Kedy sa vaše dieťatko prvýkrát postavilo?

elenka22
27. jún 2008

Ahojte, tak ja mam presne 10 mesacnu dcerku Elenku a este sa nestavia na nozicky. Chodim s nou medzi deti a vsimla som si, ze vela deti v jej veku chodi za rucky alebo pocujem od mamiciek, ze sa stavaju pri nabytku, v postielke, niektore chodia pri nabytku alebo aj same 😕 takze sa pytam-

kedy sa vase dietatko postavilo same prvykrat? a ake vyvinove stupne tomu predchadzali?
Viem, ze deti sa nemaju porovnavat, ale ked dietatko nieco nerobi a neviem, ako mudre knizky vravia, kedy ma s tym zacat, tak prijemne to pre mna nie je. verim, ze ma este cas, ze?
Inak sedi, posadi sa sama pri hre , plazi sa, troooosku lozi, pretaca ako blesk...mam skusit chodacku?

157misicka
25. sep 2012

no moj syncek sa sam postavil tiez v 7m ..v jeden den prisiel na to ako sa sam posadit a ochvilocku aj postavit

werunqa
24. feb 2013

na začátku 7. měsíce 🙂

majushka
9. aug 2013

tiež na začiatku 7. mesiaca...týždeň predtým si sama sadla a začala loziť

m_ij_ka
9. aug 2013

prvá dcéra v 7 mesiacoch, druhá v 8 mesiaci

mamainprogress
9. aug 2013

1 den pred oslavou 6 mesiacov som sla na wecko a ked som vysla von, stal v drevenej ohradke a skeril sa na mna. Vytiahol sa po tyciach a odvtedy chcel uz len stat. Predtym uz asi mesiac alebo mesiac a pol lozil po styroch, sam si sadal od 5m.

lulistek
11. mar 2014

zaujimave ze autorka chcela pocut nazory kedy sa dietatko postavilo prvykrat a chce akokeby podporu ze dietatko ma este cas a drviva vacsina sa tu chvali svojimi detickami ktore zacali ovela skor stat, to mi pride take cudne nie? 😖