Kedy odpadne bábätku pupok?

rose86
12. sep 2009

ahojte nikde som nenasla tuto temu tak zakladam novu. chcem sa opytat kedy zvykne odpadnut pupok babatkam?? mojmu prvemu odpadol presne desiaty den. no nasa mala ma dnes 10 dni a pupcek nevyzera zeby chcel odpadnut. a aj ju to boli ked jej ho liehujem lebo vzdy strasne place.

janka0007
17. máj 2011

@dankakk ahoj,no mojim dceram to sice nekrvacalo,ale zacinal sa cely ten pahyl odlupovat,tak neviem ci moze pri tom aj krvacat,najprv sa odlupil len kusokm a na druhy den cely.

dankakk
17. máj 2011

@janka0007 ono to nie je čerstvá krv, je to take hnedave, farbi to plienocku. Zajtra ideme k dr. tak uvidíme 🙂

janka0007
17. máj 2011

@dankakk aha,no tak take hnede tam mala aj moja mala,ale len minimalne,aj to ked jej to uz odpadavalo,ja som to potom z vnutra pupceka vycistila vatovou tycinkou a cistou vodou,teda ked jej to uz odpadlo.

angelikabh
5. júl 2011

ahojte baby. chcem sa opýtať moj synček sa narodil 20.6.2011 a pupok sa mu po odstrihnutí nestiahol dovnutra. má to vonku. doktorka mi povedala že to už nepojde viac dnu len trošku. že to bude len taká kozmetická vada. má s takýmto niekto skusenost?? dakujem za radu. 🙂

katkaajurko
10. júl 2011

ahojte,moze pupcek po odpadnuti trochu krvacat ? nie je zacervenaly ale ako predvcerom odpadol-dne po hmyreni nabrusku tipujem ho ma trochu krvavy 😨

tinacarina
20. júl 2013

Ahojte riedili ste este lieh z lekarne pred osetrenym?

sisaka
20. júl 2013

@tinacarina lieh? na co? na pupok? Tu v Kanade sa pupok nenatiera nicim, je potrebne, aby bol stale suchy a aby ho plienka do zahojenia nedrazdila. Koniec. Cela veda.

tinacarina
20. júl 2013

Dakujem :O)

ariesi
20. júl 2013

@tinacarina ani raz som mu pupcek nicim nepotrela a v pohode odpadol asi do 10 dni.

lucassia
26. apr 2016

ahojte do čoho ste balili pupček? do gázy alebo or.leukoplastu na to ?

qwertxy
26. apr 2016

Do ničoho - pupok má dýchať, ani plienky by ho nemala prekryvat - sú také s výrezom... A môžeš ho po kúpaní prezriet liehom alebo aj nie, na to sa už názory rôznia aj pri odchode z pôrodnice

lucassia
26. apr 2016

@qwertxy dakujem

admin_vierka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz