Je nejaké Miss bábätiek? Ako dostať dieťa na casting?

dulius
12. mar 2009

alebo su niekde castingy do reklam a podobne?
kde by som sa dostal k takym informaciam ...
nasa dcerka je neskutocna, vsetci nechapu aka je krasna ...

ja viem, ze sa vravi, ze vsetky deti su pekne .. ja viem, ze kazdy rodic si mysli, ze jeho dieta je najkrajsie ...

ale nasa Dianka to je nieco ine, je neskutocna a to nevravim len ja, ale aj vsetci ostatni, co ju videli .. vsade kde pride rozziari vsetkych, proste je neskutocna.

Ak by ste mali nejake info o tom, na co som sa pytal, napiste mi na: marek.dulius@gmail.com

tu nebudem.

pekny den ;)

sakura77
12. mar 2009

🙂 🙂 hrdy ocinko 🙂 🙂
mas pravdu-vsetci si myslia ze tie ich su naj 😉

u2jana
12. mar 2009

😀 mat tak vase problemy 😀
ale nie ak nieco zistite, dajte vediet pojdeme aj my 🙂
trochu ju nasmiknujeme, spravime manikuru a hor sa na miss 😀

claudinka
12. mar 2009

dulius my mame zase najkrajsieho chlapceka, nedame ich dokopy? 😀

sirinka
12. mar 2009

dulius tak sem hod do albumu par jej fotiek 😵

evita123
12. mar 2009

ahooojteee. tiez sa pridavam do klubu.. aj ja si myslm ze mam to naj babatko na svete........ 😀 ale naozaj neviete o nejakej sutazi? len tak co by sa tam dalo posat par fotiek...

evikk
12. mar 2009

Taky mame nejkrasnejsiho chlapecka a kazdej ,kdo ho vidi je z nej uplne unesenej,ale to je proste kazdy mimco 😀 ,taky by me zajimaly fotecky 😀

eimiky
12. mar 2009

Je jasné, že každý rodič vidí v tom svojom dieťati najkrajšie bábo na svete.A myslím si, že nikto ti nepovie do očí, že to tvoje dieťa sa mu nepáči.Ja by som to tiež nepovedala a ani by som nepovedala,že nejaké dieťa je škaredé.Veď všetky sú nadherné. 😉 Každé je iné a predsa krásne.

alon111
12. mar 2009

aj ja mam najkrajsie a rovno tri kusy ako autobusy 😀

dnada
12. mar 2009

já mám taky to nekrásnější mimi 😝 každý říká,jak je to nádherný mimi i cizí lidi v krámu na úřadech atd. 😉 😎 Prostě blonďáček s modrýma očkama , a když se narodil,neměl ani vlásky,ani obočí a úplně světlý řasy,byl takové to televizní miminko 😀 😀 😀

všechny děti sou v očích svých rodičů nej 😔 🙂 😔 😵 😵 😵

susik77
12. mar 2009

dnada: maly je zlatunky,. najviac sa mi paci fotka zakuklenec, krasne spinka 🙂

susik77
12. mar 2009

ale objektivne: niektore deti nie su pekne. jasne, ze pre rodicov je kazde najkrajsie na svete, ale z mnohych nie velmi peknych casom mozu vyrast krasavci 🙂
ale miss babatko je blbost...

dnada
12. mar 2009

susik děkuji 🙂 však to tvoje štěstíčko je taky nádherný 🙂 má krásně buclatý tvářičky jako tem můlj kulíšek 😉 😉

jinak s tebou souhlasím,ani mě; se nelíbí všechny mimča stejně🙂 Mě se všeobecně nelíbí tmavovlasí mimča,připadají mi takový jako moc dospělý 🙂 a třeba jako u kamarádky se z jejího černovlasého novorozence klube blonďáček a už je mnohem hezčí 😀 😀 😀

susik77
12. mar 2009

dnada: dakujem 🙂

sirinka
12. mar 2009

dnada a co holohlavi novorodenci 😀

alon111
12. mar 2009

no ja som videla novorodenca s orlim nosom a to mi fakt robilo problem povedat ze je nadherny ale slusnost kaze pochvalit tak som nebola hnusna 😉

norik1
12. mar 2009

dnada tak to mame velmi podobne babätka, ako som kukla do tvojho albumu... aj nas bol maly albin s modrymi ocami a vsetci hovorili, ake mame krasne dievcatko aj ked bol obleceny v modrom... 😵

jakoubka
12. mar 2009

Na MK,jsou všechny děti krásné,no ne?

alon111
12. mar 2009

jakoubka nie krasne ale priam nadherne 😀

jakoubka
12. mar 2009

alon 111-tak,tak 😉

alishia
12. mar 2009

http://www.magazin.cz/lifestyle/2487-holcicky-z...

takhle to dopada, kdyz maji nejake deti prdle rodice. nic proti vam.

jakoubka
12. mar 2009

alishia-jj máš pravdu,je to hnus 😉

nadik
12. mar 2009

no holky taky se přídám napadla mě ta reklama na Hami mléko tam se mi nelíbí ani jedno to mimčo a obzlášť chlapeček s jedním zubem.... tady by si vybrali určitě hezčí mimča.... 🙂

susik77
12. mar 2009

to je fakt ako v muzeu voskovych figurin

martimarti
12. mar 2009

Dětská Miss? A proč? 😕 😕

susik77
12. mar 2009

nadik: ja si myslim, ze tam zamerne vybrali take skarede miminka 🙂 proste chceli uputat, a to mozu aj sokom 😀 a lepsie si to budu ludia pamatat ako ked tam daju zlate mimco 😉

claudinka
12. mar 2009

my sme boli minuly tyzden na jednom foteni z jednej castingovej agentury, ale malinkeho mi do reklamy nevybrali.. vyberali medzi nim a jednym 9-mesacnym chlapcekom, takze na tej jeho nevinnej krase urcite nieco bude 🙂 🙂

alishia
12. mar 2009

me tam ty mimca neprijdou tak oskliva. Spis zajimava, ale je to vec nazoru. vsem se nemuze libit to same🙂 kazdopadne, miss babatko....to me uz fakt dorazilo🙂)))

Pane otce? to chcete vydelavat nebo proc z mimina chcete delat chodici reklamu?

nadik
12. mar 2009

no nevím ale jsem to mlíko koupila a malé chutná tak možná natom něco bude... 🙂

nadik
12. mar 2009

jinak je dobré napsat, že mé dítko je extra a přitom tu není ani fotečka.... 😀

alishia
12. mar 2009

nadik: ja hned taky koukala, ze kliknu na fotku....a prd.