Je nejaké Miss bábätiek? Ako dostať dieťa na casting?

dulius
12. mar 2009

alebo su niekde castingy do reklam a podobne?
kde by som sa dostal k takym informaciam ...
nasa dcerka je neskutocna, vsetci nechapu aka je krasna ...

ja viem, ze sa vravi, ze vsetky deti su pekne .. ja viem, ze kazdy rodic si mysli, ze jeho dieta je najkrajsie ...

ale nasa Dianka to je nieco ine, je neskutocna a to nevravim len ja, ale aj vsetci ostatni, co ju videli .. vsade kde pride rozziari vsetkych, proste je neskutocna.

Ak by ste mali nejake info o tom, na co som sa pytal, napiste mi na: marek.dulius@gmail.com

tu nebudem.

pekny den ;)

mishulle
15. mar 2009

dulius: nechci tě zklamat, ale dle fotky máš prostě obyčejně krásné dítě, tak jak je pro každého to jeho, jasně, pár lidí ti řekne ježiš ta je krásná, ale pro zbytek je to obyčejné tuctové dítě

jabber
15. mar 2009

aspinka - že jo? Ta moje je taky nejkrásnější, když spí 😀 😉 😵
Já mám totiž taky pocit, že ve skutečnosti jsou ty děti hezčí - ať už vidím naše fotky, fotky dětí příbuzných, kamarádů.... 🙂

alon111
15. mar 2009

jabber:pretoze by som chcela osobne spoznat cloveka ktory by povedal "prepac ale vase dieta sa vam akosi nepodarilo,mohlo by byt krajsie"takeho cloveka som este nestretla.nikto nikdy nepovie cloveku ze nema pekne deculo.pretoze je to netaktne.vyznelo to prilis samolube .pricom som uz povedala ze ma krasne deculo ale to tu ma kazda 😉

jabber
15. mar 2009

alon 😀 😀 😀

jakoubka
15. mar 2009

Moje známá má krásné dítě(podle okolí)a stouplo ji to do benbeřice,že dokázala říct své známé,že její dítě je ošklivé 😒

cerstvamama
15. mar 2009

Btw, už jste někdy zažili, že by se někde objevilo mimino a lidi o něm před jeho rodičema řekli, že je hnusný nebo tak? Malý děti se přece vždycky chválí, ne? Takže jestli někdo tomu superambicióznímu taťkovi pochválil dceru tak to nejspíš myslel upřímně, protože podle fotek je roztomilá, ale i kdyby nebyla, stejně by se nad ní rozplývali. Co říkají lidi přece není měřítko a nemusí jí kvůli tomu hned hnát před porotu. Ale jinak mi přijde smutný, že jí už takhle od malička hodlá poměřovat, bodovat atd. Jestli takhle bude pokračovat tak mu to holčička jednou vrátí.

jabber
15. mar 2009

jakoubka 😕 a jak to dopadlo? 😅

jakoubka
15. mar 2009

Naštěstí ta druhá známá si myslí svoje o ní,stýkají se,ale takové to kamarádství už to není 😉

Když ji v jeden den někdo řekl po páté (jééééééééééé,vy máte krásné dítě)její odpověď(ježiš,mě už to nebaví poslouchat,já to vím,že je nejhezčí) 😠 😲

cerstvamama
15. mar 2009

jakoubka
super, právě jsi rozmetala na hadry mojí úvahu 😀 😀 😀

diddi
15. mar 2009

kaslite na neho.... ved on sa na tomto celom doma rehoce...robime mu vecerny program,v telke aj tak nic nie, tak sme jeho prime time

cerstvamama
15. mar 2009

diddi
no právě, v telce nic není takže je to vlastně program i pro nás 😉

jabber
15. mar 2009

jakoubka - to nejspíš nebylo kamarádství ani předtím teda 😝 tohle říct kámošce... 😅 😕

jakoubka
15. mar 2009

jabber-já osobně jsem ji nemusela nikdy 😉

a co tak slyším,stýkají se jen když se někde potkají.

bajunka
16. mar 2009

Taky si myslím ,že je malá nejkrásnější když spí, no,ale zas když otevře ty svoje kukadla tak taky 😀 😀 😀 ,,,no rozhodně je nejhodnější a nesladší když spinká.
Moji máti tvrdili,že by mohla děcka rodit na zakázku jak jsme byli s bráchou hezci,žel do dospělosti to nevydrželo 😖 . A o tom povídání můj otec když viděl bráchu poprvé tak řekl,že vypadá jak staženej králík 😕

ygreen
16. mar 2009

nikdo zde nenapsal o duliusově dcerce něco ošklivého - jen že je krásná 😀 ale tak normálně jako většina holčiček v jejím věku 😉 apropo: aspoň pak nebude tolik zklamaný, pokud by mu kariéra modelky pro dcerku nevyšla, ale pokud vyjde, a bude spokojený, tak gratuluju 😉

aponchie
16. mar 2009

nekteri rodice precenuji krasu svjch deti az moc a kdyz se koukam tak si rikam,ze nektere deti fakt nejsou extra hezke ,ale to tak proste je,ze rodic si mysli jak je uzasne a krasne to jeho dite a proste neuzna nic jineho ,take zalezi na uhlu pohledu apc krasu kazdy vnima jinak nekdo tlustou papulkou nekdo ockama nekdo tim,jake ma dite vlasky takze je to sirokospektre,ja nebudu rikat jestli se mi jeho dcera libi nebo ne pac srsni by pichali,ale proste me prijde,ze 80%deti jsou si do jisteho veci stejne krasne identicke a pak se zacnou lisit a samozrejme deti tmave a vyrazne a deti andelsky blond a modrooke jsou vyrazneji vnimane,ale jako asi bych neumela verejne psat jak mam uzasnou dceru jak je krasna a vseci co ji znaji rikaji jak je krasna to teda nevim nevim 😀 jak nekdo mel v mottu ,ze pripustit,ze i cizi dite je krasne a sikovne je velka odvaha ..ja budu asi znit jako zanett,ale pro me je spousta deti tuctovejch 😀

yasmina
16. mar 2009

ja nemam problem pripustit ze niekto ma krasne dieta...aponchie tvoja kocka je naozaj krasna!!!

akejka
16. mar 2009

aponchie, presne to som chcela napísať. Existujú nejaké "ideálne miery" u bábätiek ? Ja mám napr. 7 kilovú "modelku" (myslím tým, že je taká štíhla...), pre niektorých je chrdá, nepáči sa im. Niektorým sa zase nepáčia deti so samými faldíkmi...
je to veľmi subjektívne...

norik1
16. mar 2009

no u nas sa tiez cudzi ludia v hypermarketoch pristavovali pri kociku ze "ake krasne dievcatko mate"...maly je modroky blondak a bol vzdy obleceny v modrom (ine farby moc pre malych chlapcov nie su 😵 )... tak ja neviem... dat ho do tej reklamy ci nie??? 😀 😀 😀

Ale vazne, vsetky deti su svojim sposobom rozkosne a kamoske, ktorej dieta by mi az take rozkosne nepripadalo by som aj tak povedala ze ma rozkosne dieta... proste kazdy rodic to potrebuje pocut, kazdemu to "poskrabka" ego... a ja v tom nevidim nic zle... 😉

casy30
16. mar 2009

"ak ste si nevsimli, ja sa tu zabavam a je to super, niektore nicky uz na to prisli 🙂
a co sa tyka genetiky, tak sorry, ale nieco o tom viem" toľko IP od daliusa, chlapa, čo namiesto toho aby doma opravoval vodovodné kohútiky,sa baví na ženskej stránke. čo k tomu dodať? asi toľko, že by sme mohli ukončiť konverzáciu v téme, ktorú založil zoženštelý a intelektuálne ochudobnený muž. 🙂

jabber
16. mar 2009

Přesně, je to všechno velmi velmi subjektivní 🙂

akejka - ideální míry asi ne, ale existují takové ty růstové grafy, kde je vidět jestli je mimčo na svůj věk a pohlaví plus mínus jak má být

anelehka
16. mar 2009

Neda mi sa neozvat. Neviem,preco by mala byt tato stranka zenska?Podla mna je uplne v poriadku ak sa zapajaju aj muzi,ved dieta je aj ich.A zakladatel tejto debaty chcel len radu,tak nechapem tie ironicke poznamky,je to len jeho vec,kam svoje dieta prihlasi.Mna keby zastavil nejaky agent na ulici,ze chce Samka na nejaku miss babatiek,tak idem a urcite by som tu nebola sama.

akejka
16. mar 2009

anelehka: lebo nás vytočila jeho úvodná veta. Citujem: "ja viem, ze sa vravi, ze vsetky deti su pekne .. ja viem, ze kazdy rodic si mysli, ze jeho dieta je najkrajsie ...
ale nasa Dianka to je nieco ine, je neskutocna a to nevravim len ja, ale aj vsetci ostatni, co ju videli .. vsade kde pride rozziari vsetkych, proste je neskutocna."

Keby chcel len radu, požiadal by o nejaký kontakt kastingovej agentúry...vyslovená nadradenosť...to je vyjadrovanie hodné nejakého extrémistu...

inak anelehka, ja som tiež polovičná Pezinčanka...vydávala som sa v PK, manžel je z PK, mám tam celú rodinu...pozdravuj tam všetkých
😉

akejka
16. mar 2009

verím, že to nemyslel zle, ale to vyjadrovanie...hrôza.

miriamkac
16. mar 2009

Alejka...napriklad mna nevytocilo zrovna toto vyjadrenie (sak chlapi su vsetci taki), ale ma pobavila jeho znalost genetiky zo zamknutej temy:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
konkretne "odsek 2" 😀 😀 😀 😀 😀

casy30
16. mar 2009

anelehka, jeho veta bola, že sa tu iba zabáva....no comment

alon111
16. mar 2009

akejka ani nie extremista ale skor narcista.a ak on ma pravo si mysliet ze jeho dianka je nieco viac tak aj kazda z nas ma pravo povedat o svojom ze je to naj.z jeho strany to bola jesitnost a z nasej prilis vela hormonov 😀

tonita
16. mar 2009

No nic v zlom. Citam tutu temu od vtedy od kedy to napisal a som akurat nervozna!!!!Podla mna su vsetky deticky velmi peknucke pre ich rodicov. Mne sa paci vela seticiek ale myslim si, ze nas je najkrajsi. Ale urcite tie vase deturence su pre Vas najkrajsie. Ci by im odstavali uska alebo maly velke zuby aj tak su pre nas tie najkrajsie.
Ja som si potom vsimla, ze pridal aj fotky a mozno budem trocha zla ale ocakavala som krajsie babatko!Normalne dievcatko!
Uplne ma znervoznuje ten chlap!Co si on mysli....este v jednom prispevku napisal-citujem "3. ohladom fotiek, no dal som si namahu, ja viem, ze mate vsetci krajsie deti, tak prepacte, asi som Vas urazil ... tak sa mozte pozriet, mam zopar fotiek v albume "

susik77
16. mar 2009

alon: suhlasim.
inak tiez sa mi zda, ze fakt: nadhernych, rozkosnych deti je dost malo. inak mi nerobi problem uznat, ze cudzie dieta je nadherne, dokonca ze je krajsie ako moje 😎
mam jednu znamu, kt. dcera je fakt uzasne krasna 🙂 uz v 10 mes. mala huste kucerave polodlhe vlasky a anjelsku tvaricku a modre oci.
ale myslim si, ze do reklam skor vyberaju zaujimave deti, kt. ani nemusia byt az take nadherne, skor roztomile a zabavne.

Ja inak poznam v okoli dost deti co fakt nie su nejak velmi pekne, samozrejme to sa nehovori 😎

jabber
16. mar 2009

Já teda nevidím nic špatného na tom, že sem chodí i chlapi 😅 vždyť je i dost chlapů na mateřské 😉