Kedy oddeliť dieťa do vlastnej detskej izby?

lindda
16. dec 2007

cafte nenasla som cez vyhladavac nic komkretne ku tejto teme 🙂
Mam 10mes syna a uvazujem ,ze okdedy ho dat do svojej iby spi s nami v spalni vo svojej postielke dakujem za skusenosti 🙂

lindda
autor
23. dec 2007

my mame izbu tesne vedla ,tak uz je jedno ci pojdem 2 kroky ,alebo 5 krokou 🙂

maca793
23. dec 2007

lindda
ja tiež, a ešte k tomu som mávala pootvorené dvere pre prípad že by plakali.

lindda
autor
24. dec 2007

ved prave ,ze aj tak musim vstat s postele mozno bude chvilku mravcat a potom prestane takto ked ho mam pri sebe mozno kolko krat aj zbytocne vstavam 🙂

maca793
24. dec 2007

toje pravda, ja som chodila ich pozerať aj 5x za noc, či je všetko v poriadku. teraz ako ľahnem tak aj vstanem 😀

maca793
24. dec 2007

a predsa sa musia naučiť aj samostatnosti, nie? 😵

lindda
autor
25. dec 2007

maca ved prave uz si vie dat dudlik sam len je pohodlny nech sa uci ja by som sa chcela konecne aspom jednu noc vyspat !!!! 😅

mimakro
25. dec 2007

Ondrejko má vlastnú izbu od 2,5 roka. Predtým spával s nami v spálni vo svojeje postielke. Hanka spáva s ním v izbe od narodenia, ale my máme spálňu vedľa a otvorené dvere.

maca793
25. dec 2007

lindda
to je fakt, cumlík si už vedia dať aj sami ak ho nemajú niekde pri nohách 😀
no mi našťastie s cumlíkom len zaspávame a cez noc ho máme schovaný pod vankúšom 😉

lindda
autor
26. dec 2007

maca no Nino hned mrnci ked nema dudel, ale myslim ,ze len preto ,lebo vie, ze mu hned podam 😠

emjee
24. sep 2008

aa1111 • 1d • Dnes o 10:51
Ahojte
Co si myslite od kedy by malo mat babo vlastnu izbu?Mame 8 mesacnu dceru , jasne spat bude s nami v spalni este dlho ale je dobre mat detsku?
Kamaratka totiz zariadila svoje dcerke izbicku a tam ma vsetky hracky cez den sa tam hraju a teda nema to roztahane po byte a v noci spinka s nimi v spalni.
Ake mate nazory , skusenosti?

titkovamiriam • 3d • Dnes o 10:54
JA som do deckej davala spat od roka,tiez sme sa tam najsor len hrali a poobede spali a potom tam uz ostaval na noc,michalovu postielku sme k milanovi dali tiez v roku.Marek je ale stale s nami,nemame este vymyslene ako to spravit aby sme sa ho,,zbavili,,v spalni

katika1 • 1d • Dnes o 10:54
ahoj.. my práve zariadujeme dom a samozrejme aj malému detskú.. ja by som mu ju určite spravila, aj keby sme ostali v byte.Podla mna je to super, ked sa hrá v nej. Ja to plánujem tak, že sa tam bude hrať a cez den spinkať. V noci bude hajať s nami
ale nemám ilúzie, že aj tak nerozťahá hračky po celom dome

nevesta • 1d • Dnes o 10:55
Ahoj, ja som malu teraz prestahovala cez vikend... Spinka sama, dokonca lepsie, pretoze ju nevyrusujeme my

deina • 1d • Dnes o 10:56
Aj my prave zariadujeme detsku izbu - teraz bude len na hranie, spat bude stale s nami, ale ked podrastie, aspon cez den ho budeme davat spinkat tam, aby si zvykol. Zatial tam spi tato, ked sa vrati z dakeho zuru.

daleja • Dnes o 10:58
ahojte. starsia dcera zacala spat sama v izbe az od dvoch rokov, lebo dovtedy sme byvali v dvojizbaku. ked sme sa prestahovali hned isla do svojej novej izby a vzala to uple v pohode. mladsia spi od 4 mesiacov s nou v izbe, lebo v spalni mi spat nechcela. viem, ze sa pise, ze male dieta by malo spat v izbe s mamou, ale co s nou, ked sa mi casto budila? ked som ju dala do detskej k dcerke, tak sa zobudila v noci raz.

pietra • 1d • Dnes o 10:59
my sme takuto hernu zriadili tesne pred prvymi narodeninami . V izbicke ma vsetky svoje hracky, pocuvame tam pesnicky a rozpravky, ale spinkava u nas v spalni, v noci aj cez den

mywiel • 1d • Dnes o 11:05
aa1111 my mame detsku uz od narodenia ale zatial spi s nami v spalni, vo svojej izbe spi niekedy cez den zo 2 hodiny.

aa1111 • 1d • Dnes o 11:10
Ja nad tym uvazujem ze by som tiez zariadila tu detsku a tam by sme sa hrali a v noci by zatial spaval s nami.
Tak uvidime.Ale zda sa mi to celom dobry napad.
Diky za nazory a tesim sa na dalsie

aa1111 • 1d • Dnes o 11:20
Nevesta a ako to riesis mas babyphone ked mala place ? aby si ju pocula?

ena • 2d • Dnes o 11:38
my sme strasieho dali do detskej izby asi tak okolo 8 mesiacov, teda len prestahovali postielku zo spalne, lebo detsku mal vlastne od narodenia. Ale on spaval celu noc bez budenia a z izby do izby mame 3 kroky a ovorene dvere.. mladsi ma zatial postielku pri nas, ale uz planujem stahovanie, len este chcem trocha preorganizovat izbicku detom.
starsi ma postielku IKEA 160*70 cm, ale par poslednych tyzdnov ma uz pomlay ritual ze v noci alebo nad ranom dosuchce ku nam a dospi pri nas 🙂

sirinka • 1d, 5tt • Dnes o 14:22
my sme mali detsku este pred porodom a klara tam od 1 mesiaca spava. hrava sa ale vacsinou v obyvacke

miriamka • 1d • Dnes o 14:23
No my mame detsku od narodenia,ale zatial fungujeme len v spalni...detsku zacneme vyuzivat tak o mesiac-dva na hranie...a okolo 1 roka tam pojde maly spinkat.

luciar79 • 2d • Dnes o 14:37
Ja som teraz objednala malému do detskej okno, potom vymaľujeme, dáme koberec a pôjde tam. Aj s postieľkou.Lebo lepšie spáva keď je sám. A mňa už nebaví spávať na gauči a on je sám v spálni. O nejakom ťuťu muťu v spálni nemôže byť ani reč.A je to aj lepšie že nereagujem na každe jeho pomrvenie. Vyspíme sa obaja.Tie vysielačky asi kupovať nebudem lebo to je susedná izba a nechám pootvorené dvere.

mercy • 1d, 13tt • Dnes o 14:44
my idem e detskú zariaďovať teraz, kýms nardí malé.Ale u nás je trošku o inom, že máme RD, čiže malý má izbičku hore a väčšinou sa všetci zdržuijeme dole a tam má aj hračky

geegee • 2d • Dnes o 14:48
my sme mali detsku hotovu ked mal Matko cca 1rok. Najskor som ho tam davala spat poobede a potom uz aj na noc, asi tak od 2 rokov. Ale aspon tam mal nasackovane vsetky hracky a ked som upratovala obyvacku, len som hracky z nej pozbierala a hodila do detskej

janette4 • 1d • Dnes o 15:00
ahojte.
My máme detskú izby hotovú od začiatku.Malý v nej má postieľku, hračky,hrazdičku, aj skriňu s oblečením.V noci je s nami v spálni, kde má tiež svoju postieľku a cez deň ho dávam do detskej izby tam sa s ním aj hrám a v podstate tam mám všetko poruke.Keď bude väčší, dostane tam aj postel a bude spinkávať tam.

patkaza
3. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

od dvoch rokoch mu už určite zariadte detskú izbu http://akoapreco.com/ako-zariadit-detsku-izbu/

patkaza
3. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

ešte je príliš maličký aby ste ho nechavali osamote