Je pravda, že chlapci sú "horší" ako dievčatá?

murinka
26. júl 2009

ahojte.mam štvormesačnu dcerku a s manželom by sme este chceli chlapčeka.no veľa žien a kamošiek mi povedali,ze chlapci su ,,horši,, ako dievčata-su viac zaplakani,zarevani,nespokojni a neviem čo ešte..............je to pravda?ake mate vy skusenosti s vašimi ,,junakmi,,?ak by som mala chlapca tak môžem očakavať taketo spravanie? 😅

sasiki
27. júl 2009

no čo ja viem, či je lepšie nejaké pohlavie??? 😕 😕 😕
Malý bol ako bábätko viac uplakaný, než dcérka, teraz je to zase naopak... 😅

chymenitta33
27. júl 2009

Ahojte...

neviem podla mna to je o povahe dietatka a tak celkovo aký je typ.. Ako ja mám chlapca a od malinka je zaltunký ako čím je starší má svoje moresy,,že niekedy si poviem radšej tri dievčatka ako jeho..ale zase poznám aj také čo majú dievčatka a Náš Dejvi je ako anjelik pri nich...Takže podla mna to je individuálne a skôr o osobnosti dietata.

zuza.m
27. júl 2009

hovori sa že chlapci viac trpia na bolesti bruška a su uplakanejši.ja mam len chlapca tak že nemožem porovnat.ale moja mamina vždy hovorila že mohla mat radčej desat chlapcov ako dve dievčence.podla mna v puberte su lepši chlapci nie su taky naladovy,uražlivy .ale každoapdne zaleži od povahy a hlavne vychovy,v akom prosterdi žiju tak sa aj spravaju.teda myslim tie detičky čo už vnimaju a rozumeju nie deti do roka.

sssimi
27. júl 2009

Ja si myslím, že je to celkom jedno. Len nech je to zdravunké... V tejto dobe sa budeme o svoje deťúrence báť od kedy sa nám z očí stratia či už je to dievča alebo chlapec. Ja mám teraz dievčatko a koliky nás trápia stále...

No a snáď sa zadarí a keď bude druhé mimi, tak to bude chlapček... Nech si vyskúšam aj ako je to s chlapčekom 😀

atrami
27. júl 2009

Ja nemožem porovnávať medzi chlapcom a dievčaťom. Mám 3 chlapcov. Ani jeden z nich nebol vyslovene zlý. Skor mne chýbali skúsenosti. Nevedela som si zadeliť prácu, mala som pocit, že nestíham. Jednoducho svoju nervozitu som preniesla na dieťa a pravdepodobne preto bol plačlivejší. O najmladšom ani nevieme. Od príchodu z porodnice prespí celú noc. 🙂

dominka11
28. júl 2009

podla mna je to blbost, zavisí to od každeho dietata ake je a neda sa to vymedzit pohlavím.

eimiky
28. júl 2009

to naozaj záleží od dieťaťa akú povahu má a v akom je prostredí, veľmi to dieťa ovplyvňuje.Môj malý je síce aktívny dosť ale inak je veľmi dobré dieťa, nie je urevaný, umrnčaný a pod.