Je nejaké Miss bábätiek? Ako dostať dieťa na casting?

dulius
12. mar 2009

alebo su niekde castingy do reklam a podobne?
kde by som sa dostal k takym informaciam ...
nasa dcerka je neskutocna, vsetci nechapu aka je krasna ...

ja viem, ze sa vravi, ze vsetky deti su pekne .. ja viem, ze kazdy rodic si mysli, ze jeho dieta je najkrajsie ...

ale nasa Dianka to je nieco ine, je neskutocna a to nevravim len ja, ale aj vsetci ostatni, co ju videli .. vsade kde pride rozziari vsetkych, proste je neskutocna.

Ak by ste mali nejake info o tom, na co som sa pytal, napiste mi na: marek.dulius@gmail.com

tu nebudem.

pekny den ;)

zuzube
13. mar 2009

ta reklama na hami mliecko je povodom z irska....deti do nej vyberali tak, ze vyhlasili sutaz o naj babo, ktore sa usmieva...daju sa tam posielat fotky, ale aj videa....tieto babatka asi dostali najviac hlasov a preto su tam.... tento rok vyberaju zase, ved sa pozrite: http://www.happiestbabies.ie/happiestbabies/view

xyxy
13. mar 2009

a keby aj bola nikdy by som tam svoje dieta nedala,pretoze pre kazdu matku je jej babetko najkrajsie na svete.nedovolila by sonm aby moje dieta hodnotili a skusali ako cvicenu opicu!!!!!

ygreen
13. mar 2009

dát dítě do miss a jiné soutěžem kde se prezentuje jen zjev (nemyslím reklamy řehtacího typu jako HAMI), je podle mě šílené. Akorát pak vychovají z dítěte sobečka, který si bude vybírat kamarády podle zjevu, nebo děcko, které si bude v 5 letech hlídat linii 😝

kate77
13. mar 2009

Si vybavujem ako som išla raz v tramvaji a ta sa pokazila,jedna malá asi 5-6 rokov tam bola s babkou a tá ju viezla na nejaký casting..sice bolo to výzorovo krásne dievčatko ale správaním také protivné,kričala tam na celú elektičku,že :Teď nestihnu ten casting!!!!Ešte predtým řvala,že chce sediet a hotovo....tak jej stará babi stála ,ona sedela!

bajunka
13. mar 2009

pokud hledáte castingy pro děti tak tady:
http://www.castingoveagentury.cz/casting.php
ale jak je zde vidět všichni rodiče si myslí,že mají nejkrásnější děťátko doma a proto jsou dost často zahlcení

dulius
autor
13. mar 2009

zalozil som novu temu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
len zase ju niekto zamkol, skoda, dalsia vec co nechapem
tato debata sklzla inam, chcel som zalozit novu, normalnu, no mam smolu,. koncim tu, toto nema zmysel

berenika39
13. mar 2009

a proč jsi nepsal do té původní diskuse? admini se snaží, aby tu nebyla témata duplicitně, to je dobře. my jsme chtěly vidět vaší malou, fotky.

zuza.m
13. mar 2009

dulius zamkli ti temu lebo jedna už ide tak je zbytočne aby sa to rozoberalo na dva krat.okrem toho toto je diskusia a každa reaguje aj na prispevok ktory tam da nejaka druha mamička.preto sa stane že sa aj odboči od temy.
myslim že mis batole nieje nakolko je fakt malo babetiek škaredych.ja mam tiež nadherneho syna tak že by bolo asi tažke rozhodnut.

johanda
13. mar 2009

po dlouhé době zábavné téma 🙂)) Miss bábetiek 🙂
Dulius - minulý rok se v Česku pořádala soutěř Golden kid, nebo tak nějak, ale na pohlaví a vnější fyzické kráse zase tak nezáleželo, spíš na spontánnosti a roztomilosti. Navíc mám dojem, že soutěžící museli splňovat určitý věkový limit, o mimina nešlo. Pokud chceš dcerčinu krásu prezentovat na veřejnosti, asi by bylo nejlepší absolvovat nějaký casting, pokud budeš mít štěstí, vyberou ji do nějaké reklamy, která může odstartovat její modelčí či miskovitou 🙂 kariéru.
Miss mimino by bylo asi nezvládnutelné, ona ta mimina většinou na vzhled a dekórum kašlou a v "soutěžních disciplínách" by polovina z nich řvala a polovina se pokadila.... to by bylo těžké rozhodování 🙂

sirinka
13. mar 2009

dulius mozno by si sa cudoval ako sa dokazu geny pomixovat a kolko roznych parov existuje kde jeden z partnerov vynika fyzickou krasou a druhy je "iba" priemer...
tot moja reakcia na bod dva v tvojej "novej" teme.
a naozaj sa nehnevaj, ale zakladat diskusnu temu hned s tym, ze sem viac nepachnes...to je o com?

tamia
13. mar 2009

dulius,
presne toto hovoria o mojej malej.... 😉 😀

na moj vkus trošku drzo založená téma..... vraj: tu nebudem.... načo teda sem píšeš ked tu nebudeš... zisti si info niekde inde...

nadik,
pravda s hami reklamou, a tie smiechy čo im popridávali... vobec sa to tým detičkám nehodí

elize
13. mar 2009

no ja nemam slov ... a najma k bodu c. 2 v zamknutej teme 😒

diddi
13. mar 2009

no toto uz je aka blbost?!...su skaredi muzi a skarede zeny a babatka su pekne a krasne...a co tym chces - zakladatel povedat,ze pekne zeny maju sympatickych muzov?....to nie je sablona...a ked ma pekna, no blba zena dieta so skatedym a mudrym muzom????....ake je dieta?...skatede a mudre,alebo pekne a blbe?

sirinka
13. mar 2009

diddi podla jeho schemy take dvojice neexistuju 😉

eimiky
13. mar 2009

dulius má na to svoj vzorec 😀

trixi
13. mar 2009

dulius je velka citlivka a velky jesita, niektore ste sa dotkli jeho ega. Ved je to chlap, tak sa necudujme. 😉
Aj ja a moj drahy si myslime, ze nas Matej je najkrajsie a najuzastnejsie dieta na svete, tiez nam ho vsetci obdivuju. Pridavam sa k nazoru, ze vsetky miminka su nadherne, su preto tak nadherne aby sme ich nekonecne milovali. Ja som este nepekne dieta nevidela. A moj nazor na sutaze krasy pre mimina? Nikdy by som svoje mimino do takej sutaze neprihlasila. Neviem totiz prehravat 😀 , nahodou by sme to nevyhrali a to by som tazko niesla 😀 . A teraz vazne, je to kazdeho vec, a ked dalius tak velmi chce prihlasit svoju dcerku do sutaze miss babatko, tak nech ju zorganizuje 😉 .

jabber
13. mar 2009

Když už to tady řešíte 😉 :
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/153169-...

😀 😎

ygreen
13. mar 2009

dulius si užívá lyžovačku - to tedy trochu závidim 😉

ale bod 2, je naprosto brutální 😀 😀 😀

dulius: koukala jsem na fotky, máš hezkou holčičku, opravdu, pro tebe je nejkrásnější, ale podle mě máme v květnových miminkách minimálně 10 hezčích, a to je zase můj názor 😉

schwarzovka
13. mar 2009

dulius...jako malá je fakt pěkná, má hezký očíčka...ale náš je hezčí 😀 😀 😀 😀 😀

norik1
13. mar 2009

No Dulius, este ze to tu necitas, lebo by si si precital... k tvojej nicim nepodlozenej teorii - ak su pekni rodicia, maju pekne deti - po kom je vasa dcera krasna????? Asi mas strasne krasnu zenu... 😉

Inak k teme - je naozaj nadherna, kludne ju prihlas do nejakej miss, ale este pockaj nejaky cas....netrap ju uz takuto malicku...

paola.o1
13. mar 2009

norik vies ako to je z lekarskeho hladiska... len matka je vzdy ista 😀

norik1
13. mar 2009

paola.o1 😀 😀 😀

astrane
13. mar 2009

Souhlasím-je to moc pěkná holčička,ale náš chlapeček je jednoznačně č 1 😉 😀 Neexistují hezčí děti než moje! 😀 A tak to má každá máma....
a soutěžit,který je hezčí?-přece všechny,jsou tak nevinný a suprový...nikdo nemůže rozsoudit,který je to nej....(taky by ho ostatní rodiče asi ukamenovali 😉 )
Já bych do toho nikdy nešla....až bude velká a bude pořád tak pěkná,tak se může někam přihlásit sama,ne? 😉
teorii o rodičích komentovat nebudu,je jak z nějakýho ženskýho časopisu... 😖

andy80
13. mar 2009

a nejhezčí děti mám stejně já 😀, taky to každý tvrdí 😝 , ale dávat je na miss miminko nebo miss dítě nebo co, tak to by mě v životě nenapadlo.

a ty Nicky v té diskuzi by si mohl pán odpustit, je fest namyšlený a to jako nechápu

jo a co se týče reklamy na mléko Hami, tak ta mě děsně baví a děti jsou tam super 😵

anielik
13. mar 2009

paola..nemusi, nezabudaj ze aj vajicka sa daju darovat 😉

andy80
13. mar 2009

Holky, tak jsem dala tuhle diskuzi počíst manželovi, on má pořád řeči, že tady pořád krafeme o ničem, tak se tak od srdce zasmál, jak už dlouho ne a prej sem začne snad chodit taky, když je tady taková sranda. Jako miss babatiek ho fakt dostala a ještě teď se tady chlame 😀 😀 😀 😀 😀 .

yasmina
13. mar 2009

fiii to je co za tema...niekto si o sebe vela mysli...a ked ideme podla schemy takze radsej pomlcim lebo zakladatel nooo aky zakladatel take babo.... 😉

berenika39
13. mar 2009

...jste úúúplně mimo. fšichni. náš !!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 péťa je nejhezčí!!!
Ach jo. Pro každou mámu je její mímo to nejjjjj...tak to má být.