Je nejaké Miss bábätiek? Ako dostať dieťa na casting?

dulius
12. mar 2009

alebo su niekde castingy do reklam a podobne?
kde by som sa dostal k takym informaciam ...
nasa dcerka je neskutocna, vsetci nechapu aka je krasna ...

ja viem, ze sa vravi, ze vsetky deti su pekne .. ja viem, ze kazdy rodic si mysli, ze jeho dieta je najkrajsie ...

ale nasa Dianka to je nieco ine, je neskutocna a to nevravim len ja, ale aj vsetci ostatni, co ju videli .. vsade kde pride rozziari vsetkych, proste je neskutocna.

Ak by ste mali nejake info o tom, na co som sa pytal, napiste mi na: marek.dulius@gmail.com

tu nebudem.

pekny den ;)

assimilate
19. mar 2009

Náš malý je taký škaredý, až je krásny... 😉

uhrikovci
19. mar 2009

Ahoj. Existuje veľmi veľa agentúr, kde môžte zaregistrovať svoje dieťa. No treba sa tomu venovať. A nie je to žiadna tyrania, lebo keď vy nedovolíte,tak s Vaším malým nič nemôžu spraviť. Tie dievčatká, to je už moc a tak ako napísala alishia, je to už choré. My sme také fotenie absolvovali a bolo to zaujímavé. Keď ho chcete vidieť, dajte si www.dexia.sk Drží ho na rukách taká blonďavá baba. A nerobili mu ani make-up. 🙂

susik77
19. mar 2009

uhrikovci: maly je zlaty 😉

susik77
19. mar 2009

ja vobec neviem objektivne posudit, ci je moja mala extra pekna. tiez sa mi zda zlata a je urcite ina kvoli svojim vlaskom a tym ze je na svoj vek velika. anajzlatsia na spapanie je ked spinka-ako anjelicek 😵

uhrikovci
19. mar 2009

dik za kompliment..Ja som sa veľmi bála,keď som bola tehotná, že budem mať škaredé dieťa,ani neviem prečo. No bola som milo prekvapená, keď sa narodil. Náš je zase najkrajší, keď sa zobudí. Tie masky aké strúha, no na zomretie.

susik77
19. mar 2009

to mas dobre. moja vzdy po zobudeni hodinu place 😖 ja som bola tiez velmi prekvapena, ze mam az tak pekne dieta 🙂 ale pred porodom som nad tym nerozmyslala, skor i bude zdrava a v poriadku. aj teraz mam z toho najvacsi strach 😔

uhrikovci
19. mar 2009

Jaaaj malá je jaká úžasná a tie vlasy. Umrem. A oči má ako vidím modré ako náš. Musí byť nezbedník, aspoň si myslím, lebo tak vyzerá.

susik77
19. mar 2009

Diky 😵 no, ona ma normalne take rulicky. vzadu do pol ramien ked ich ma umyte a potom jej vzdy vyskocia ked vyschnu 😀
nezbednicka je riadna teda 😀

uhrikovci
19. mar 2009

ja som chcela mať stále kučeravé dievčatko. no som rada,že mám toho huncúta.hoci sa priznám,že ked mi doktor povedal,ze to bude chalan,vyšli mi slzičky,ale iba chvíľu,lebo som videla tú šťastnú tvár môjho manžela,že bude mať syna,môj smútok hneď zmizol.

susik77
19. mar 2009

to asi vsetky holky 😉 mna ju bavi obliekat, mm stale hovori, ze ju mam ako babiku 😀

uhrikovci
19. mar 2009

ved to,ze na baby je tolko nadhernych vecí,satocky, sandaliky,jooooooooj
ja ked to vidim,ale potom sa kuknem na toho mojho sibal a nelutujem...myslim si ze chalani to maju v dnesnej dobe lahsie,stale mali....hlavne nemusia rodit, to je pre mna velmi zla spomienka

susik77
19. mar 2009

jj, to suhlasim 😎 ale na druhej strane musia zabezpecit rodinu, to je dost stresujuce 😖 hlavne teraz, obdivujem mm

uhrikovci
19. mar 2009

To ano, riadna makacka,teraz nam nik nic zadara neda, nie ako volakedy, mladomanzelska pozicka, byt atd

dulius
autor
22. mar 2009

:D tak a pokracujeme ... dakujem vsetkym ...
najlepsie na tom je viete co?

to len tak na zamyslenie ...

P.S. dakujem asi 5 zenam z tohto fora, ktore mi poslali pekne emailiky, nebojte, nebudem ich tu uz zverejnovat, lebo by sa tu rozputala dalsia debata a niektore nicky by to asi nezvladli :D

dulius
autor
22. mar 2009

Nevkladaj do fóra obsah internej pošty. Jej obsah je adresovaný Tebe a nie verejnosti.

u2jana
22. mar 2009

😀 😀 😀

tonita
22. mar 2009

dulius mam pocit, ze si nevidis na koniec nosa...!

paola.o1
22. mar 2009

dulius dlho si tu nebol, som sa zlakla ze ta lavina zavalila na to chopku. by ta bola skoda, taky krasavec....

diddi
22. mar 2009

samoluby chvastun.....diagnoza

zuza.m
22. mar 2009

len mu dajte baby....
len by ma zaujimal či to čo piše vidi aj jeho manželka 😅

aponchie
22. mar 2009

me by zajimalo jestli jeho zena na konika vubec chodi a kdo to teda je? 😀

emamamamu
22. mar 2009

ja myslim, ze sem jeho zena asi nechdoi..ze ho nechala s tou malou a utekla....ale nejsem si jista, jestli je to ten tatinek, co myslim....

susik77
22. mar 2009

mm hovori, ze nasa mala je najkrajsia 😀 si myslim, ze pre kazdeho ch;apa su jeho deti najkrajsie 😎

liaah
22. mar 2009

No inak zaujimava tema. Ja som nikdy nebola taka zeby som o svojich detoch tvrdila ze su uzasne, najsikovnejsie, najdokonalejsi a anjkrajsie, vzdy som si uznala a aj uznam, ze moje deti su v niecom pomalsie, ale v niecom ovela sikovnejsie ako ine. To je o tom, ze kazdy je osobnost a je svojske. A krasa u deti je velmi relativna, lebo deti su rozkosne, mile , strbave a usmiate. A to , ze to, ci ono je v nejakej etape svojho zivota menej-alebo viac pekne ako vacsina, este neznamena , ze sa to nezmeni. Poznam velmi vela ludi, ktori ako male deti boli tuctovi, priemerni, ale vyrastli z nich uzasny, krasni ludia. A funguje to aj opacne, dost dievcat bolo krasnych, vsetci na nich mohli oci nechat, ale teraz su " nic moc" .

A dulius, prepac, tvoja dcera je peknucka, ale nie najkrajsia, najdokonalejsia, netvrdim, ze moje su, ale o tvojej to povedat tiez nemozem. Ale niektore babule tu v tejto teme, maju naozaj uzasne deti a mozno ta to nepotesi, ale mne sa pacia viac ako ta tvoja. Pride mi to trosku prizemne sice, tu porovnavat, ktore dieta je krajsie, lebo to je doooost, ze o vkuse, ale to len preto to takto otvorene hovorim, lebo mam z teba pocit, ze si myslis, ze nad tvoju princeznicku niet 😉 😉 😉

Nikoho som nechcela urazit,boze chran, ja len, ze toto je moj nazor 😉 😉 😉

amphibia
22. mar 2009

to Akejka:
Inspirovala jsi mně 🙂 Album hotovo...

amphibia
22. mar 2009

to Akejeka..jinak myslím, že s Duliem holky podobné nemáme 🙂 Ta moje je totiž po tatínkovi 😀

zuza.m
22. mar 2009

amphibia ved prave že je na tatinka ,možno prave preto je podobna na duliusovu malu. 😅
pravda že srandujem. 🙂 😉

amphibia
22. mar 2009

dyť já taky...bůh víc, co se z těch našich krásek vyklube, pravda? 🙂 Hlavně, že jsou zdravý 🙂

akejka
23. mar 2009

amphibia: jéj, malinkú máš zlatučkú - ozaj celý tatino, takže nie je s Duliusovou podobná 😉
Len sa mi zdal ten úsmev trošku takým, jak jeho malá...

amphibia
23. mar 2009

děkuju moc...ty máš taky krasavice 🙂 . Když nad tím tak dumám...nepotkala jsem ještě ošklivý miminko...jen jednu holčičku, která měla neuvěřitelně protřelej dospěláckej pohled...musím říct, že jsem se jí bála 😀 ale ta už byla starší....Mimina jsou nejkrásnější a dost 🙂