• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy sa vaše dieťatko prvýkrát postavilo?

11. marca 2014 
prvykrat sa postavil nas sym ekd mal 7 mesiacov..zachytil sa o krabicu a postavil na rovne nohy..odvtedy to robil uz stale a okolo 9 mes chodil popri nabytku
25. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne pol roka mal :slight_smile:
25. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolem 9.měsíce a chodit začal pár dnů před rokem :wink:
25. mar 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,

vojta se postavil prvne v 8 mesicich presne. od te doby stoji porad. a v 9 mesicich chodi okolo nabytku do ted, ted zacal vstavat bez opory a chvili vydrzi stat. tak cekam jestli zacne taky chodit:slight_smile: uz by mohl:slight_smile:
25. mar 2009 o 14:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj maly sa este len teraz pred tyzdnom zacal stavat a drzat nabytku. doteraz len stvornozkoval. :slight_smile:
25. mar 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pomáhali jste jim nějak při tom přitahování se, třeba přidržovat pod zadečkem...? ona má ty nožičky ještě tak vratké...
25. mar 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, v 7 měsících, ty jo, tak brzo. A předtím vám děti lezly jak dlouho? Já myslela, že teotve v 7, 8 měsících začínají lézt. A stavět tak v 10 m.
25. mar 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak moja mala len stoji na styroch a pohybuje sa len smerom dozadu :grinning: takze kazdu chvilu cakam kedy to uz pojde dopredu :grinning: ale o stavani nemoze byt ani rec, ked ju postavim tak sama stoji ale sama sa nestava, v dnesnej dobe idu na to deticky strasne rychlo ale normalne podla vyvoju maju este cas a staci aj v 11 mes. aby sa zacali stavat :wink:
25. mar 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nedavala stavat na nozicky vobec. a chcela som to mat pekne poporiadku ako to ma byt.
najskor stvornozkovat,potom sedkat a nakoniec sa stavat. ale sedenie sme preskocili a sam sa postavil. a uz nechce ist za nic na svete po stvornozky. a vobec mu nepomaham, lebo chcem aby chodil co najneskor.
moj sa postavi pri stolik a potom zacne plakat,lebo sa nevie vratit naspat na podlahu.a uz je unaveny. vydrzi len par minut. no tak vtedy davam pozor aby nepadol na hlavu. :angry:
25. mar 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bereninka, podla mna si si dobre myslela, to len sem pisu asi najma take maminy, ktorych deticky to vedeli velmi skoro, tak sa chcu pochvalit :grinning:
Mne sa syncek postavil tusim v tych 8 mesiacoch, teraz chodi sam popri nabytku.
No ale dcerka este len teraz zacina liezt a nehrozi, ze by sa sama postavila...ani nasilim, nozky zdvihne hore do vzduchu a hotovo :slight_smile: . Jej najoblubenejsia poloha je sedenie :slight_smile: Ale ja ju ani nepostavujem, kym to nevie a nechce sama, je to predcasne...
25. mar 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Postavil sa krátko po siedmom mesiačiku sám v postieľke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
25. mar 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska.t, elenita vy ste asi tak na tom ako my. malý si dáva riadne načas, je veľmi komótny a opatrný. stavať sme sa začali v 10. mes. teraz máme 14 mes. a chodíme popri nábytku, keď sa pozabudne urobí 1-2 kroky sám ale keď sa spamätá hneď potom na zadok. zo zeme nespadne :grinning: :grinning: :grinning:
najstarší ten bol odvážnejší, sám chodil už v 1 roku.

naozaj všetko je individuálne...
26. mar 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Něco před 8 měsícem a teď v polovině 10 měsíce si sám stoune uprostřed místnosti z bobku a vydrží stát libovolně dlouho. Ale ještě nechodí.
26. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bereninka: my jsme začali lézt 3 dni před prvním rokem a zároveň stavět na nožičky, koukám že jsou tady dítka rekordmani, já na syna nespěchám a nechávám tomu volní průběh, když se sám už na to cítí a má už silné svalstvo tak si myslím že sám si určí kdy je ten správny čas :wink: jinak jsme zdraví, ani jednou jsme nemocní nebyli takže si myslím že u nás je vše ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas sa zacal stavat aj liezt v deviatich mesiacoch, teraz bude mat rok, zatial chodi len popri nabytku, za ruky nechce vobec, najradsej po styroch :slight_smile:
26. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja malá sa sama postavila v postielke asi v siedmom mesiaci. chodit zacala v desiatich vie aj lozit ale to sa jej nikdy moc nechcelo.
26. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja zacala lozit v 7.mesiaci a zhruba vtedy sa aj zacala stavat...a hodit zacala pred mesiacom...ale za ruky chodila uz davnejsie, a ja som ju nenutila, ona sa doplazila pri mna stveravo sa postalila, chytila mi prst a tahala ma...a ked som nesla tak zacala plakat...

ozaj...mam taku otazocku...kamaratkina mala ma uz vyse 7. mesiacov...a nesedi jej,,,ani ked ju usadi, zvali sa jak vreco...myslite , ze je to v poriadku???
26. mar 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elizabeth453: naše malá má 9 měsíců a taky vůůůbec neusedí, chodíme cvičit na rehabilitaci, musí posílit břišní a zádové svalstvo, doufám, že to bude pak dobré, taky už jsem nervozní že nesedí, ale kamarádčina malá má ještě čas
26. mar 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj maly vie sediet ale sam nie..ked ho posadim sedi aj hodinu sam a na postavenie sa mame este cas :wink:
26. mar 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elizabeth, urcite je to uplne v poriadku, co sa tej kamosky tyka...nas sa na neurologii nikdy nepytali, ci mali sedia......za najdolezitejsie povazuju lezenie a stvornokovanie, od toho by sa malo odvijat vsetko ostatne...
6. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najstarší 7 mesiacov, chodil od 9 mesiaca. Prostredný od 9 mesiacov a chodil od 12 mesiacov.
7. apr 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze sedenie je podstatne lebo nie vsetky deti lozia a hned sa stavaju, takze sediet a chodit, lozenie je iba plus pre dietatko :wink: , vsetko pride
7. apr 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malá se dnes poprvé sama postavila bez opory, přesně 11 měsíců. Kolem nábytku chodí od Vánoc, to je asi od 8 měsíců a sama bez opory asi měsíc, ale doteď se dokázala postavit o nábytek, stěnu.. cokoli. Myslela jsem, že se nejdřív naučí postavit a až pak chodit, ale ..každé mimi je jiné..
7. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,no mojamalá sa ponáhľaľa,prikladám foto,má tam 4 mes :slight_smile:
24. sep 2011 o 18:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
24. sep 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeden syn v 6mes. a druhy v 8 uplne sam ten starsí chodil uplne sam uz ako 10mesacny kym ten druhy zacala sam chodiot v 13mesiaci kazde dieta je inee
24. sep 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela1974 No to je,ona má ohromnú silu odmalička,mali ju problém zaočkovať :slight_smile:
24. sep 2011 o 19:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvá dcérka stála od 11 mesiacov, a sama sa rozbehla keď mala rok a týždeň. A mladšia mala minulý týždeň 7 mesiacov a stojí už asi 3 týždne. Neviem kde sa tie deti ponáhľajú
24. sep 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stavať na nožičky sme sa začali od 7. mesiaca, teraz už pekne chodíme okolo nábytku, ale sami sme sa ešte neodvážili .
29. sep 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas se postavil v 7 mesicich sam. Ale je to individualni..
25. sep 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok