Je nejaké Miss bábätiek? Ako dostať dieťa na casting?

dulius
12. mar 2009

alebo su niekde castingy do reklam a podobne?
kde by som sa dostal k takym informaciam ...
nasa dcerka je neskutocna, vsetci nechapu aka je krasna ...

ja viem, ze sa vravi, ze vsetky deti su pekne .. ja viem, ze kazdy rodic si mysli, ze jeho dieta je najkrajsie ...

ale nasa Dianka to je nieco ine, je neskutocna a to nevravim len ja, ale aj vsetci ostatni, co ju videli .. vsade kde pride rozziari vsetkych, proste je neskutocna.

Ak by ste mali nejake info o tom, na co som sa pytal, napiste mi na: marek.dulius@gmail.com

tu nebudem.

pekny den ;)

kamilka12
17. mar 2009

Ak si dalius nerobí srandu a všetko čo napísal myslí vážne...tak len tolko k tomu...je naozaj normálne, že si myslíš, že tvoja dcérka je najkrajšia. Ale nemám pocit, že si touto témou chcel získať iba kontakt na nejakú agentúru...v prvom rade si sa chcel pochváliť:
-že máš najkrajšiu dcéru (i napriek tomu, že vieš že aj iné sú pekné ale tvoja je aj tak NAJ- a to nie len pre vás rodičov vraj),
- že dcérka má tým pádom krásnu maminu
- že mamina má tým pádom sympatického manžela...
- manžel sa má teraz super, lebo sa bol lyžovať...
Keď to zhrniem...máš potrebu sa chválit a zrejme ti robí dobre, keď ta chvália aj ostatní, preto si to sem písal...Má to iba jedne háčik: SAMOCHVÁLA SMRDÍ! A možno keby som psychológ...tak by som povedala, že si tým riešiš nejaký komplex...

martija
17. mar 2009

chcela by som este nieco k tomu napisat.Moje dieta je krasne prave tym,ako sa na mna rano usmieva ked vstava, s akou laskou na mna hladi,ked sa s nim hram, je krasne tym,ako rozkosne sa smeje,ako sa ku mne tuli tym makkym tepluckym telickom, .....ako papa moje mliecko....,je krasne tym,ze ho lubim,preto je pre mna jedinecne a najkrajsie,lebo ho (ich - mam dvoch) lubim najviac na svete....myslim,ze to je dovod preco lubime tie deticky tak strasne,ze odstavajuce uska, velke zubky nevidime....ved krasa je v uplne niecom inom podla mna,dulius chcel prezentovat len povrchost,predat obal svojej dcerky...porodcovia posudia,odsunu,nepozeraju do dusicky dietatka,prave preto by som nikdy neprihlasila svoje dietatko na takuto sutaz a ani ho tym nezatazovala,keby bolo vacsie a chcelo by,to by som brala uplne inak,ale tak male babo trepat niekam o co nema zaujem....dietatko potrebuje pokoj a pohodu,potrebuje mamu a otca.....uz len to je od duliusa velmi sebecke,ze aby si posilnil ego,tak bude dieta trapit po castingoch....
a este nieco,poznam par,ktory je podla mna uplne priemerny - dieta maju kraaasne.No a este sa mi stalo,ze sme boli na preliezkach a ja vravi svagrinej,pozri,ake krasne dieta a ona na mna - toto??vobec sa mi nepaci,ale pozri tamto je podla mna krasne - a ja cumim a vravim,tak to teda neni??? kdo ma pravdu????

luciaakubko
17. mar 2009

kamilka, 😀 (nechce sa mi vyjadrovat na margo tam toho pana, lebo mi je uplne jedno, co si mysli 🙂 ale nereagovat na kamilku mi proste nedalo 🙂 to len dokazuje, ze aj na tejto stranke sa da paradne pobavit a nemusim sa preto trepat kdesi na youtube 🙂

vejinka
17. mar 2009

kamilka ma pravdu mlady pan si kompenzuje svoje nedostatky alebo nejaky komplex
martija ma tiez pravdu krasne to napisala
proste a jasne kazdy vidi svoje dietatko v tom "naj" svetle a ak o nom(dietati) niekto tvrdi ze je priemer alebo nebodaj skarede tak to rodicov pochopitelne poriadne nasere..
mlady pan nepochybne miluje svoju dcerku alebo miluje len obal na svojej dcere..pravda je skryta niekde uprostred. na hrdom ockovi nevidim nic zle..ale na takom ockovi ktory tvrdi ze jeho dcera je viac ako ine deti a verejne to prezentuje ..samozrejme zo subjektivneho pohladu tak ma nenapada nic ine len ze sa chvasta pre ostatnymi. keby to hodnotil niekto kto na to pozera objektivne(taky clovek sa hadam ani nenasiel lebo vzdy mu niekto bude sympatickejsi lebo ho poznaa) tak by to bolo ferove...no a na castingoch pozeraju alebo sa snazia pozerat objektivne ale nie kazdemu rodicovi sa to paci ako sa rozhodnu a vela rodicov je zjavne velmi sklamanych 😖

to.manka
17. mar 2009

Martija, krásně napsané 😵

Daliusi, jen Ti přeji, aby Tvá holčička byla zdravá. A Tvé holčičce přeji, ať nikdy neutrpí žádnou sebemenší fyzickou vadu na kráse. Protože z Tvých slov jsem pochopila, že bys ji hned měl asi méně rád ..........

mirjanka
17. mar 2009

Jéééjej...to jsou starosti...já učím děti ve škole a některé i hezké děti nemají radostný život a oči smutné, nemají v nich ty pěkné dětské jiskřičky a některé, které nejsou pohledné si svojí milou povahou člověka tak získají, že doslova zkrásní a každý je pak vidí úplně jinak a co se týče miminek - každé miminko je krásné pro svoje rodiče - já mám taky tu nejkrásnější holčičku a nejkrásnější kluky ( pravdou je, že můj dlouhovlasý desetiletý syn vzbuzuje obdiv u mladých slečen i u cizích maminek, ale nikdy mě nenapadlo ho cpát někam na modní přehlídky, spíš ho poučuju, aby nesedl na lep těm hnusným pedofilům)

sirinka
17. mar 2009

inac baby...niektoru tu pisali, ze tie deti v reklame na hami nie su nejako zvlast pekne a ze ani ten pridany smiech sa im nehodi...ale keby ste videli ako ich zerie nasa Klarka...je z tej reklamy uplne hotova a to este stale pije len MM 😀 nastastie na nu nejaky markting zatial neplati hehe...

snehurka11111
17. mar 2009

Tak jsem narazila na toto téma:o)) No to je goool! Všechny děti jsou přeci pěkné a roztomilé a mám pocit, že by´t pyšný tatík si opravdu dodává ztracenou sebedůvěru. Jinak holky, máte moc pěkné cvrčky 😉 🙂

antdem
17. mar 2009

Ahojte. Aj ja ako mamina si myslím, že moja dcérka je neskutočne krásna 🙂- kukaňa s vytočenými mihalnicami, ale to poviete určite každá z Vás a každá máte pravdu. Ja mám najkrajšie na svete rovno 2 kusy 😅

sirinka
17. mar 2009

mimochodom je tu niekde na konikovi tema o najkrajsich fotkach babatiek...alebo najsympatickejsich uz ani neviem...tak sup tam a popridavajte tam tie svoje naj... 😉

antdem
17. mar 2009

No sme proste všetci šťastní rodičia krásnych bábätiek... 😉

vejinka
17. mar 2009

suhlasim kazde babo ma nieco co je na nom krasne..my mame páčo 😀 😀 😀 😀 teda okrem ineho samozrejme 😅

aponchie
17. mar 2009

si z nas dela akorat prdel pac vedel jak zenske na toto zareaguji takze se mu to povedlo a uz sem nepujde 😀

johanda
17. mar 2009

apon - jj, "nick" Dulius si potřeboval pohonit ego a zdejší diskuze mu v tom velmi pomohla 🙂
btw, pokud někdo nazývá spoludiskutující lidi "nicky" je ňáky divný, ne?🙂))

aponchie
17. mar 2009

me prijde jeho holcicka naprosto tuctova ...sorry dulius 😎 snad ji nebude procpavat i v budoucnosti nekde ,ale az bude starsi a dozvi se to treba nahodou mu vyprasi kozich co z ni dela za estradu 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
17. mar 2009

aj mne sa vidi ako tuctova... 😀

zuza.m
17. mar 2009

jaj mna mrzi len jedna vec že si nemožem prečitat všetko.čitala som si ich len na začiatku a nemam tolko času.škoda lebo som sa celkom bavila. 😅 .
a inak bez uražky ale naozaj som tu na konikovi videla stokrat krajšie babetka...tak že na miss to asi nieje 🙄

stvura
17. mar 2009

Kazda z nas ma doma to svoje najkrajsie, no nie? Tu reklamu na Hami miluje i nas krpec, akonahle ide, zbystri zrak, sluch, hned sa smeje spolu s detickami. Musim povedat, ze sa smeje 100x krajsie ako tie deti...najma to posledne, to mi vlasy dupkom vstavaju ked ho vidim a pocujem - no i to je isto lubene svojou maminou 😎

alon111
17. mar 2009

stvura aj ja tvrdim ze to posledne je z nich najmenej rozkosne ale aj tak keby bolo moje bolo by pre mna to najkrajsie 😉

sirinka
17. mar 2009

inac baby ja som tu reklamu este ani poriadne nevidela a ani neviem, ako tie deti vlastne vyzeraju, lebo sa pri tom vzdy kukam na nasu klarku ako sa z nich tesi 😀

vejinka
17. mar 2009

mozno prave take hladali ..myslim to posledne take nezvycajneee s divnym smiechom..lebo ako vidim kazdu z vas zaujal..a to je cielom reklamy 😉 uputat 😉

lovaa
17. mar 2009

😅 😅 😅 mám dost...asi jsem už dnes unavená 😅 😀
Každopádně jsem četla tuhle diskusi hned zpočátku, prvních pár odkazů..hezky se to rozjelo. Je hezké, že je tatínek tak hrdý, ale všeho s mírou řekla bych.
A teda nechci tatínka urazit, má krásnou holčičku...ale tu na koníkovi jsou opravdu krásnější 😉

ygreen
17. mar 2009

náhodou ty děti v tý reklamě na hami jsou božíííííííííí, a hlavně ten poslední s tím jedním žubem, takovej malej politik 😀 😀 😀

vejinka
18. mar 2009

no nehovorim ze to zetere baby? 😀

amphibia
18. mar 2009

tak jsem se chtěla na to malou krasavici od Dulia podívat a nemůžu album najít... ☹ zřejmě ste na něj byly mooooooc ošklivé, ženský 😀

akejka
18. mar 2009

amphibia - dulius má album malej - pozri modrykonik.sk. Asi si pozerala albumy v českej verzii Modrého koníka 😉

amphibia
18. mar 2009

jojo..to je fakt...jdu mrknout .Dík 🙂

akejka
18. mar 2009

amphibia a ty nemáš album ? Tvoja malá na pasovej fotke sa mi zdá podobná duliusovej...tiež taká kočka, chcela som porovnať bližšie 😉

kacenqa
19. mar 2009

no ja som si najprv precitala tu druhu, zamknutu temu (vzdy prebehnem zamknute temy, ze kvoli comu ich zamkli 😉 ) no a padla som na zadok....a hned z 2 dovodov...

podla mna duliusovo dievcatko nie je nicim vynimocne, je uplne bezne normalne deculo. samozrejme, ze jemu moze pripadat ako ta najsamkrajsia bytost na svete, je to prirodzene, akzdy rodic ma tuto tendenciu....ale zeby som z nej padala do uzasu a hikala, aka je kraaaaaasnaaaaaaa....no tak to urcite nie....

a potom to vyjadrenie o skaredych mamickach tak to bolo take sexisticke a dehonestujuce, ze az. a hned z v iacerych dovodov. poznam kopu parov, kde jeden z nich je 'skaredy' a druhy 'pekny'....a napriek tomu sa ti dvaja lubia....to ako keby sa mali brat len pekni s peknymi a skaredi so skaredymi, tak to kam by sme dospeli???? toto tvrdenie svedci o totalnej povrchnosti, lebo krasa cloveka sa nemeria jeho fyzickym vzhladom, len povrchni ludia hladia iba na obal a nezaujima ich to, co sa skryva pod nim....a potom dulius, nechapem, kde ty beries odvahu na taketo tvrdenia, pretoze podla mna tiez zrovna nie si brad pitt....ale mozno to vyvazuje tvoja krasna manzelka, pre ktoru si krasny aj ty....tak vidis, ake je to vsetko subjektivne....

mozno som to zobrala prilis osobne, to priznam. nemyslim si o sebe, zeby som bola ktovieaka krasavica a dulius predstav si, napriek tomu mam fesaka manzela, a som prenho TA NAJKRAJSIA ZENA na svete a nasa dcera je pre nas TA NAJKRAJSIA BYTOST, aku sme mohli stvorit...

navyse sa vravi vraj nepekni rodicia mavaju castokrat krasne deti, neviem, co je na tom pravdy...

aaaaaach rozculila som sa...no, aspon mam dennu davku adrenalinu vycerpanu 😉

alon111
19. mar 2009

moje deti su ako rozpravkovi skriatkovia a je mi jedno ci sa inym ludom pacia,pre mna su najuzastnesie prave tym ako sa na mna rano pozru tymi ich popuchnutymi ockami alebo ako im svietka ocka ked nieco vystroja.pre kazdeho cloveka su jeho deti najkrajsie prave preto ze su ine ako ostatne .fyzicka krasa je to posledne cim by som merala lasku svojich deti.aj keby moje deti boli najskarejsie na svete pre mna by boli aj tak najkrajsie pretoze su moje 😉