Kedy dať dieťa do stoličky na papanie?

niki285
23. sep 2008

Moja kamarátka má polročne bábetko ktoré ešte nesedi ale uz začcali s prikrmami. Môže ho dať do stoličky na papanie aj keď nesedi. Kedy ste dali svoje dieťa do stoličky?

shela
23. sep 2008

my sme dali od 4 mesiaca..ale mala mi uz sedela...ako nevedela sa este sama posadit ale ked sme jej podali rucicky tak sa pritiahla a sedela si dost dlho...ale nedavali sme ju sediet velmi casto...podla mna ked zacnes s prikrmami vtedy ju daj do stolicky...

asitka
23. sep 2008

myslím, že keď Maťko vedel sedieť...tak som ho dala do stoličky....ako píše shela...neposadil sa ešte sám, ale udržal sa v polohe sedavej 😀 a myslím, že aj pre mamičku aj pre bábo to bude takto najpohodlnejšie 😀 myslím si...teiž ma táto dilema čaká s Emkou 😀

kisska
23. sep 2008

tiez som dala maleho do stolicky minuly tyzden - este sa neposadi, ale uz sedi... aby mu nebolo "krivo" tak som pod neho dala este deku (aj za chrbatik) a sedi ako maly maharadza 😉

rybenka79
23. sep 2008

.. unas to bolo cca 5,5 mes, v lehatku bolo u nas hruza krmenie... ale mame polohovatelnu sedacku na krmenie aj s vlozkou pre mensie babenka, tak to bolo uplne v pohode

wali
24. sep 2008

tak ja som pockala so stolickou takmer az do 8. mesiaca a to som ho tam mavala fakt len na papanie a dost. proste som sa necitila dobre, ked som vedela, ze sam este nesedi, hoci sa v sede udrzal 😅 ale nemali sme bohuzial polohovaciu stolicku - ta by moju dilemu vyriesila 😉

titkovamiriam
24. sep 2008

8m 🙂

babulik22
24. sep 2008

v 9m.dovtedy papala v lehatku.

daleja
24. sep 2008

my este papame v autosedacke, lebo sa mala nevie sama posadit. ked ju posadim ja, tak sedi. ale nechcem ju davat sadat, kym si sama nesadne a to ma uz 8,5m. tak som to robilqa aj pri starsej.

pietra
24. sep 2008

niki, zalezi aj od toho, aku ma kamoska stolicku. do polohovatelnej ho uz moze dat, lebo tam nastavi pololah a dietatko nemusi teda este vediet sediet. Ak ma nepolohovatelnu, tak az ked bude dietatko vediet sediet.

niki285
autor
24. sep 2008

daleja a to krmis v lahu?

daleja
24. sep 2008

nie, ta sedacka sa da tak upravit, ze je v polosede, aby nezatazovala chrbatik.

niki285
autor
24. sep 2008

dakujem za vysvetlenie. aspon viem aku mam kupit. aka je to znacka? mala je v takej polohe ako v autosedacke?

rybenka79
24. sep 2008

...my mame fabulu s 3 poohami na chrbatik a vnutornou vystielkou... kupovaa som ju v CR

daleja
24. sep 2008

niki285: ta autosedacke je safety baby, taka uplne obycajna, ale da sa preklopit rucka a ona vlastne nadvihne tu sedacku do vysky a mala v nej akoby sedi. som s tym spokojna.

deina
24. sep 2008

Nas maly bol v sedacke asi od piateho mesiaca - tiez mame polohovatelnu stolicku (Fabulu), takze bol v polosede.

nikuska123
24. sep 2008

NAsa mala je v stolicke od pol roka.

linddi
25. sep 2008

od kedy vie samo sedieť, naša malá je v stoličke asi od 5mesiaca a neviem si ju vynachváliť. super vecička 😉