Jedujú sa vaše deti?

siminda
10. jan 2008

ahojte, mam doma 5mesacneho synceka a neviem ci si to len namyslam, ale zda sa mi ze sa stale hneva ☹ npr ked mu dam hracku tak ju dava do ust a strasne sa pri tom hneva, alebo lezi na posteli a zacne sa tak sponovat a skakat a pri tom vydava jedovite zvuky 😒 on moc neplace, a ked tak najprv sa zacne jedovat a ked si ho dlhsie nevsimamtak zacne plakat, najprv jedovito a az neskor tak normalne.
tak ja neviem ci je to len dake obdobie? mate s tym niektora skusenosti?

martinabarak
10. jan 2008

Cauko, aj Sebastian nam da jasne najavo co chce on a nie my, napr. ked uz nechce sediet v sedacke, tak sa zacne posuvat nizsie dvihanim zadku, az mu vysia nohy von zo sedacky a hlavu ma tam, kde mava zadok, ked sedi -je smiesny, ale uz musime davat velky pozor, lebo moze vypadnut. Aj ked ma velku hracku a nevie ju trafit do pusky tak robi to co tvoj maly.... su sibalkovia... 😉 😀 😉

junovka
10. jan 2008

moja sa vie jedovat...az neuveritelne 😖 😉

prunti
11. jan 2008

Boze ci som sa potesil tejto teme. Moj maly sa jeduje tak treti den, doteraz to nerobieval, ale teraz ked sa mu nepaci - najma ked obliekam - sa vypina a riadne zazera, ci co. A tiez ked mu davam hore cistu plienku tak zacne rukami nohami pohybovat a pottom sa bucha do brucha a zas sa jeduje. Uz som bola z toho nestastna, bala som sa, ci je u neho vsetko ok...Uf, teraz mi spadol kamen zo srdca! 😝

maji4
11. jan 2008

Ahojte aj moja sa ale straaaašne jeduje ,keď ju nevezmem na ruky ,keď chce spať, keď.......
Proste ona sa najprv začne strašne zlostiť a až potom začne plakať ☹ ☹ 😖

petka.m
11. jan 2008

presne ako píšete. naša robí to isté, keď sa jej niečo nepáči. Najprv sa zlostí a mrnčí a potom začne plakať. ale stáva sa aj to, že sa nerozplače, len sa zlostí a zlostí až kým ju nevezmem na ruky...

mia114
11. jan 2008

ahojte, aj sa sa pridavam k vam s tym jedovanim, moj maly sa tiez dokaze strasne jedovat ☹ niekedy som z toho zufala, ze nic ine nevie ☹ no ako citam tak niesme sami a tak mi tiez trocha odlahlo.
Tiez sa jeduje ked ho obliekam to sa zacne vypinat a skakat, a aj ked mu dam daku hracku to sa tiez zlosti ze ju nemoze dat celu do ust.a aj ked si ho dlhsie nevsimam tak sa zacne jedovat a az potom plakat.
martinabarak, pozeram, ze aj vy mate Sebastianka 😵

sibuska
11. jan 2008

moja sa jeduje pri obliekani, ked chce sediet a ja ju dam lezkat, ked sa chce nosit a len sedim, zacne aj prskat a je az cervena, no dost sa jeduje...
neviem po kom ma taku povahu 😒

mia114
16. jan 2008

no ani ja neviem pokom ma moj maly taku povahu, obcas sa uz boljim ci nebude hyperaktivny 😒

dadulka19
16. jan 2008

aj moje sa jeduje 😉 ,ved ako ináč má dať najavo,že sa jej to nepáči 😉 ?..obliekanie je asi najhoršie 😠

katka76
17. jan 2008

no pridavam sa do klubu mamin s jedovitimi detickami. nasa terezka vie tak vrieskat, ze cakam, ci sa neobjavi nejaky sused 😖
ci pri obliekani, ked chce sediet a ja ju na chvilku polozim - hlavne po jedeni, lebo to polku hned vygrni, ked sa chce nosit na rukach..... proste maly tasmansky cert 😠 😠 😠

kazdovci
17. jan 2008

ahojte. aj nas Oliver sa vie nadherne jedovat. presne tak ako vsetci ostatni, napne sa ako strunka a vydava zvuky ako nahnevany brumko. je rozkosny 🙂 nie je toho vela a preto to velmi neriesim. inac je to nas maly smejko anjelik

lindda
30. apr 2008

cafte tak nas Nino sa jedoval strasn eposledne dva dni uz si neviem rady ze co s nim dnes je to uz lepsie mozno su to zuby netusim ,,,,

martina46
30. apr 2008

Naša sa tiež strašne srdí, je to veľmi milé 🙂
A má to po nás oboch, asi tuším ešte znásobené. A osobnosť odmalička 🙂

sakura77
30. apr 2008

my mame jedosa-extra triedu 🙂

niekedy uz fakt mam dost,ale musim vydrzat ze ano

momentalne skusa vselijake pokusy,nieco niekam strcit a podobne a ked sa nedari,juuuj tak to su ine nervicky!!! 😀

elize
30. apr 2008

uf, ale mi odľahlo 😅 aj náš drobec je neuveriteľný jedoš. Aj to nejak riešite? Lebo ja si už niekedy neviem rady. Nechcem aby mi neskôr "skákal po hlave" 😠

martinaema
30. apr 2008

aj my máme malú jedovitú bosorku. Kdesi som čítala, že to už môže byť prvé obdobie vzdoru.Práve nedávno som zbadala, že už skúša také ťahy ako hádzať sa o zem a podobne, akurát že u nás nefunguje ani ignorovanie takéhoto správania a ani "terapia objatím" Tak len dúfam, že ako prišlo, tak to odíde, lebo zasa nechcem všetko pripisovať zubom 😀

jahodka11
30. apr 2008

no nas maly je zatial kludas, jasne, ze aj place a hneva sa, ale tak asi raz denne, aj to vacsinou vecer, ked je uz unaveny...a aj tak ma to vie riadne vytocit...neviem, aka budem, ked sa bude hnevat viac..napr ked mu vezmem nejaku hracku..atd, ked bude vacsi....

lencici
30. apr 2008

Moja to robí už asi mesiac zdvihne ruky sčervenie a bručíííí. A ke´d jej zoberiem niečo čo nepatrí do jej rúk (mobil) tak sa až bojím, že ma niekam pošle 🤐

marorlinko
6. máj 2008

moj uz v bruchou srzal aktivitou a ostalo mu to doteraz este viac, jeduje sa ked nieco nedostane,co chce,ale casto su to veci, ktore ani nechce mat,len chce chytat,casto v obchode to robi, ma plno lopty doma a on sa ide zblaznit,ked vidi nejaku, naco mu je dalsie, tak krici a place, trha sa mi z ruk, dam ho chodit,tak sa hazde o zem, vzdy sa citim trapne,ked kazdy namna cumi, nekricim namnho, ja sa usmievam,lebo tak po chvili ho to prejde,ale zacne znova potom, neviem,co ma robit dakedy, v kociku sa taha von z neho a krici o dusu, lebo on chce chodit, keby mi neutekal vsade a nebral veci,ktore nesmie, dakedy aj vyhazduje veci z regalov, vzdy ked posluchne,tak ho pochvali,kiezby to bolo castejsie

lindulak
6. máj 2008

Aj moja sa jeduje, najnovsie hlavne, ked je na brusku - vyhupne sa na styri a chce dosiahnut hracku, ale namiesto dopredu ide dozadu a tak sa jeduje 🙂

jaduska
6. máj 2008

Noooo, aj my máme doma malého nerváčika, jeduje sa však vtedy, keď ju nechám samú - napr.sa hráme v obývačke a ja odbieham do kuchyne k hrncom. Ale ona je teraz vo veku, kedy si uvedomuje,že máme odchádza, ale nechápe, že sa vrátim. Tak ju vláčim so sebou aj na WC, lebo pod nami je chorý sused a bojím sa, aby ho tá sirénka naša nerušila náhodou. 🤐

gucz
6. máj 2008

my sme postúpili z hlasného jedovania na nepríjemné mrnčanie, hlavne ak sa jej nedarí niečo čo chce, ak jej nikto nepomôže, začne plačkať

nikinka82
7. máj 2008

😀 jojooooooj ja sa tááák teším, že nie sme sami jedoškovia!!! Aj tá hláška "..po kom to dieťa je?..." mi niečo hovorí! Ja neviem, ale Adamčo sa v poslednej dobe taaaak často jeduje, nevedela som, či je to normálne. A keď som počula zaručenú radu, vraj mám malého osprchovať studenou vodou, keď sa tak zlostí.... NO UZNAJTE, hrôza pomyslieť!!! Radšej sa s ním potrápim, hoci niekedy mám naozaj dosť a pocit, že tie jeho JEDY nezvládnem..... 😖

susik77
7. máj 2008

ahojte.to "jedovanie sa" je prirodzene 🙂 mala to robi pri kazdom pokroku, prip. ked jej nieco nejde, co chce robit...deti su z toho zufale, ze nieco chcu ale sami si to nevedia zabezpecit 😔 tak sme tu pre nich my, aby sme im splnili vsetko, co im vidime na ociach 😎

julca80
7. máj 2008

no my(vlastne mala) sa viem fajne jedovat, este k tomu niekedy zatne pasticky a vie aj pekne zavrcat 😀 Inac pravidelne svoj hnev alebo nespokojnost prejavi nanakaniim 🙂 , tzn. nananana a pritom krici 😀

bubadlo27
7. máj 2008

tak ja som malej dnes zacal hovorit vlacik nervacik 😀 😀 😀

salajcatko
7. máj 2008

kočky tak ja sa tiež pridávam, najhoršie to je, ked jej vezmem z ruky niečo..juj juj, to sú vreskoty, normálne keby sa nebála, tak sa šmari o zem...plače, nerváči, aj slzy veru vyjdu 😝
Ale to je teraz asi taká "generácia" či ako to nazvať, lebo mám ešte 6 r. kočku, a veru taká zúriva v tomto veku nebola 😒
tak neviem 😉 čím to je, čím to je? 😀

salajcatko
7. máj 2008

aaa som aj zabudla..a pri zúreni ma začína aj zlostne biť 😅 😅 😅

meissa
7. máj 2008

Ahojky. Moja mala ma tiez 5 mesiacov a poslednych par dni sa zacala dost jedovat. Zatne pesticky a je az cervena od zlosti 🙂 Dufam,ze to skoro prejde. Ked to vobec prejde.

turciatko
7. máj 2008

aj nas sa jeduje, rad a casto 😠