urcite na nu zvedave a cakali asi nieco fakt "neskutocne" 😎 ...
..po pravde,nikto z vas si pri nejakom dietati nepovadal wau,ta(ten)je uzasny,nadherny a pod?A cakala som,ze budem presne takto reagovat na tvoje fotky.Jedna moja znama ma dcerku,pri ktorej,ked som ju zbadala ako novorodenca,ostala som v nemom uzase a vyslo zo mna akurat..jeeeezis,ta je bohova 😉 ..A taka je aj teraz,ked ma 2 roky.Ked ju stretnem,neviem sa na malu vynadivat.Apropo.uz robi reklamu aj jednemu obchodu s detskymi vecami,je na plagatoch aj v novinach.

inak,keby si napisal len tu uvodnu vetu,bolo by vsetko o.k. a tema by nesklzla tam,kde nikto ani nechcel.

vejinka
15. mar 2009

pre kazdu matku je jeho dieta to najkrajsie maminky 😉

jabber
15. mar 2009

sirinka - to souhlasím, nenapsal to příliš šťastně a s tím, že 'pište na mail, tady nebudu' - to jsem taky nepochopila. Mně vadí to hodnocení a komentování dítěte, navíc je to jen fotka 😝. Myslím, že by se žádné z vás nelíbilo, kdyby někdo zkoukl vaše fotky a začal komentovat. To je celé 😉
A přesně jak někdo psal - na kráse dítěte až tak nezáleží, stačí když se bude chichotat nebo tvářit jak potřebují. Mimochodem většina dětí v reklamách mi nijak nádherná teda nepřijde a přesto je vybrali - zřejmě je něčím zaujaly 😝 🙂 😉

riskokatka1
15. mar 2009

jabber,prave si zhodnotila deti v reklamách a o par riadkov vyssie ti to vadi,hm 😖 ...

vejinka
15. mar 2009

dulius...si dost nafukany otec 🙄 ..ale zasa kazdemu sa paci nieco ine. 😅 .podla mna je kazdy rodic pravom hrdy na to co sa mu podarilo...ale ak by si sa staval do pozicie ze tvoja dcera je nieco viac ako ine deti...tak to mas teda odvahu lebo proti sebe by si mal celeho modreho kona 😀 my sme tu mile mamicky ale obcas nas vie poriadne nasrat niekto kto sa nadraduje

tu sme si rovni vsetci!!!

jabber
15. mar 2009

riskokatka - no tak oči mám a reklamy s dětmi vidím, některé mi přijdou hezké, některé míň - to si myslím, že je snad normální, ne? Nechápu, jak to souvisí s výše napsaným.

andy80
15. mar 2009

vejinka: krásné

sirinka
15. mar 2009

jabber jasne...ja som ani nehodnotila jeho dcerku...no nadruhej strane, ak ju chce prihlasit na miss ci na nejaky casting, zrejme mu nevadi, ze ju hodnotit budu a nemusi to byt vzdy pozitivne...
takze toto ma ako predkolo 😉

mimochodom, po jeho uvodnom prispevku som si tiez predstavovala, ze budem reagovat ako opisuje riskokatka1, no mozno sem nedal jej najlepsie fotky...ktovie...

jabber
15. mar 2009

sirinka 😀

riskokatka1
15. mar 2009

jabber,suvisi,lebo ked sa duliusovi napisalo,ze ma peknu dcerku,ale nic vynimocne,tak sa to niektorym nepozdavalo.Ty si napisala to iste,smerom k inym detom(maju svojich rodicov,pre ktorych su najkrajsie.Nechodia na MK a nezakladaju temu,kde by oznacovali svoje dieta za to naj)).Hoci tu nikto nenapisal,ze on nema pekne dieta,ba ani menej pekne.Takze tak.....

paola.o1
15. mar 2009

duliusova je lepsia 🙂

riskokatka1
15. mar 2009

paola 😀 😉

jabber
15. mar 2009

risko - ale podle mě je rozdíl v tom, jestli řeknu někomu něco přímo o jeho dítěti anebo jestli mluvím obecně o nějakých dětech v nějakých reklamách. To je totiž přinejmenším netaktní.
Já jsem tím chtěla říct, že u některé reklamy si řeknu - jé, to je krásný dítě, a u jiný si to prostě neřeknu (ale třeba si to zase řekne někdo jiný, že 😀 ), to je prostě věc osobního vkusu 🙂

annag
15. mar 2009

dulius, a si si istý, že je to Tvoja dcérka? ... hovorí sa, že otec nikdy nie je istý 😉 🤐

aspinka
15. mar 2009

Vasa tema ma neskutocne pobavila 😉 je to mile ked sa tu bavime vlastne o nicom ale radsej riesit mile blbosti ako vazne veci 😀
Moja mala je tiez fesanda podla okolia je to mala modelecka princezna dievcatko z reklamy a nahovaraju nas na to aby sme ju isli dat pofotit ale neviem ja som asi opatrna pretoze pre mna je to najkrajsie dieta na svete nech by bola akakolvek a preto si netrufam ju hodnotit pretoze by som nevedela byt ojektivna. Je peknucka vsetko jej svedci na verejnosti vzbudzuje pozornost nie len vyzorom ale aj dobrou ludskou povahou myslim ze to nam zatial staci a my sme hrdi spokojni rodicia 😉

riskokatka1
15. mar 2009

jabber,ale dulius si to svojim prispevkom pytal,myslim tu reakciu.Vyznelo to minimalne povysenecky.Ved kazda z nas urcite zaziva situacie ako on.Ja ked pridem s malym do prace,hned sa vsetci zhrknu okolo nas a rozpravaju,aky je krasny,zlaty a neviem co(v rodine to iste).Toto zaziva kazda z nas,nie?
A netaktne by bolo,keby som napisala napr."chuda,to je ale nepekne dieta"....Ja som napisala,co som si myslela.

riskokatka1
15. mar 2009

aspinka,skoda,ze nemas album s foto,by sme posudili 😀 ..ale nie,to je sranda 😉 ..napisala si to fajn 🙂

jabber
15. mar 2009

risko - to už by bylo spíš pořádné faux pas 😀
no přesně, právě, že tohle zažívá každá z nás, tak nechápu co některé tak pobouřilo na tom, když napsal, že všichni říkají jaká je krásná a výjimečná..... 😉

aspinka
15. mar 2009

riskokatka1 este to tak dam sem fotku a vy si nas podate 😀 ale nie robim si srandu.... ked ona je v skutocnosti krajsia ako na fotke 😀 😀 😀 hlavne ked spi 😅

paola.o1
15. mar 2009

fakt supeeer tema, odkedy ju citam mam neustalu potrebu maleho fotit (samozrejme perfektne nastajlovaneho) a to potom budete valit kukadla ze kto je tu najkrajsie babetko 😎