• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy začalo sedkať vaše bábätko?

16. júla 2013 
rimmel, ja nehovorim o pravidelnom posadzani dietata. Tiez cakam kym sa posadi sama az potom ju necham sediet. Aj moja je cely den na brusku, paci sa jej, prehra sa a plazi ani drak. Ja hovorim o tom, ze bez ohladu na to, ci sa posadza, by mala v istom veku vediet udrzat sa chvilenku v sede bez opory. Nehovorim, ze ju treba posadzat. Chodila som so synom k neurologovi a ten tiez rozlisoval, ci sa udrzi v sede a ci sa sam posadi.
12. mar 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikoll :wink:
13. mar 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dankolucka no sak hej :wink:
13. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rimmel, ako pokracujete? lozite, sedate si? som zvedava, lebo mi furt a furt nic. Len plazime, tapkame a strasne vela kecame :slight_smile:
22. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dankolucka no stale iba lozime, ale zacal totaal dvihat zadocek a ako keby zapierat sa nohami o zem a tak sa dvihat..tiez sme boli napr vcera v jednom centre a mali tam ..no to je jedno, co spravil je ze, zo mna sa oprel o jednu nizku sedacku pre deti, sam sa na nu vystveral, oprel sa, potom spadol na zem , rovno do sedu a zo sedu sa znova uplne sam zase na tu sedacku vystveral a oprel sa :slight_smile:

cize bude zacne liezt coskoro alebo si z plazenia sadne a zacne rovno chodit :grinning:

cize nestresuj! :grinning: :wink: naozaj mete kopec casu si ja myslim.
22. mar 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa si sama sadla az asi pred 3 tyzdnami aj ked na kolenach napr. sedela s vystretym chrbatom od cca 5 mesiacov. ale zas, na co by sedela, ked lozila a chodila o nabytok od zaciatku 7 mesiaca. proste, sedenie je nuda ked sa sama vie dostat kam potrebuje :grinning:
23. mar 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, moja ma skoro rok a asi pred tyzdnom si zacala sadat ale tak, ze ma oprety zadok o zem, ale ma skrcene nozky vedla tela. max. vystrie jednu do predu a druhu necha zohnutu. je to vobec normalen sedenie, alebo este nie?????lozi a stavia sa na nozky pri stole a podobne....
5. apr 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nasa mala 6mesiacov a tyzden ,ked sama sedkala po prvy krat a teraz sedka uz stale :slight_smile:
6. apr 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salma-a to si tvoja mala uz sadne sama?????
6. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nas sa zacal sverat na sedacku a ked sa o nu opre, vie si nasledne na zem sadnut..cize neviem ci sa da povedat ze vie sediet :sweat_smile: ale toto robi a potom z toho sedu zase naspat na sedacku, opre sa a stoji alebo zase na brucho :grinning:
7. apr 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hlasim ze sa posadil uplne sam kratko po diskusii ohladne lezenia :grinning: rimmel :wink: tusim s tebou budem castejsie diskutovat a maly zacne coskoro chodit :grinning: :wink:
7. apr 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :slight_smile: inak kolko ma tvoj latvia?
7. apr 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sobotu 9 mesiacov :slight_smile:
7. apr 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
troska som Vam tu nakukla a ostala som troska mimo,pretoze u nas deticky v rodine zacinali sediet v cca 6 mesiacoch same.Synovec zacal chodit sam ked mal 8 mesiacov a 2 tyzdne,takze je pre mna troska nepochopitelne,ked babo v 10mesiacoch nesedi. Nechcem rypat ani nic,nevysvetlujte si to zle,len maju vase babatka nejake problemy?
7. apr 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja si zase neviem predstavit ako sa take 6m babo same posadi :sweat_smile: a k tvojej otazke, nie nic nasim babatka nieje :wink:
7. apr 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazde babatko je individualne, tu to akurat vidime holky :slight_smile: jedno sa samo posadi v 6mesiaci, dalsie v roku......raz ma dokonca sprdla jedna holka, ze dieta, ktore v 3 rokoch dokonca nechodi, je v poriadku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak coho sa baaaaaaaaaat :grinning:
7. apr 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si myslím, že treba rozlišovať "sedenie" a "posadenie sa"... moja 9mesačná dcéra sa sama neposadí, ale keď ju posadím, udrží sa chvíľu s rovným chrbátom, avšak rada sa "hodí" do zadu, takže ju tak nenechávam.
7. apr 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj sa sam uz posadi a sedi :slight_smile: a mam 2 kamosky ktorych deticky sa uz posadili a sedeli v 6m
7. apr 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka 1smejka....nie nesadne si sama, ale ked jej dam ruky tak sa netiahne, a tak si uz sadka
7. apr 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salma preto sa smejka asi pytala lebo sa nema deti posadzovat dokym si nevedia sadnut same, bez nasej pomoci :wink:
7. apr 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salma-nedavaj ju sediet,nerob to vydrz este az zacne sama skodis jej
7. apr 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rimmel, co si myslis o tej mojej malej, je to posadeni, ci este nie??? akosi dlho uz cakam, kym sa jej uraci...dik.
7. apr 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieraj jasne ze je to posadenie :wink: teda aspon ja si myslim, vela deti som tak videla sediet :slight_smile:
7. apr 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky, tak som sa dockala......... :sweat_smile: :sweat_smile:
7. apr 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak moj si tiez ked je oprety, dokaze spatne sadnut na zem..neviem ci to je sedenie..? :grinning:
7. apr 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rimmel: preco ta to prekvapuje,ze 6mes babo sedi same?? v ginesovej knihe rekordov je 6 mes babo,ktore samo chodi :sunglasses: ...to uz je sila,nie? ale su sikovbnejsie babatka a lenivejsie....a kto tu pisal,ze v 3 rokoch este nechodi je normalne,tak to je nenormalne
8. apr 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nee ja iba sudim podla mojho syna, nejak si to neviem predstavit, ale je mi jasne ze su sikovne deticky, nie take lenive ako moj :grinning:
8. apr 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, to som pisala ja, bola som na to upozornena jednou konovkou, ze dieta ked v 3 rokoch nechodi tak este nemusi byt chore :slight_smile:
8. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latvia: to musela byt dobra "konina" :sunglasses:
8. apr 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok