Jednu štrbinu v oku má menšiu ako druhú

sipcek
15. sep 2008

Mala ma lave ocko trochu mensie.Aj ho viac priviera.Boli sme u ocnej lekarky a vraj mame mensiu strbinku v oku,o 4 mesiace mame ist na kontrolu.Myslim,ze na ocko vidi.Niekedy je ten rozdiel dost vyrazny,myslite,ze sa to vekom vyrovna?Mate s tym niektora skusenosti?Vdaka

cartmanko
15. sep 2008

no myslim, ze sa to vyrovna ale aj keby nie nie je to tragedia. pozerala si niekedy bewerly hills 902 10? Brenda odtial ma jednol oko vyrazne vyssie ako druhe a koli tomu ma stale hlavu do jednej strany a vidis aj herecku robila. ja som bol maly skulavy a ked mi lepili ocko stale mi depilovali aj mihalnice aj obocie a vela so m reval koli tomu a som tu. ked je zdravucka mensie vacsi ocko je jedno. nikto a nic na ludoch nie je sumerne. napada ma priklad aj na muzoch /vyssie-nizsie/ aj na zenach /vacsie-mansie/ 🙂

sipcek
autor
15. sep 2008

Mas pravdu,viem,ze s tym aj tak neurobim nic,aj tak je krasna.Dufam,ze to uz horsie mat nebude,myslim padajuce viecko a tak.

valka
15. sep 2008

sipcek, ja mam tiez jedno oko mensie...a nikto s tym nic nerobil...vidim nan horsie, ale druhym to kompenzujem, tak je to v pohode 😀

sipcek
autor
15. sep 2008

My aj doma skusame ked pozerame telku ci vidi,myslim,ze ano,ved hadam by dr.zistila uz v porodnici,nie? Robili nam aj ocne pozadie,bolo to ok,dr.povedala,ze to ci bude dobre vidiet sa ukaze tak v 3 rokoch.Myslim,ze je to len esteticky problem,ved z toho dufam vyrastie. ☹